| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Křečové žíly - varixy

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 476  [Dalších 386 >>]
nordica 81215
21.8.2016 23:47:39
Buchli, kamarádce ještě za socíku tahali křečové žíly slabinami, tehdy to byl pokrokový zákrok, ale vydrželo to taky jen pár let. Já si z marnivosti nechala udělat před pár lety sklerotizaci jen jednoho místa vpředu na noze - dneska to vypadá mnohem hůř než původně, protože se mi pod kůži jakoby "vylila" modrá barva. Takže jsem se na normální křečové žíly sem tam po lýtkách už radši vykašlala. U nás v rodině je to dědičné ob generaci - je smůla, když k tomu má čklověk genetické sklony. Bohužel nevím o nikom, komu by i drahé zákroky zaručily úplné vyřešení problému.
perko 104605
21.8.2016 21:15:57
Příští týden jde manžel do cévní poradny. Sama jsem zvědavá, co mu doporučí. Asi 20 let má jednu žílu na noze hodně vylezlou. Posledních pár let mu v noze tepe, pobolívá, hlavně v létě a při zátěži. Ale nikdy s tím nebyl u obvodního lékaře.
Liškodlak 36760
21.8.2016 21:04:13
Ahoj Buchli, masti, prášky ...podle mě na 2 věci...
Byla jsem 3x na operaci, poprvé u zdejšího umělce, který mi vyrobil hnusnou jizvu. Pak 2x na Žilní klinice u Oty Schutze, efekt na peněžence značný, na nohou pouze dočasný. Po nějakých 6 letech jsem zhruba tam, kde předtím. Kašlu na to se takhle týrat každou pětiletku, navíc bych mohla šetřit jen na to.
Už jsem rezignovala na vzhled, nosím kraťasy i krátké sukně, když je vedro, tedy ne zrovna do práce nebo na parádu.
Jediný co mi pomáhá jsou kompresní podkolenky, který nasadím vždy, když mě čeká půlden "u plotny" nebo někdy při menstruaci, když mám někde stát. Uvažuju, že si časem koupím nějaký barevný kompresní punčocháče. Když jsem byla těhotná, nosila jsem punčochy až nahoru. Brrr...
Kahlan+5 3069
10.6.2016 15:54:28
Ja mam soukrome pojisteni, takze u mne je jeina situace, ale castecne se snad ta operace z pojisteni hradit da, ale urcite ne cela...
Donell 104631
9.6.2016 22:48:18
Ok díky za tip..je zde operace je hrazena ze zdr.pojištění?
Kahlan+5 3069
9.6.2016 22:08:27
Souhlasím, byla jsem naprosto spokojena s bezbolestnym zákrokem, no spis x hodinovou operaci:-) Třetí týden jsem lyzovala:-)
Tragika 61116
9.6.2016 21:43:52
Žilní klinika v Mezibranské, Praha1. Pan profesor je absolutní špička v oboru.
Donell 104631
9.6.2016 21:08:22
Dobrý den, rozhodla jsem se pro klasickou operaci varixů, sklerotizace již na jedné noze není možná. Poradíte prosím nemocnici, kde jste byly se zakrokem spokojene? Nejlépe Praha,může být i Středočeský kraj.Děkuji!
Uarda 135675
3.5.2015 14:08:26
Kompresní punčocháče jsem vyfasovala rovnou na léto (nejspíš tedy II. kompresní třída, protože jsem měla co dělat, abych je vůbec oblékla) a vydržela jsem v nich sotva do 13 hodin, déle to nešlo. Těhotenství, červenec... Ale i tak moc pomohly, vydržela jsem je nosit po těchto půldnech až do porodu.
Alca
  • 
3.5.2015 14:08:15
Hele to bude maximálně I.kompresní třída nebo jen takové ty podpůrné. II. kompresní třídá už svírá fakt fest a nedovedu si řpedstavit mít v ní punčocháče.... Navíc jsou ty punčochy silnější než 120 DEN
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 476  [Dalších 386 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.