| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mě to přehnaný nepřijde

- základní barvy umí tříleté děti
- vybarvovat omalovánky taktéž, nebo se o to alespoň snažit
- podepsat se tiskace v předškolním věku - mi přijde normální
- počítat - do 10 uměly děti ve 3 letech (můj 4,5 letý počítá do 1000 a umí ta čísla i napsat nebo přečíst)
- vystřihovat - nůžky dostal ke 3 narozeninám (je levák, byla to honička sehnat pro leváka s kulatýma špičkama)
- správnou výslovnost by měli podchytit ve školce a směřovat dítě k logopedovi dříve než půjde do školy

Já teda nevím, ale vychovávám třetí dítě a přijde mi normální, že si sednemee a vybarvujeme, malujeme vodovkama, temperama, modelujeme, vystřihujeme, počítáme kolik je na obrázku třeba zvířátek a kolik je z toho např pejsků, kolik kočiček a čeho je víc, mi to přije že si hrajem a že se dítě zabaví a zároveň mu to něco dá, není to o učení, je to o hraní si.... když se sám zeptá, co to je za písmenko, odpovim, on si to pamatuje, vlastně zná písmenka všechna sám si je zkouší psát. Ví jak se jmenuje, adresu kde bydlí. Ale nepřipadá mi, že je nějak napřed. R a Ř se naučil až teď, tkaničky si zavázat neumí (nemá důvod :-D) a večer v posteli si klidně dá sunar z flašky :-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.