| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úklid domácnosti

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 480] Názory 481490 z 22706  [Dalších 22216 >>]
*Kate* 158396
21.11.2022 8:43:52
"hlavne bych nedoporucovala, aby takove hromady veci nekdo vyhodil pausalne, protoze tam mohou byt fakt poklady"

Ale tak - umím pochopit i lidi, kteří zvolí plošné vyhození. Když pominu emocionální hodnotu (nevyčíslitelnou), tak by to zas taková ztráta nebyla.

Ale ve vašem případě je jasné, že děláš dobře ~R^
77kraska 132593
21.11.2022 8:08:57
Pokracuje to dobre....vyhodila jsem spoustu starych novin, sklenic (s tezkym srdcem, ale nikdo je nechtel, ani v realu ani na Rodine), spoustu plastu jsem zrecyklovala

hodne stareho (ale jeste dobreho a neroztrhaneho) obleceni jsme poslali do velkeho azyloveho domu pro muze

stare latky, zbytky povleceni a velka roztrhana tricka jsme poslali do zachranne stanice pro volne zijici zvirata...tam je momentalne berou jako podlozky pro male jezky

spoustu starych casopisu jsem poslala do domova duchodcu, kde si je obyvatele velmi radi ctou, i kdyz to nejsou uplne aktualni tiskoviny....a jsou tam krizovky a sudoku

byly tam zaskladane ruzne bankovky, platne i neplatne...neplatne jeste berou v bance, krom padesatikorun

velke prekvapeni byly naboje....z davnych dob, kdy nekdo v rodine vlastnil pistoli, ale pistole u nich nebyla

nasla jsem spoustu krasnych starych fotek, ktere jsem neznala

no a nejvetsi prekvapeni byly dopisy a pohledy, ktere posilal jedne pribuzne za prvni republiky svetove prosluly umelec a podepsani jsou na nich dva velmi znami herci

no ale jeste nejsem zdaleka hotova....jsem tak asi ve ctvrtine vyklizeni, podle mnozstvi veci, ktere jeste zbyva

hlavne bych nedoporucovala, aby takove hromady veci nekdo vyhodil pausalne, protoze tam mohou byt fakt poklady
apo-lena 159305
4.10.2022 10:01:32
Já si pletla svetry z bavlněné příze nebo z bavlny s viskózou. Ty byly na holé tělo super.
Na ruce mi nevadí ani acryl. Nosím pod svetr košilku.
Kašmír jak který, ale většinou je to v pohodě.
Termo prádlo z merina nesnáším. Ale drops prodává baby merino a merino extra Fine příze a ty mě nekoušou. Akorát se hrozně vytahávají.
Nekousavý vlněný svetr jsem potkala jen jeden.
77kraska 132593
3.10.2022 19:33:53
tak svetr na hole telo bych nesnesla vubec...to jsem nosila mozna jako dite, pak uz ne
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
3.10.2022 18:11:31
Tak to už vůbec ne, když jsem občas vzala svetr, jedině na tričko s dlouhým.
77kraska 132593
3.10.2022 18:10:08
jo a spoustu stovek a dvoustovek....starych, ktere jeste meni v kazde bance na prepazce
77kraska 132593
3.10.2022 18:03:00
Vazny, muzes ty bankovky prodat na aukru nebo sberateli

ja jsem nasla v nasi halde dve papirove padesatikoruny - uz se davno nedaji vymenit, ani v ČNB
Vážný2 158667
3.10.2022 17:22:59
Bankovky jsme našli taky, po dědovi, v kabátu z nemocnice v kapse. Visel tam přes 25 let. Ale halt ještě před měnovou odlukou, čili propadlé. Cca 3000 Kčs.
Samolepky na zeď z Favi.cz - největší výběr
Stará husa 154854
3.10.2022 16:20:00
Já nenosím svetr na tričko, nosím svetr přes hlavu na holé tělo. Nesnáším vrstvené oblečení, mám vždycky pocit, že se v tom nemůžu hnout. Radši si vezmu silnější svetr než tričko a svetr. Na procházky v přírodě nosím košilku, tlustý rolák a bundu.
Renka + 3 26652
3.10.2022 16:08:36
"Ne, nic, Tričko a bundu, kabát."

Přesně tak já, nesnáším mezivrstvu mezi tričkem (košilí) a bundou. Jedině snad někde v Alpách jsem ochotna si to vzít, ale v našich klimatických podmínkách nic takového nepotřebuju. Svetr jsem měla naposledy na sobě někdy na střední.
[<<Předchozích 480] Názory 481490 z 22706  [Dalších 22216 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.