| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Úklid domácnosti

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 420] Názory 421430 z 22706  [Dalších 22276 >>]
77kraska 132593
16.1.2023 19:29:18
To je téma pro mne.
Můj senior hromadil 30 let, ale ve svém pokoji, do Vánoc jsem mu to každou sobotu jezdila vyklizet, ale teď v lednu řekl ze už nechce nic vyhazovat. Musím ho ještě zpracovat.

O hromadění jsem viděla spoustu dokumentu na YouTube.
Myslím ze to co děla zakladatelka není hromadění, je to normální tvoření zásob na opravy nebo vylepšení baráku. Jsou to funkční a uspořádané věci. Můj senior měl haldy starych novin a sklenice od kompotu a plastove krabičky od všeho. Plus stovky rozesitych kusů oděvu, monterky, bundy, polštáře.
Beat 107867
16.1.2023 19:27:18
Vlad, taky si tohle říkáme: á, už jsou tu naše české chlívky a kulnicky. My tedy nehromadíme. Máme garáž, tam pořádek, zahradní domek, tam pořádek. Na zahradě složené dřevo a jinak nic. Nemáme to radi oba. Naštěstí. Já bych hromadice mít nemohla. Psychicky bych to nedala.
kysnutá knedla 99495
16.1.2023 19:26:17
Ja som hromadič ~f~
Mám rozne úchylky - napr. milujem krásne obaly, krabičky a hlavne plechové krabice. Asi dopad detstva, keď v komunistickej šedi nič také nebolo.
Ďalej som hrozný dózičkár. Dózy rozneho typu uzatvárania, veľkosti. Strašné. Keď je u mňa mamka, tak pri jej odchode jej nabalím mňamky do nejakých dóz, takže ubudnú, ale ja ich časom stejne doplním ~a~

Oblečenie - mám tam i také kusy, ktoré som neobliekla roky. Ale si vravím, že to je tým, že nemám príležitosti, keďže pracujem v MŠ, kde striedam legíny s teplákami. Až ma vyhodia, a nedajbože skončím niekde v kanclu, tak sa to hodí...

Och, a veci po deťoch, to je ešte horšia kapitola! Keď sa už odhodlám triediť, darovať, tak sa do toho vloží moja školkárka, ktorá prísne kontroluje, čo ide preč. Minule mi tú moju kopu prestavala na 3 menšie kopy. Vravela:" tohle pošleme na Slovensko (deťom mojej sestry), tohle dáme chudým dětem, a tohle bude pro moje děti."
vlad. 38059
16.1.2023 19:23:47
Jsem nehromadič, občas se to snažím projít a nepotřebného se zbavit, hodně věcí daruji, je mi líto vyhazovat. MM je naštěstí stejný, mít doma plno nepotřebných krámů, kleplo by mě. U našich to bylo jako u Federiků :-) táta hromadil a měl kde, protože žili v RD a máma z toho byla na mrtvici, a když nebyl doma, tak vyhazovala. Musím říct, že byla vytrvalejší než on a různé "uklizené" staré krámy kolem baráku a na zahradě, co se jednou za 10 let můžou hodit ~5~ , nebyly. Nechápu, jak v Rakousku nebo v Německu tohle vidět není, že by u plotu nebo kolem baráku měli kdovíco naskladněno, ale člověk přejede hranice, a ví, že je doma ~d~
Federika 14090
16.1.2023 19:20:20
Mně vadí i pár složených tvárnic, nesnáším to, jen to vidím, už to musím naložit do auta odvézt, reflex, čistím si svět, ve kterým žiju~:-D
Senedra 14756
16.1.2023 19:15:34
Hm, a co dům bez sklepa? Což je drtivá většina domů stavěných v posledních 20, 30 letech je... pár složených tvárnice někde v koutku u plotu fakt nepovažuji za staveniště.
Hatata 157806
16.1.2023 19:06:40
Někde do zahradních úložných prostor nebo prodala. Nemám ráda, když je kolem domu staveniště, přestože dům už 15 let stojí a dalších 10 let se neplánuje nic přistavovat. Doma jsme měli velký sklep, kde táta měl jednu místnost právě na stavební materiál. Nebo jsou kůlny, dílny. Každopádně bych zvážila, kolik toho chci uchovávat
Kopřiva Dvoudomá 34182
16.1.2023 19:05:41
Taky mě bolí vyhazovat. Snažím se to většinou udat - na dětský tábor, do skautské klubovny, do různých sbírek atd. Mám ráda v policích trochu volného prostoru.

Třeba hromadu místa zabírají ve sklípku velké "gastro" hrnce, v kterých jsem nikdy nevařila. Ale zas vyhoď to, žejo, jednou by se to mohlo hodit :-D
Levné sedací soupravy na Favi.cz - top výběr
Senedra 14756
16.1.2023 19:01:58
Hatato, a kam bys dala třeba ty tvárnice?
Hatata 157806
16.1.2023 19:00:05
Schovej na dno, najdeš snadno!~R^ No my tam máme starý nábytek, co by tak možná vzal někdo za odvoz, bylo mi to líto vyhodit. Staré hračky, výkresy a jiné poklady, máme zas ve sklepě, au. Zároveň tam je hodně kořalky, tak asi se jednou opiju a uklidím to ~:-D
[<<Předchozích 420] Názory 421430 z 22706  [Dalších 22276 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.