| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pokracuje to dobre....vyhodila jsem spoustu starych novin, sklenic (s tezkym srdcem, ale nikdo je nechtel, ani v realu ani na Rodine), spoustu plastu jsem zrecyklovala

hodne stareho (ale jeste dobreho a neroztrhaneho) obleceni jsme poslali do velkeho azyloveho domu pro muze

stare latky, zbytky povleceni a velka roztrhana tricka jsme poslali do zachranne stanice pro volne zijici zvirata...tam je momentalne berou jako podlozky pro male jezky

spoustu starych casopisu jsem poslala do domova duchodcu, kde si je obyvatele velmi radi ctou, i kdyz to nejsou uplne aktualni tiskoviny....a jsou tam krizovky a sudoku

byly tam zaskladane ruzne bankovky, platne i neplatne...neplatne jeste berou v bance, krom padesatikorun

velke prekvapeni byly naboje....z davnych dob, kdy nekdo v rodine vlastnil pistoli, ale pistole u nich nebyla

nasla jsem spoustu krasnych starych fotek, ktere jsem neznala

no a nejvetsi prekvapeni byly dopisy a pohledy, ktere posilal jedne pribuzne za prvni republiky svetove prosluly umelec a podepsani jsou na nich dva velmi znami herci

no ale jeste nejsem zdaleka hotova....jsem tak asi ve ctvrtine vyklizeni, podle mnozstvi veci, ktere jeste zbyva

hlavne bych nedoporucovala, aby takove hromady veci nekdo vyhodil pausalne, protoze tam mohou byt fakt poklady

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.