| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 24494  [Dalších 24364 >>]
*Fiona* 122067
27.10.2011 17:39:18
Sally,
to mas docela honicku! To chodis do skoly pravidelne trikrat tydne? Na jak dlouho? Take bych brala nejakou malou partu na chozeni...sice vzdycky ty moje kluky nejak prinutim a nekam vyrazime, ale ze by to bylo jednoduche, to tedy ne...

YXH,

timekeeping je docela fun. Musim ovsem sledovat kazde mihnuti puku na lede~:-D, zastavovat cas, kdyz se mali hokejiste stridaji, kdyz je off side, gol.....Byly jsm ena to dve, tak to slo a radily jsme si. Musim enastavovat tretiny, zastavovat/poustet cas, mackat tlacitko pri score....SLeduji proste od zacatku do konce zapas. Tretiny byly dvanactiminutove, ale cely zapas se protahl samozrejme na vic nez hodinu.
Ted nas o vikendu cekaji zapasy dva...jeden v 8:45 AM, druhy ve 3:45 PM...a pak jeste trenink v nedeli rano v sest!!!!!~e~
Musim sledovat na internetu, kde, kdy se hraje, kde a kdy se trenuje...protoze tohle se meni a nic neni stejne. Kazdy tyden je jiny. Te dmusim vygooglit jak se tam jede a kde to vlastne je :). Docela narocne!
yxh 122253
27.10.2011 16:20:57
Holka tobe se snad musi tocit hlava jenom z pomysleni co vsechno mas udelat. Ja se ted flakam, ale snad uz budu moct konecne uklidit domecek (momentalne spis chlivecek)Zatim neni dodelani basement, tak nema cenu jeste vsude smejcit, uz aby to bylo hotove ~a~
V pondeli jedeme do Calgary na kontrolu a pak do Grande Prairie, M. tam ma praci, tak jedu s nim, at se nezeru doma ~t~
Jestli to vyjde, budu se topit v bazenu a strikovat, jeste musim najit nejakou dobrou knizku. Asi taky budu dost na netu jestli mne vcas vytahnou z bazenu a jestli se budu nudit
yxh 122253
27.10.2011 16:15:28
Jak dopadl hokej? Jake bylo time keeping?
Jsem rada zes mela moznost si zaplavat a delat jogu, aspon to doda energii na dalsi deni jako je hokej ~x~
sally 3140
27.10.2011 4:21:58
no já nestíhám... klasicky :-). Jsem byla na jeden víkend s holkama (turistika po horách), pak víkend s rodinou (dřevo) a nějak se mi nahromadila práce (plus praní z víkendů atd.).... třikrát týdně pracuju ve škole, do toho dobrovolničím, do toho moje lezení, domácnost, úkoly, zahrada - a kmitám jak fretka.
Zítra jedu na celý den na field trip s prvňákama, pozítří pomáhám ve třídě a jsem na poledním dozoru, odpoledne má TOm pozvaný kamarády na stěnu, v sobotu chceme s ním slavit narozeniny jako rodina a v neděli chceme na konzert Druhé trávy (už jsme je dvakrát propásli - vždycky jsme se dozvěděli o konzertu až dodatečně) - prostě pořád se něco děje...
*Fiona* 122067
26.10.2011 22:25:11
U nas bylo dneska rano minus 5! td je + 6.
Byla jsem dneska cvicit (Power yoga + 30 minut non stop plavani)- citim se ted vyborne~:-D, snad mi to vydrzi do vecera. Za chvili vyzvedavam kluky ve skole a jedeme rovnou na hokej P. (vcera tou samou dobou take- to byl hokej J.). Dneska bude game a mam tam dokonce funkci! Budu delat timekeepera. Jsme zvedava, co to bude obnaset. Snad to pochopim, co se bude po me chtit~;). Jeste si musim dam kafe. Veceri musim vymyslet nejakou rychlou, prijedem edomu pred sestou a bude studena plotna~:( Reknu vam ,devcata, ze ten hokej je tedy peknej zahul!

Jak se mate, napiste sem tak eneco, at to tu nezeje prazdnotou ~;)
yxh 122253
26.10.2011 0:03:04
Taky mne to porad vyhazuje, nevim proc. ~o~
Tenhle vikend se deti stehujou a ja jsem k nicemu, protoze jeste nesmim nic delat~q~ tak asi budu trochu hlidat ~p~ a varit s nejvetsi pravdepodobnosti prstem na telefonu (pizza, kfc, cina atd ~t~)
Preju krasne pocasi at vam vsem to stipani jde od ruky. ~;((
sally 3140
25.10.2011 20:43:34
Fiono,
to jste teda měli rušný víkend.... to mě odrazuje na sportech pro děti, že se to pak odehrává o víkendech a my chceme o víkendech dělat svoje věci. Teď třeba máme na zimu pronajaté to bydlení na horách, tak chceme lyžovat.

Dřevo mě jako dítě nebavilo - ale to taky bylo o tom, že se jelo do lesa s kárkou, nasbírat větve, pak to dotáhnout k chalupě, nařezat, nasekat... časem měl táta cirkulárku, ale bylo to šílený práce i tak. A kamna byly malý, tak se to muselo fakt porcovat na malé kousky.

Tady kluci měli motorovky, tak se to pořezalo pilama, pak se naštípaly špalky (tvrdý dřevo, takže žádná prča, částečně s klínama atd.) - ale relativně na velký polínka (krb je velikej) a vozili jsme to autama.... tak to přibývalo docela rychle... plus to, že člověk na tom mákne s kámošema, je mnohem příjemnější, než když je to rodinná povinnost :-)
*Fiona* 122067
25.10.2011 19:01:01
tak povedlo!~;)~R^~g~...take vam vypadava porad registrace?!

Ja se vzpamatovavam z vikendu...4 krat hokej (kdyz pocitam i patecni vecer), v sobotu vstavani v sest rano, v nedeli v pet rano!!!!!! Do toho navsteva....jezdeni po vyletech, nakupy, chozeni "ven" (myslim tim do restauracnich zarizeni :)), kino, jezdeni na letiste - vyzvednout , pak dovezt...je to dalka! Bylo to ale moc fajn, takoveto vytrzeni z kazdodenniho stereotypu, znate to....

K tomu sbirani a stipani dreva....kluky to take moc bavi. Asi proto, ze je to pro ne vzacna cinnost~;)
*Fiona* 122067
25.10.2011 18:56:32
Ahoj holky! Vsechny vas zdravim ...napisu vic, ale ted zkousim registraci, jestli se mi to povedlo :))
yxh 122253
25.10.2011 16:31:02
Tak to se omlouvam ~t~
Jak jste si makli si dovedu predstavit. My to meli na zahrade, takze se to nemuselo tahat moc daleko, ale briza byla asi 50 let stara, takze ji byl taky kus. Jsem rada, ze to deti bavilo, a ani mne to neprekvapuje, protoze jsou na to zvykle, kdyz jedete kempovat, tak vam taky vetve nenaskakaji samy do ohniste. Kdyz jsme jezdivali ven, a holky byly male, tak to byla vzdycky prace nasich ratolesti nanosit drivi na ohen. Je pravda ze ne klady, ale chrasti a silnejsi vetve ano. Nejhorsi bylo, kdyz na necem nasly broucka nebo housenku, to pak musely napred dat tu potvurku nekam, kde byla v bezpeci, a pak teprve dotahly vetev ~t~
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 24494  [Dalších 24364 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.