| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A chovani ucitelu, fakt. Cekala jsem u materkse skolky, ucitelky na ty malicky deti porvavaly a dirigovaly je (=Kat, neber si to osobne, tohle jsem videla). Byla jsem v loutkovym divadylku, materske skolky a prvnaci, pani ucitelky porvavaly a dirigovaly z kouta, kde se spolecne bavily. Byla jsem pozvana na sve byvale gymnazium povidat o nasi skole. Naka pani profesorka vlitla do tridy, servala studenty, kteri tise sedeli na mistech, jak to, ze prisli pozde (=prisla pozde jedine ona), at drzej hubu (=nikdo ani necekl), ze si prijde zkontrolovat....) - navic jako prikladecek jen vlitla do tridy, nepozdravila ani mne, natoz studenty, a zacala jecet a rozhazovat rukama a posleze, kdyz si mne vsimla, opet zmizela).

Ovsem nejvic mne zaujalo, jak ti studenti maturanti si odsedeli 2 hodiny a pres moje vyzvy k diskuzi a otazkam se nikdo neangazoval. Tohle 2x a 2 hodiny ve dvou ruznych tridach. Nejakou diskuzi posleze nebylo mozne ocekavat - zadny ucitel tam s nimi ani nezustal. Nechapu, proc mne si mne tam jako jeste zijiciho absolventa ze zacatku gymnazia vubec pozvali a vubec nechali prijit. Kdyz podobnou diskuzi udelam "u nas", je do oci bijici, jak jsou zaci k diskutovnani trenovani (=je to v osnovach jak pro matersky jazyk, tak pro "socialni vedy" a jak se diskuze rozjede i mezi nimi.

To se potom clovek nemuze divit, ze si malokdo troufne stezovat na cokoli. Nema k tomu potrebnou odvahu ani potrebny slovnik - ucitelstvo a reditelstvo je okeca za 5 minut.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.