| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ADRIEN, vlez si do tělocvičny, kde takto po ránu svítí sluníčko....tam je takového prachu......když kdysi synové horolezili na stěně, tak jsem tam jako rodič musela být přítomna- první lekce.....a strašně mě vadil ten prach.(jsem alergik)

A když si vzpomenu, jak jsme vytírali rukama pod topením, aby se nám nepotili ruce a vyšplhali po tyči......co se asi tak mohlo změnit. Pochybuju , že při tom šrumci se tam vytře aspoň jednou týdně. Vždyť tam je od rána pořád někdo až do pozdních nočních hodin je většina tělocvičen pronajatých.

Osobně bych měnila sport.....za něco nejlépe venku. Ale tam zase nyní kvetou kytky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.