| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Silvie, já nevím, nevymýšlela bych žádný způsob, "jak na ni"...taky jsem to u syna řešila, jak mu s podobnými věcmi pomoci...ale zjistila jsem, že nejlepší prostě je, navrhnout mu nějaké řešení a nechat to na něm, jestli to zkusí, nebo ne...prostě jsem mu řekla "když ti vadí něco, co říkají kluci, tak jim prostě řekni, ať toho nechají...a nebo se s nimi dál nebav..." - nejdřív chodil, že to klukům říká, aby toho nechali, ale že oni stejně neposlouchají a říkají (dělají) to dál...no a nedávno jsem ho slyšela, jak dokázal pěkně usadit kluka, který mu pořád skákal do řeči, když mi něco vykládal:-)... myslím, že sama musí dojít k tomu, že když jí něco vadí, tak může buď fňukat a stěžovat si a nebo se může pokusit s tím něco udělat....ty jí můžeš třeba poradit, co může udělat, nebo co by jim mohla říct, ale už je jenom na ní, kdy a nebo jestli se k tomu odhodlá...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.