| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2011

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Duben 2011 - Deníček
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 7319  [Dalších 7289 >>]
Kopretina + 2 čertíci 107441
29.8.2012 15:22:17
Ahoj holčiny,
zdravím po delší době. Jsme pořád někde v trapu.
v pátek odlétáme k moři a mám trochu strachu z letu. Bohužel letíme ve 4 odpoledne a to je Váša nejvíc živý. Let má trvat cca 4h30min. Stejnou dobu trvá cesta z Prahy do Ostravy a to jsem z něj šílela, chtěl pořád chodit, přelézal sedadla, nezabralo ani jídlo ani hračky ani knížky ~q~. A to jsme měli samostatné kupé. V letadle si to neumím vůbec představit.
Simeono, píšeš vzít sebou dostatek ovoce sušenky pití. Teď jsem volala na letiště a řekli mi, že pití musí být v orig. lahvičkách a to samé i jídlo, jinak, že to nechám na letišti při odbavení ~4~. Prý to musí být určeno přímo pro konzumaci dítěte v orig. obalu. - což na jablku nebo banánu napsáno není ~:(
Nevíte někdo, jak jsou ve španělsku drahé pampersky? Jestli je mám brát sebou a nebo je koupit tam...
Díky za info :-)
Benka+3 111386
28.8.2012 11:42:31
Ahojky všem,které tady aspoń nahlídnou,o psaní ani nemluvím,pomalu to tu asi končí?!
My dobré,po dovolene,byli jsme skoro 3 týdny mimo domov.Autem v Chorvatsku-jeli jsme 12h.maly byl suprovy,zvladnul to bez problemu.Ale měla jsem strach,někdy sedí 20min.v sedačce a tlačí se ke mě...
Moře si taky užíval.
Jinak máme zuby plnou pusu,musíme pravidelně čistit,jinak mu žloutnout plašky mezi zubem a dasní:(Používáme Elmex.
Celkově je to tč.docela dráček,vše chce zapínat,vypínat,prostě se vším "čaruje".Vždy chce to,co mají kluci atd.Co vaše zlatíčka?Jak se máte.No písněte někdo něco.
Simeona+3 110315
17.8.2012 16:20:55
Ahoj, to asi záleží na dítěti, my letěli v červnu 5,5h domů a to bylo v pohodě, ale byl to noční let, takže to malá prospala. Teď jsme letěli 2h a zase se to trefilo do poobědového spánku, takže malá si na mě schrupla. Jak bude probíhat další let (v neděli) budu referovat :-).
Hlavně si do letadla vezmi pití pro prtě a nějakou svačinku, piškoty, ovoce a tak, nějakou neokoukanou knížku a ono to půjde..
Bela76 40728
16.8.2012 21:43:18
Ahoj holky,

chodí tu ještě někdo? Prosím o radu, byla jste některá letos s prckem letecky u moře? Jak reagoval na letadlo, cestu atd.? Letíme v úterý na Rhodos, trochu mám z té cesty obavy~7~, Beátka moc cestování nemusí a ještě k tomu ji bývá špatně. myslíte, že ji můžu dát kinedryl (píšou sice od 2 let), doteď dáváme na cesty homeopatika, ale potřebovala bych ji trochu omráčit~t~
Simeona+3 110315
4.8.2012 22:03:50
Tak holky, jak užíváte léta ? Vždycky když sem mrknu tak na mě čučí jen ta reklama :-).
My byli teď s dětma v Jeseníkách, takové dobrodružství se dvěma spřátelenýma rodinama a jejich ratolestma. Bylo krásně, letos nám pršelo jen málo. Ještě nás čeká návštěva manželovy rodiny, na to se taky moc těšíme, děti se těší na strejdy a tety, nevídají se často a tak se spolu pokaždé vyblbnou.
Minka+Sabi 11/05+Sebi 4/11 14655
9.7.2012 13:55:24
No nevim, co to je, ale ja mam ukrutnou rymu, chrapot a kasel. Uz alespon tyden a ne a ne se toho zbavit. Brat si nic nechci, co kdyby vyslo to treti.

A tukam - primo busim do stolu, ze deti zatim ok. Dcera dnes navic zacina intenzivni kurzy plavani, tak potrebuji, aby byla zdrava :-) Byla tyden na soustredeni, poprve sama od rodiny a byla nadsena.

Maly se zacina dost vztekat. Rozhazuje kolem sebe rukama, no hruza. Navic zacina bojkotovat dceru a meho manzela, porad vyzaduje, aby byl se mnou, babi neob pi na hlidani. A nesnasi cizi prostredi. Byli jsme u brachy na chate a tam rval a rval, min tyden na vylete za znamyma a tam taky neustale pobrekaval ... take dlouhou cestu autem nemusi ... jist nechce ... no fakt doufam, ze to skonci. Rikala jsem si, jestli take na neho neco neleze, ale je uz takovy tyden a nemoc zadna. Tak asi nejake obdobi.
Alespon ho tedy bavi moc ten krouzek playwisely a s manzelem vyrazit v sedacce na kole.
Pája (Vojtíšek 09+Honza11) 83902
9.7.2012 12:58:49
Belo - bohužel v těch vedrech řádí právě ta angína. U těch dětí je to hrozné - hlavně dodržet ten pitný režim. My tu měli známé a v sobotu dojeli domů a malý (9 měsíců) horečky) - žádné jiné příznaky, tak čekají jestli to byl úpal nebo se z toho vyklube 6 nemoc.
JJ je to děsné.
Bela76 40728
9.7.2012 11:45:31
Ahoj holky,

tak Beátka má od soboty angínu. Není nic horšího, než nemocné prtě~n~ Začalo to v pátek, zničeho nic teplota 38,6, žádný jiný příznak. myslela jsem na zuby, noc prokňouraná. v soboru přestala jíst i pít. S tím pitím jsem byla nešťastná, hrozné ji přinutit k doušku něčeho. Vysstřídala jsem ix lahviček, hrníčků, brček, nápojů. Pak jsem dávala dávkovací stříkačkou na léky~8~. No jenomže nám to bylo divné, tak jsem ji tam posvítila a strčila lžičku na kořen jazyka a bylo vymalováno. Sama jsem viděla na mandličkách čepy. Tak jsme valily na pohotovost. Dostala OSPEN 400 co 8 hod., další zážitek to do ní narvat~q~. Teplota hned klesla, ale ještě včera nic nejedla a tekutin jen 150ml, k večeru naštěstí vzala 150ml mlíčka~6~ nechápu, kde jsme k tomu přišly?~a~
Dnes už je lepší, ale je to trápení, když vám prtě ještě nedokáže říct co ho bolí, trápí~7~
Bela76 40728
29.6.2012 10:53:09
Tak já se musím přidat, že řeč versus zuby u nás taky nesouvisí. Zoubků máme 7 (stoličku žádnou) a opravdu mele, mele, mele od rána do večera, už do konce se ji podaří spojit dvě slova např." tady pupi" a ukazuje si na břicho, ale jestli bude jako starší (zatím to tak vypadá), tak bez plínek jsme byly až ve 2 letech, ale je fakt, že to šlo ze dne na den a to i na noc. Proto te´d nočník vůůůbec nehrotím a setkávám se s velkým nepochopením babiček a hlavně prvorodiček, které děti vysazují snad od 8m~q~ Přitom je prokázáno, že do 18m si dítě vylučovací potřeby neuvědomuje, ale asi je ti zase individuální. Některé dítko, chodí třeba už kakat na nočník. U nás je to nemožné, Bea chodí 3x denně na velkou~;), takže rituál, že bych věděla, že to bude vždy ráno odpadá~t~
Minka+Sabi 11/05+Sebi 4/11 14655
28.6.2012 19:33:24
Dcera pujde do anglicke skoly pres leto. V zari nastupuje do 1.tridy.

Ja se samozrejme snazim neprekladat, ale nekdy vim, ze ji chybi ta slovni zasoba. Uklidnuje mi, ze jakmile se dcera ocitne v angl mluvici spolecnosti, tak se domluvi. To mi utesuje :-)

Kazdopadne slovni zasoba stavkuje od jejich 5ti let, kdyz sla do ceske skolky.

Treti planujeme a pracujeme na tom. Zatim se nedari. Nechci ale velky vekovy rozdil, tak nevim, jak dlouho na tom snazeni vydrzi. Navic za par mesicu 40 ~e~~n~
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 7319  [Dalších 7289 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.