| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 24494  [Dalších 24354 >>]
sally 3140
25.10.2011 7:23:00
... si nedělám legraci... fakt jsme celej víkend káceli (suché stromy), řezali, štípali a vozili dříví "do chalupy"... máme s partou lidí pronajatý bydlení horách a chtěli jsme dříví do krbu... dokud se dá sebrat v lese u chalupy (než zapadne sněhem), aby se nemuselo daleko vozit... což se povedlo, kůlna je nadupaná... překvapily mě děti - totálně nadšený (já se bála, že se budou otravovat) a jen jeden seknutej paleček!!!
yxh 122253
24.10.2011 23:35:06
Tak to jo, drivi se nastipat musi. Si delej legraci, my vloni stipali a rezali jako divi,museli jsme pokacet velikou brizu. Krb mame plynovy, ale na ohen venku se to hodi. Kamaradi maji krb na drevo, tak si odvezli plny truck.
~t~
sally 3140
24.10.2011 20:01:13
to víš, nestíháme..... blíží se zima, je potřeba naštípat dříví a tak ~t~
yxh 122253
23.10.2011 17:04:31
Holky je tu nejak mrtvo.
yxh 122253
12.10.2011 3:14:29
Je to nezvykle, ale stat se to muze. Holky chodily do katolicke skoly, a mely tam deti i z Indie, El Salvador a Vietnamu. Deti nechodily na nabozenstvi, a rodice museli platit vyssi skolne. Ale na oplatku tam meli dobry program pro deti cizincu, takze se holt nabozenstvi dohnalo doma. Nebyly tam zadne potize po rasove ani nabozenske strance. Spis naopak.
sally 3140
6.10.2011 3:03:16
Loonette,
moje děti v křesťanské školce (episcopal) měly židovskou spolužačku a budhisty a problém nebyl. Jen se tyhle děti neúčastnily "chapel".

Teď v public school mají samozřejmě mix - ale ve státní škole se žádné náboženství neprovozuje, takže to není tak zřetelné. Muslima má Tom ve třídě (vím to díky tomu, že dělám dozor při obědech a kluk držel ramadán, jinak bych to asi nevěděla).
*Fiona* 122067
5.10.2011 18:09:22
To je docela neobvykle si myslim....hlavne tedy u ucitelu! U nas jsem si toho tedy jeste nevsimla. Ucitele tedy spis muslimove nebudou :)
loonette 104484
5.10.2011 16:49:40
baby, vsimla som si, ze u nas v katolickej skole maju par ziakov moslimov a tiez som dnes videla ucitelku. je to bezne???
sally 3140
27.9.2011 0:53:32
Sluníčko,
SF je město tak pro mladý svobodný lidi, co chtějí hodně pařit... pro rodiny s dětma ani náhodou... no já tam nebyla ani nepamatuju, ale my na ty města nejsme vůbec....
příště dej vědět, až budete plánovat cestu naším směrem... jsou města (downtowny) pro děti mnohem milosrdnější a zajímavější... my třeba máme tady kousek jeden DT, kterej je moc pěknej, navíc na něj navazuje obrovskej park s jezerem, řekou, cyklistickou stezkou, x hřištěma + dětským vláčkem, který objíždí kus parku + kolotočem....

Yxh,
já myslím, že na tu vejšku se dá zvyknout. My běžně oscilujeme mezi našima dvaceti metrama nad mořem a 2,5 tisícema (v létě je kolem těch dvou tisíc snesitelně - tj. není vedro na padnutí a v zimě v téhle vejšce lyžujeme - 2,4 tisíce má naše ubytování, vršek sjezdovek má 2,8).... vím, že když dlouho nikam nejedeme, tak mě pak třeba první víkend bolí hlava, ale když začneme jezdit pravidelně, tak je to v pohodě)... ty krávy oscilují mezi nějakema 1500 metrama a těma 2,5 tisícema, takže to je podle mě v poho (ale nevím, nejsem kráva ~t~)
yxh 122253
26.9.2011 15:53:36
Pariz je taky silene spinava a neprivetiva. Kamoska mne vylakala na vylet, ze aspon jednou v zivote musim videt Pariz, tak jsem k jejimu vyroku dodala, ze taky naposledy.
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 24494  [Dalších 24354 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.