| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Německu

  (?)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 1907  [Dalších 1807 >>]
aky 102722
29.4.2016 10:37:09
...když šiješ do nezávislé rodiny, která na státě nevisí
Ja nesijem do rodiny, ja sijem do jednej clenky rodiny, ktora nepracuje a pokusam sa jej vysvetlit, ze aj ini pracovat nechcu a kedze nemaju take stastie, ze najdu hostitela, na ktoreho sa prisaju, tak sa o nich musi postarat stat. A ze by im mohla tiez dopriat tych par Eur.~3~
x x 15263
29.4.2016 10:35:46
A můžeme se dohadovat o tom, jestli je chvályhodnější a užitečnější to, co děláš Ty, nebo to co dělám já. Ty jsi zkrátka docela ubohá osoba a myslím, že fakt nemá smysl v diskusi pokračovat.
x x 15263
29.4.2016 10:33:11
Heleď, nevím, co bych Ti měla vysvětlovat. Nevíš nic o tom, jak naše rodina funguje a co dělám, nebo nedělám. Naše rozhodnutí je takové, že se raději budu věnovat dětem, dokud jsou malé, než abych docházela do práce a péči o děti přenechávala někomu cizímu, kterému bych ovšem za to stejné, co dělám já, musela platit. Pokud chceš budovat kariéru, tak si ji buduj, já, přesto že do práce teď nechodím, tak mám spoustu zájmů a koníčků a věcí, kterými se zabývám a můj výdělek není pro naši rodinu natolik podstatný, abych do té práce chodila, když mám doma malé děti. Tvoje představa že žena pečující o děti automaticky musí "sedět na zadku" je poměrně mylná. Zabývám se činnostmi, ze kterých sice neplyne zisk, ale jsou užitečné. Trefuj se do někoho jiného, mně můj život vyhovuje a jestli si myslíš, že chození do práce člověka intelektuálně a sociálně obohatí, tak to určitě neplatí univerzálně, stačí se podívat na Tebe.
aky 102722
29.4.2016 10:23:51
... A nezáviď, že se má někdo dobře a je spokojený i bez denního docházení do práce.
Ty myslis tu spokojnu diskutujucu, co tu pyskovala cosi o davkach pre cmoudov? Ale uhadla si, sediet v kuchyni na zadku a chvalit sa, co robi a dokazal partner/pritel, to bol vzdy moj sen.~3~
x x 15263
29.4.2016 10:20:37
Já moc dobře chápu, kam se mě snažíš natlačit. Ale jsi opravdu trošku mimo, když šiješ do nezávislé rodiny, která na státě nevisí. To sis vybrala trošku špatný cíl. Nemůžeš oddělovat matku od zbytku rodiny. Že já aktuálně nechodím do práce neznamená, že vycucávám stát.
x x 15263
29.4.2016 10:17:23
A abych to upřesnila, JÁ žádné dávky nedostávám, dávky dostávají moje děti, které jsou ale stejně tak děti mého partnera, který daně odvádí, a ne malé .Takže si můžeš fakt víš co. A nezáviď, že se má někdo dobře a je spokojený i bez denního docházení do práce. ~j~
x x 15263
29.4.2016 10:15:22
A já jsem někde psala, že jsem pro to, aby pracující otec imigrant neměl dostávat dávky pro svoje děti? Jenže kolik takových zaměstnanýcz imigrantů např. v tom Německu je? A kolik jich nepracuje vůbec, dospělých zdravých chlapů? Spíš jsem pro to, aby dávky nedostávaly rodiny, kde není nikdo ekonomicky činný.
aky 102722
29.4.2016 10:08:10
...Může Ti být kulový po tom, kdy já půjdu nebo jestli vůbec půjdu do práce
Bude mi to kulovy, ked pochopis, ze ti cmoudi pracuju, odvadzaju take iste dane a su zamestnani presne tak isto ako Ty.~3~
x x 15263
29.4.2016 9:58:47
Jak to souvisí s tím, že nepracující imigranti dostávají dávky? Může Ti být kulový po tom, kdy já půjdu nebo jestli vůbec půjdu do práce. Na státním aparátu nezávisím, a že jsem doma s dětma je pouze a jen naše rodinné rozhodnutí, které nám vyhovuje a nějaké Aky to může být úplně, ale úplně srdečně jedno. Já na rozdíl od imigrantů se státem živit nenechávám, víš?
aky 102722
29.4.2016 9:52:26
...Ale můj partner ano.
Ja sa nepytam, ci pracuje Tvoj partner, ja sa pytam Teba. Tak kedy si pracovala naposledy? V minulom storoci? A v tomto storoci sa do prace chystas?~3~
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 1907  [Dalších 1807 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.