| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi ženami

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 229964  [Dalších 229914 >>]
susu. 129001
5.6.2024 13:52:36
inko, i ty jsou v nabídce... ~:-D

a když jsem před lety myla kojenecké láhve, tak to šlo dobře - horká voda, štětka, nechat vyschnout.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
5.6.2024 13:49:26
Mně připadá, že lahev od mléka se nedá vymýt tak, aby nesmrděla. Ne nadarmo se na mléko používaly bandasky.
susu. 129001
5.6.2024 13:31:40
Když zadám do googlu "láhev na mléko" vyskočí mi takových odkazů....
sklo, plast, s obrázekm, bez obrázku, s rukojetí, moderní, vintage,...

keramika za 200 Kč

susu. 129001
5.6.2024 13:30:20


na Alze, u Orinou, .. kolem 50 kč, je to sklo a můžeš to mýt dle sebe.
Ty fakt radši z kontejneru?
susu. 129001
5.6.2024 13:27:54
"Když potřebuju z kontejneru petlahev na mléko, potřebuju 2 litrovou a silnou. S víčkem. A když přesně v kontejneru je, kouknu se od čeho je a čuchnu si, jestli to v ní fakt bylo.
Vymeju horkou vodou , jarem, horkou vodou, horkou vodou, vyvětrám, vysuším ..."

Koníčku, a není jednodušší, pokud chodíváš pro mléko pravidelně, si pořídit třeba vlastní láhev? Plastovou nebo skleněnou, pořádnou, takovou, jaká se to líbí, termosku,... než hledat a vymývat láhev z kontejneru?~d~
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
5.6.2024 13:26:30
muumi, systém vratných plastových lahví je něco, za co by měl někdo u nás viset... je to neskutečná kravina a prodraží se to a uhlíková stopa raketově vystřelí... ještě jsem neslyšela ani jeden jediný pozitivní argument pro, všechno jen pseudoargumenty pro naše prostředí bez smyslu...
Koníček mořský 156666
5.6.2024 13:15:40
Když potřebuju z kontejneru petlahev na mléko, potřebuju 2 litrovou a silnou. S víčkem. A když přesně v kontejneru je, kouknu se od čeho je a čuchnu si, jestli to v ní fakt bylo.
Vymeju horkou vodou , jarem, horkou vodou, horkou vodou, vyvětrám, vysuším a jedu si pro mléko. Pro sebe. Nepasterizovaný podotýkám.

Vy jste strašně cimprlich, já jím i jídlo ze země, prošlé jídlo, neumyté jídlo, opakovaně používám strouhanku po obalování, v létě jím vlašák a neumytou zeleninu. Jsem živá, zdravá, neberu léky, můj imunitní systém je dobře nastaven. I s tímto eklhaftním životním stylem dožila skoro šedesátky.

Největší výzva byla asi to vyzvednutí muších červů (psala jsem larev, ale byli to červi). Prostě popelnici s červama jsem neodolala a slepice se mohli strhat. Červy máme občas i v lednici - muž rybář. Taky se chodím koupat do bahňovýho rybníka, kde jsou pijavice. Už jsem si ji myslím i odtrhávala.

Do sekáče chodím od roku 1990, vůbec mi neva, že už to někdo nosil, naopak, dnes je in používat věci opakovaně. Věcí je na světě moc, lidí moc, a nejlepší by bylo, abyste šly dneska nakoupit do kontejneru. Já tam určitě juknu, tato debata mi připomněla, že už jsem to dlouho opomněla. Než to začne letně smrdět.
Beat 107867
5.6.2024 13:12:09
Pokud ta věc na mě působí chutně a ne nechutně, nemám s ní problém. Ať kniha v budce, nebo něco ze sekace. V kontejneru teda nehledam, ani do nej nechodím, máme svoji popelnici a pečlivě tridim. K sousedům nekoukam. ~:-D

Mám moc rada poklady. V našich horách víme o místech tzv německých skládek. Když v Sudetech Němce vyhnali, tak do jejich chalup přišli kdovíjaci lide, to by bylo na další téma... Kazdopadne, byli to většinou bez smyslu pro krásu a estetiku a z chalup odvazeli do děr v lesích krásný porcelán i sklo. Tam se postupně házel i jiný bordel z chalup. Při trose úsilí a štěstí se tam najdou úžasný věci. Hodně je toho rozbiteho, ale nějaké krásy máme.
Ropucha + 2 120300
5.6.2024 12:30:01
TaJ, to asi ani není racionální obava o bacily, spíš pocitová záležitost.
TaJ 81121
5.6.2024 12:13:36
Ropucho, tak zas na druhou stranu, co by se tam tak dlouho udrželo...však ty bacily nežijí věčně🙂.
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 229964  [Dalších 229914 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.