| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Křečové žíly - varixy

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 476  [Dalších 326 >>]
Hanka36 89649
11.8.2012 19:46:34
Zerat - díky, to je zajímavé, i dík za to jak vyšetření proběhlo. Tak to asi zkusím taky absolvovat.
Dáňula 68603
11.8.2012 19:00:43
Mám křečové žíly od 14ti let po celé délce nožek. Neřeším, nosím všechno co chci,takže i kratší sukně či šaty. Když kolem mne někdo jen projde, tak je to většinou takový mžik, že by ty žíly musela mít fosforeskující, abych si jich všimla. Všimnu si tak maximálně, když někde čekám a fakt se nudím tak, že koukám i po ostatních, nebo když jsou jo výrazné(což je většinou u těch již starších lidí).
Do odstranění jsem zatím nešla, bo mne to nijak v ničem neomezuje. Kdyby mne bolely, nebo něco, tak bych asi s tím něco dělala, ale já o nich prakticky nevím, teda pokud nemrknu na nohy. :-)
zanysek73
  • 
11.8.2012 17:38:00
Já křečové žíly mám a jednu dobu jsem nenosila kvůli tomu sukně. Stále jsem v létě pozorovala nohy jiných žen, jaké mají nohy, zda mají křečové žíly...A všimla jsem si, že hodně žen je má a to i velmi mladých žen, kolem dvacítky i míň. Hodně mě to trápilo, byla jsem šílená. Poté jsem se vzpamatovala a řekla si no co, tak mám křečáky a je mi jedno zda mi koukají na moje nohy, nosím sukně i šaty. Taky jsem si všímala žen i jaké mají prsty na nohou, kostky,jak šmajdají, ploché nohy apod. Nemluvím o starých babičkách, ale opravdu hodně mají kostky už velmi mladé ženy. Jsem prodavačka obuvi a někdy si říkám jak může mít někdo už takovou kostku, té ženě může byt třeba mezi 20-30 lety. Hmmm špatný výběr bot už od mala...Takže nějaké vady na kráse mě nechávají chladnou, už se netrápím, že mám nějaké křečáky a dokud s tím nemám problémy tak na odstranění nepůjdu. A když se někomu mé nohy v sukni nelíbí, tak je to jeho problém.
Ivevvvka 95148
11.8.2012 16:55:40
monnyko, a jak se mají ty minerály doplňovat, a které to jsou, povíš? K dr. Se mi s tím nechce, ale i přes stahivací punčovhy se mi to horší :-(. Chytám se každého stébla, tonu v tom už opravdu slušně :-). Četla jsem o ganodermě, jen se bojím toho vlivu na tlak, prý ho hodně snižuje a já mám beztak nízký...
monnyka 109127
11.8.2012 14:58:46
Ahoj, na odstranění žil bych nešla, protože to neřeší příčinu problému, ale jen symptom. Příčinou je nedostatek minerálů v těle, obvykle v důsledku překyselení organismu (minerály jsou jedním ze stavebních kamenů žilních stěn, takže když v nich chybí, žilní stěny se začnou bortit), takže pokud nebudeš zároveň pravidelně doplňovat organické minerály a hlavně odkyselovat, tak ti zákrok nepomůže a žíly se po čase objeví znovu (a při doplňování minerálů a odkyselování je zákrok zbytečný, žíly se po nějaké době dají do pořádku sami). Při překyselení organismu tělo používá vlastní minerály na neutralizaci kyselin (kdybychom měli dost minerálů ve stravě, tak to tělo dělat nemusí, ale tam jich v dnešní době moc není, proto musí sahat do vlastních zdrojů), aby ho nepoškozovaly a aby je mohlo rychle vyloučit. MUDr. ti tohle neřekne, protože se na jakýkoli žilní problém nedívá celostně, ale řeší jen ty žíly. Nejsem fanatickým odpůrcem západní medicíny, ale v případě žilnich problémů bych její pomoc vyhledala jen tehdy, kdy by šlo o akutní situaci s ohrožením života, jako embolie, infarkt apod., tam už by totiž na odkyselování a doplňování minerálů nebyl moc čas :-)
Eva + Klárka2/07 93216
11.8.2012 14:18:45
Začaly mě bolet nohy, šla jsem k dr., napsal mi doporučení na cévní. Tam jsem byla na 2 vyšetřeních - jedno DOPPLER - nějakým ultrazvukem projížděla nohy a druhé, tam mi na lýtka dali čidla a jen se to měřilo. Takže vyšetření úplně v pohodě.
Měla jsem si koupit stah. ponožky, nohy mi jen otýkají, křeč. žíly zatím nemám.
zerat 18305
11.8.2012 13:41:26
Lído,různě mi prohmatávala ty žíly, pak po nich jezdila nějakým přístrojem a ten vydával zvuky těch průtoků a vyptávala se mě. :-)
Liškodlak 36760
11.8.2012 13:18:03
Já si toho teda všímám, a to proto, že mám tento problém taky. Když to začalo, připadalo mi to echt hnusné. Nyní je to mnohem a mnohem horší, ale nehodlám kvůli tomu prožít život va katakombách nebo burce.
Gora 31983
11.8.2012 13:12:59
Já mám zatím jen jednu křečovou vnitřní žílu nebo jak se tomu říká, s tou nedělám nic. Pak mám podle gynekologa spíše popraskané žilky než křečové žíly a hodně viditelné žíly a prý se mám na to ještě vykašlat, dokud mi nohy nenatékají nebo nebolí.
Osobně si nevšímám okolo jdoucích lidí, takže ani jejich noh. Jen když má někdo abnormálně nohy nateklé a žíly vystouplé, já čekám třeba u lékaře, tak si toho všimnu, ale jinak fakt nekoukám. Možná tak na pěkného chlapa.~;)
Lída. 2139
11.8.2012 12:25:36
zerat a jak to vyšetření probíhá?
dík :)
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 476  [Dalších 326 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.