| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahojte holky,
tak se to tu zase rozjíždí? Už jsem se bála, že tu bude pusto a prázdno.

takže info od nás:
1) ivf se bohužel opět nepovedlo - Jani ano, jezdila jsem zase do Kostelce. Dostala jsem MS týden po zavedení. Třetí den po transferu jsem v noci vstávala k Terce a nevím proč, najednou se mi podlomila noha, nalomila (pravděpodobně, u dr. jsem nebyla)si malíček a nohu jsem měla jako báň - samozřejmě jsem sebou sekla na zam. Takže možná že i proto se to nepodařilo - nevím....

no to už je za námi, mrzelo mě to moc, ale...

přišla horší jobovka. Je to teď 4 týdny, kdy mě manžel vezl do nemocnice na akutní operaci střev - snědla jsem pomelo (už ho nikdy vidět nechci) a ucpala se mi střeva (mám břicho plné srůstů - bohužel i mezi střevy). Nic se nedalo dělat a musela jsem na operaci. Ufff pooperační stav byl příšerný, mě bylo tááááák blbě, tfuj, byla jsem 3 dny na ARU, ale naštěstí se operace podařilo, vše se spravilo, mám sice docela přísnou - bezezbytkovou - dietu, ale to se dá vydržet.

takže ono ta smůla při IVF byla taky k něčemu dobrá - být těhule a jít na takovouhle operaci tak bych to myslím psychicky nezvládla. Takhle osud rozhodl za nás.

tož to jsou zprávičky od nás. Terezka bude s největší pravděpodobností jedináček, v tuto chvíli se na další boj necítím ani zdaleka. Terezka se nádherně naučila říkat "l" tak už nám zbývá "jen" "r a ř" :o))) z toho mám obrovskou radost.

ahoj Hanka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.