| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Křečové žíly - varixy

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 476  [Dalších 356 >>]
Arni 19497
16.1.2013 22:09:22
Sportovat se může cca po týdnu, ale nesmí se rozhodně spinning, jelikož se tam zvyšuje tlak do noh a to je kontraproduktivní. Musíš takové cviky, kde nemáš "přeťatou" část v pase, čili chůze, běh atd., nedporučují se skoky. Dobrá je joga, pilates atd., tam se dobře dýchá. Mně se vždy po sklerotizaci hojí dlouho modřiny, teď je tam mám snad už rok a nevím, jestli už je to nastálo nebo co, docela mě to zklamalo. Punčocha min. 4 týdny, záleží, jak moc varixy máš.
Iva 129122
16.1.2013 21:54:25
ahoj všem...
tak se mi po 2. porodu a hlavně v létě také ozvaly křečáky, hlavně na lýtkách, jedna noha je horší a stále se zhoršuje, škloube v ní
jeden dr. mi doporučil Doxium tbl. při bolesti, jinak mi rozmlouval ultrazvuk, že je škodlivý
tak jsem mluvila s obvodním dr., ten říkal, že nemá smysl podstupovat operaci, že se to stejně vrací, ať v létě nosím stahovací punčochy a koupím si nějaké léky proti bolesti a natírám to
teď jsem narazila ještě na jednu dr., která mi říkala, až se rozhodnete, přijďte, uděláme ultrazvuk, domluvíme termín operace, hlavně si to nenechte vypichovat, to by vám udělalo paseku, to u větších žil není vhodné, určitě to dáme pryč, aby vám nehrozila embolka či tromboza

a tak si z toho laiku vyber, že...ale asi se přikloním k tomu 3. názoru~:-D
Elí+2
  • 
16.1.2013 21:46:25
Sklerotizaci mi dělali před měsícem, obě nohy najednou a nosila jsem punčochy 3 týdny stále ve dne v noci. Po cca týdnu jsem si je vždy sundala večer u TV cca na 2 hodiny. Sportovat jsem mohla, ale nesportovala, při představě, že bych se v těch nepříjemných punčochách měla potit to jsem fakt nechtěla.
kapka v moři 130515
16.1.2013 21:20:38
Ahoj, byla jsem před třemi lety. Vždy dělali jen jednu nohu. První tři dny jsem punčochu nesměla vůbec sundat, po třech dnech jen na noc a ráno před vstanutím z postele hned nasadit, takto to šlo teď už na sto procent nevím jestli čtyři nebo šest týdnů, ale čtyři týdny určitě. Pohyb není překážkou, naopak, jen mi nedoporučovali dlouhé stání na místě. Poté mi dělali i druhou nohu. No a po třech letech mám ty nohy zase nemožné ne-li horší, takže většinou to trvalý efekt asi nemá.
kikina80 87111
16.1.2013 20:59:10
jen jsem se chtěla zeptat, jsem objednaná na vypíchnutí křečových žil, nemám to nějak moc, ale vadí mi to. Jdu poprvé, tak nevím co mě čeká, jaký je režim po. Vím, že se nosí punčochy - jak dlouho, musím být pak nějak v klidu? Za jak dlouho je možný sport, myslím třeba spining, cvičení, běh??? Díky za zkušenosti a rady.
vendas1 134598
6.1.2013 12:56:17
Prosim moc o info o tech mineralech :-) moooc dekuji.
Petr
  • 
17.11.2012 11:01:21
Operace na obou nohách bych se nebál. Já před dvěma dny přišel z nemocnice po 4 denní hospitalizaci a operaci jedné nohy rozsáhlých varixů. Hned druhý den po operaci je již možné přejít na toaletu. Samozřejmě to bolí, kulháte, ale jste soběstačná. (měřím 194cm a vážím 117kg).
Dalalmánek 116042
21.10.2012 15:26:54
To by te mel na oboji poslat prakticky lekar.
Silvius 132663
21.10.2012 13:08:53
No nebolí mě nohy, ale mám je nějaké těžké ahodně unavené, občas mě jakoby tlačí podkolenní jamky, ale na obou nohách, prostě jako bych celá den jezdila na kole nebo běhala......nejsou viditelné otoky, ani křečáky, ale mám leidenskou mutaci a za sebou dost brutální porod s rozpadem krevních destiček(Dic), hellp syndrom, eklampsii a preklampsii, bylo mi doporučeno di v průbehu roku nechat vyšetřit dolní končetiny, ale nebylo mi řečeno kde, tak samo jako si mám dojíd k nefrologogvi a taky mi neřekli kde...:-(
Dalalmánek 116042
21.10.2012 12:12:17
Jestli máš důvodné podezření na hlubokou žilní trombózu dolní končetiny, tak se dostav na příjmovou interní ambulanci nejbližší nemocnice bez otálení ještě dnes.
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 476  [Dalších 356 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.