| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

bridž, já mám děti tři..

auto máme velké - 7 míst, ale do čtvrtého bych nešla..


a neber to prosím nijak zle.. ale máš děti ještě maličké, to moc opravdu asi není rozdíl jestli 3 nebo 4, alenároky dětí postupně rostou a dopředu, u takto malých dětí jako máš, nedokážeš odhadnout, jak časově a finančně náročné ty děti budou

¨já mám děti 12 - prima gymnázium - má spoustu zájmů, je velice bystrý a zvídavý - kroužky má spíše z levnějších - házená, šachy, florbal, pak ve škole biologický a teraristický (za ty dva poslední se ani neplatí nic) a pak chodí hrát takové karty... ale časově náročné jsou třeba ty šachy, kdy od podzima do vlastně teď je skoro každý týden nějaká soutěž - takže s ním jezdí manžel a vozí i další kluky.. letos poprvé občas nejede manžel ale jede s nimi trenér vlakem.. což je velká úleva, páč tím vlastně byl zabitý den víkendu pro všechny..

prostřední je 7 - je to holka s ADHD a PAS, má odklad, krom toho, že ona sama je časově velice náročná, tak druhým rokem chodí na moderní gymnastiku - která je nejen velice časově náročná pro mě, ale je to i finančně náročné.. za kroužek jako takový zas tolik neplatíme - ale dresy a vybavení a závody už něco stojí, dítě je ale extrémně nadané a je škoda ho v tom omezovat, navíc k tomu plave a nově bude chodit na dramaťák.. nemusím psát, že je potřeba ji vodit.. a já s ní musela na trénincích i být, z čehož vzniklo, že rozhodcuju a trénuju - no když už tam stejně jsem, že..

nejmladšímu budou 4, zatím miluje lego, ale má expresivní dysfázii a do budoucna fakt nevím, co ho bude bavit..

jinak děti mám dost od sebe a díky tomu, že nejstarší je dost samostatný a všude si dojde sám, krom házené, tam ho 2x týdně veze manžel, a díky tomu, že njemladší není úplný mamiňák a nejstarší je schopný ho hlídat i tři hodiny vkuse, můžu já chodit na kroužky s tou prostřední..

každý rok jsou to nějaké finance navíc.. ono se to tak pokradmu křidává... do toho třeba aktuálně - jedno dítě rovnátka, druhé dítě fixy.. vyšetření u lékařů, léky.. to jsou věci, co do budoucna se prostě ještě nedá odhadnout...

co chodím od září do práce mám pocit, že se proberu v pátek a pak v neděli, že už zase musím do práce..
peněz nemáme zrovna nejmíň, jsou na tom lidé určitě mnohem hůř, ale otáčíme se s mnaželme oba dost

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.