| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úklid domácnosti

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 520] Názory 521530 z 22706  [Dalších 22176 >>]
daba+holčička 55689
3.10.2022 15:10:47
se spotřebovaly, nikde ti už žádnou nedaj, někde jí ani nekoupíš. Já už musela posledně na boty do kufru použít pytlík na odpadky
Konzerva 153011
3.10.2022 15:10:32
Tak na sání jsou nejlepší starý bílý bavlněný prostěradla, těch už ale moc nemám.

Ty napínací sajou jak který. Ty, co nesajou, rovnou vyhodím do kontejneru s hadry. SAcí používám.
*Kate* 158396
3.10.2022 15:09:26
77, já ti přece věřím, že se rozpadly:) Nevěřím tomu, jak se na ty igelitky upínáš.
77kraska 132593
3.10.2022 15:09:17
Federiko, stara prosteradla a mozna i rucniky jsou idealni pro male jezky, uz jsme to tu probirali vcera

volala jsem tam, chteji textil, noviny zatim ne

Záchranná stanice hlavního města Prahy
Mezi Rolemi 158 00 Praha 5
tel.: 773 772 771 (non-stop)
e-mail: zachranazvirat@lesy-praha.cz
web stanice: www.lhmp.cz

*Kate* 158396
3.10.2022 15:06:39
Rose, ale naše mikroplasty jsou přece v tom moři taky, přitečou, naprší.
apo-lena 159305
3.10.2022 15:06:23
Já byla bordelářka s občasnými záchvaty uklízení. Jenomže už mám občas vratké nohy a o bordel bych se přerazila. A hlavně si už nemůžu dovolit na to vlítnout a dva dny uklízet od rána do večera.
Vnější vzhled mi pořád nejde, ale skříně už zvládám s přehledem.
Bordelím pořád, ale už se mi to rozlézá jen po povrchu skříněk a parapetech. To se dá uklidit za pár minut. A občas to i dělám. ~:-D
Po letním třídění kuchyně, šatníku a části sklepa se mi nahromadily krabice na dotřídění v ložnici. ~f~
77kraska 132593
3.10.2022 15:05:49
Kate, no delala jsem si trochu legraci...ale fakt se mi pred lety nejake igelitky z OBI nebo odkud samy rozpadly na male kousicky a myslela jsem si, ze problem plastu je vyresen....a ted mne udivilo, ze uz doma nemam skoro zadne igelitky, coz mi tedy prijde divne po 30 letech stravenych v domacnostech zaplavenych igelitkami
Federika 14090
3.10.2022 15:05:22
U nás si všichni řemeslníci přivážejí svoje plachty a všechno přikrývají sami.
Je fakt, že často nevím,co se starými prostěradly a ručníky, nakonec to někam vyhodím,ale extra kontejnery asi na to nejsou nebo jo?
Levné sedací soupravy na Favi.cz - top výběr
Vážný2 158667
3.10.2022 15:04:01
Něco (ty obrázky se světovými i českými slohy a styly v malířství, sochažství, architektuře, ...) jsem odvezl na čas k nám do pronajatého kumbálu na střeše (bývalá strojovna výtahu), děti uvažovaly, že by se z toho učily. Jenže to strašně smrdělo zakouřením, máma kouřila 20-40 a někdy i 40+, takže se na to nakonec vykašlaly. (Bylo toho cca 6 banánovek). Tak to šlo nakonec na sběrňák před pár měsíci.

Ostatní (školní práce) - dokud jsem měl srdce, tak jsem to vyrval z desek a vysypal z euroobalů a sypal do plastu a papíru z auta různě po cestě domů. KDyž jsem síly neměl a k tomu smrduté knihy, tak většinou sběrný dvůr. Knihy by se správně měly vyrvat z desek a desky jsou směs a papír do papíru. Ne vždy jsem to rval.

Nábytek nám přebrala, co se jim líbí vzala, něco k nám a něco na sběrňák odstěhovala "Nábytková farma", sociální firma zaměstnávající feťáky v odvykačce v komunitě u Prahy. Mají moc pěkný bazar s nábytkem. Jsou to ale hodně poctiví kluci, vrátili nám zlatý prstýnek, co našli. Sami se navzájem hlídaj. (Na druhou stranu, málem vyhodili na sběrňák jeden obraz, ale to prostě je třeba si to hlídat, nemusí každý pochopit, že to má cenu, když to bylo ve sklepě. ~t~ )

*Kate* 158396
3.10.2022 15:02:53
77:)))) tohle je přesně ta situace, kdy nevím, jestli si děláš legraci nebo ne :-)
"driv mne ty samorozpadavajici se igelitky uvadely v nadseni..."podivejte, svetove oceany jsou zachraneny, tasky se samy rozpadaji"....ted si rikam, v cem budu za 10 let nosit maso od reznika"
[<<Předchozích 520] Názory 521530 z 22706  [Dalších 22176 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.