| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 24494  [Dalších 24434 >>]
yxh 122253
8.9.2012 20:32:33
Ahoj Zdeni,
dekuju za navod, snad se mi to povede. Ono mne to nechtelo ani nechat zpatky do diskuse, rika mi to, ze nejsem registrovana?~o~
Na Kvilde bylo krasne, byli jsme tam ve 2008 a moc se nam tam libilo, ale to tam jeste lezel misty snih. Odtamtud to je kousek k moji sestrenici.
Doufam,ze se vam vylet do Kananaskis vyvede, je tu taky nadherne, ale ja musim do prace~n~ Ale snad pristi vikend ma byt jeste hezky taky, tak bychom mozna nekam jeste vyrazili, dokud to pujde.
Zdenka, dva kluci 132279
8.9.2012 19:14:29
Ahoj Loonette,
rada te tu vidim! Prijd casteji. A pridej nejake foto z QC prirody, rada se kouknu.
loonette 104484
8.9.2012 19:00:13
neviem aka je ceska krajina, ale ked xeni pojdes viac na sever, quebec vyzera ako slovensko pod tatrami. naaaadhernyyyy. ale to teba asi nepotesi, ze?:-))
Zdenka, dva kluci 132279
8.9.2012 18:25:49
Soni,

vlozeni fotky je jednoduche. Musis mit ale tu fotku nekde na webu (ja mam treba tady na rodince album) a pak jen zkopirujes URL adresu te fotky a das do lomenych zavorek < >, ale jeste na zacatek za tu zavorku vlevo napises img src=

presne takhle, tzn. mezi img a src je mezera. Ta adresa te fotky vypada takhle:

http://rodina.cz/Zizlerovi/album/p1040721.jpg
Zdenka, dva kluci 132279
8.9.2012 18:21:53
tady je zaber z Horske Kvildy:

Zdenka, dva kluci 132279
8.9.2012 18:08:22
Xeni,

to s tebou naprosto souhlasim. Ceska krajina je neopakovatelna, nadherna, romanticka a proste uzasna. Zase jsme se o tom mohli presvedcit v lete, kdy jsme byli tyden na Sumave a bydleli nedaleko soutoku Vydry a Kremelne ( na Cenkove Pile). Srni, Modrava, Kvilda, Kasperske Hory, hrad Kasperk...nadhera! A ty lesy kolem.
Zdenka, dva kluci 132279
8.9.2012 18:04:17
take preji hezky vikend! U nas je dneska nadherne. Jasno a ma byt +26 stupnu. Kluci nemaji vyjimecne hokej a tak planuji odpoledni prochazku do hor. Nekam do Kananaskis. Musim toho vyuzit, protoze brzy zacne zima a navic bude o vikendech hokej.
Zdenka, dva kluci 132279
8.9.2012 18:02:27
Ahoj Isar,

srdecne zdravim! Vcera jsem nestihla vzit telefon - zrovna jsem varila, ale message jsem slysela. Diky! Tesim se na podrobnejsi popis. To je fajn, ze jste necekali zas tak dlouho az stavka LH skonci. Meli puvodne stavkovat az do pulnoci, ze jo?
A co jet lag? Je horsi nez "obraceny"? Diky za vasi navstevu. Moc jsme si to uzili a budeme radi vzpominat na nase spolecne zazitky. Nejen na toho "medvidka", co nam prebehl pres cestu :)).
Isar
  • 
8.9.2012 15:55:52
Ahoj holky, trochu Vam sem nakukuju a vidim, ze Zdenka zminila "navstevu z Nemecka", tak to jsme ja a manzel.... Ted uz jsem zase par hodin zpatky z Evropy, ale chci Vam, holkam kanadskym, rict, ze zijete opravdu v nadherne zemi. Prokolarili jsme narodni parky Jasper a Banff a take prerii mezi Rockies a Calgary a samozrejme Calgary samotne. Diky Zdence a jeji rodine jsme meli perfektni "zazemi" a mohli jsme si to vsechno uzit. Bylo to nadherne a myslim, ze vzpominky na prirodni scenerie (ale i na jine zazitky) me budou obohacovat jeste hodne dlouho. Tak se mejte krasne a pozdravujte Kanadu.
yxh 122253
8.9.2012 0:26:30
Ahojky devcata,
preju vsem krasny vikend at uz jste kdekoliv na teto planete. ~x~
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 24494  [Dalších 24434 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.