| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Huhiko,
ja jsem v UK~;). I kdyz popravde receno, ja jsem se nikoho neptala a k doktorovi jsem nesla (tedy vynechala jsem tu jednu nabidnutou konzultaci, ktera zde probiha kolem 20tt). Proste jsem se odmitla stresovat. V nemocnici na me tedy ke konci tehotenstvi prisli a vyzyvali me skrz mou porodni asistentku, at se dostavim to jeste poradne probrat. Tak jsem jim pres ni vzkazala, ze nemam co probirat a je to. Takovy prostrednik je k nezaplaceni~t~. Mozna bys mohla rodine taky neco vzkazat pres manzela~t~.
Myslim, ze v CR si te zadna PAtka na triko nevezme ani u tretiho. Ja jsem tady u vsech tehotenstvi byla klasifikovana jako vysoce rizikova.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.