| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nedovedeš si představit, jak působí na okolí. v práci nejvzornější pracovník, milý, nekonfliktní, nikdo neví, že zobe a mě týrá, když jednou za rok po hádce dojde ke školy pro děcko, protože já třeba v horečkách, tak mě kamarádky volají, ty máš ale chlapa, závidíme, milý a malé se u školy tolik věnoval... moje vlastní rodina mi dlouho nevěřila, 90 % věcí jsem mlžila, nechtěl chodit na oslavy, atd. vždy jsem ho omluvila a když jednou dvakrát šel, moje rodina z něj paf, jak je fajn, jak se věnoval všem děckám v rodině (vždy se zdejchne od stolu, aby se nemusel bavit s dospělými...když to tak píšu, skoro psychopatické, to že jsme ale jen já a malá vidí všichni, protože já ji učila plavat, kolo,brusle,lyže, takže dohromady jsme vidět sporadicky.teď nás čeká dovolená, chtěla jsem nejlevjší, i ten týden je pro mě mor. cizí prostředí, on si po obědě tak půl dovolené lehne a hledí do stropu a my jsme samy,minule si z nás už majitel penzionu dělal srandu, kde máte zase taťku? dov. vybírá jen on - kde je nejméně lidí, takže hory, turistika, co mě nevadí, jen mě vadí, že půjde on, za ním malá a mě nechá vzadu, protože my ani na tu túru nejdeme společně, mám chut to letos poprvé zrušit a nikam nejet. jedna dovča za rok je jeho maximum, a teď už i moje, všichni se těší na dovolenou a mě je do breku...máme zaplacenu zálohu...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.