| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 10722  [Dalších 10642 >>]
Janča+2+5.12. 59987
14.1.2012 22:01:09
Ahoj Míno a všechny ostatní,
já sem tedy podctivě chodím, ale většinou se tu nic nezmění a číst sebe sama mě neba :-)

Jinak ta diskuze co tu byla, mě fakt vystrašila, koukala jsem kam jsem se to proklikala.

Míno případně vy ostatní, nechtěly byste k nám na FB. Založily jsme si tam skupinku maminek z rodinky, tak se přidejte, ať je nás víc. Tady na rodině, je smůla, že to může kdokoliv číst. Tak to promyslete a přidejte se.

My jsme se dnes vrátili z hor, byli jsme na týden. Jsem si krásně zalyžovala a odpočinula. Jen pondělní návrat do reality bude asi pád na hubu z růžového obláčku.

Jíra, byl ze sněhu nadšený ovšem nejlepší byla kola na lanovce, porád studoval jak se to točí a jak se otevírají turnikety. Je to prostě chlap. Jinak chodí, tedy slovo chodí není dost výstižné, běhá jak o život, až by se přerazil.
-Leník- 106699
13.1.2012 15:06:04
Míno vyřídím ať se ukážou...
Taky mám pocit po přečtení diskuse níže, že mám zaostalé dítě~t~~8~~t~ Asi se začaly rodit normální děti - dříve se rodily samé super děti, nebo nevím~t~~t~~y~
Mína + 4 102042
13.1.2012 12:33:23
Ahoj Leníku, moooc gratuluju ~x~~;(( teda vy jste to vzali fofrem, tak první prosinčátko bude mít sourozence~g~

Taky jsem koukala, co to tady máme za diskuzi, mám chuť napsat, že naše dítě nám v roce chodí do hospody se džbánem pro pivo ~y~, protože, když tady čtu, co umějí některý dětičky v roce, tak propadám depresím, že Dominik je nějakej zaostalej, když nemluví ve větách, neříká ahoj tati a ještě nosí plíny~t~

Včera Dominiček ušel prvních pár samostatných krůčků, měl zrovna v obou ručičkách hračky, tak se asi zapoměl, protože jinak se chodit bojí, hned si sedá a leze.

Leníku, vyřiď holkám na FB, aby se sem taky občas přišly pochlubit, většina z nich ani nedala vědět, když prckové slavily rok, já vím, že to tady zrovna nefrčí, ale byla by škoda, kdyby tahle naše diskuze zanikla.~:-D
-Leník- 106699
13.1.2012 11:49:08
No nic, tak se taky hlásím po dlouhé odmlce...Roční kontrola 11.400g a 75cm - stále nechodí, jenom se postaví o nábytek a oblézá...poslední asi 4 dny se umí pustit a chvilinku stát.

Pro ty, kdo nechodí na FB - ve středu jsem byla na kontrole - jsem 8tt+0, takže se pomalu přesouvám i na diskusi srpen 2012~y~

Mějte se krásně a užívejte teplou zimu~3~
-Leník- 106699
13.1.2012 11:38:00
Co to jako tady je? To se paní jako nemohla zeptat nás - to musela zakládat téma, ke kterýmu se stejně vyjadřovaly maminy co už mají větší děti, takže to lovily někde z paty? Akorát to tady pěkně zajebaly~a~
Geena3 122743
10.1.2012 22:01:19
Chlapáci jsou asi fakt zabržděnější.. nj, to se s nima táhne celý život ~t~~t~~t~
Hanka+L+A+V 28463
7.1.2012 23:28:12
Syn je začátkem ledna, teď čerstvě rok. Leze jak drak, stojí sám v prostoru, obchází nábytek, udělá sám asi 6 krůčků, vyleze na postel a sleze po nožkách, neskládá komíny z kostek, nejradši jezdí s autama po zemi, háže balonem a honí se za ním. Mluví docela hodně...máma, táta, bába, ba ba(baf baf), baooo (balon), umí jak dělá pár zvířátek, ptá se kde je táta? ahoooj tati (mami nechce říct i když mami a mámo umí), bubmat, papat, mňam, auto, jede, a další.
Pokud mu nabírám, tak se lžičkou pak trefí do pusy a nakrmí. Co se dá vzít do ruky sní sám, pije z Avent hrnku a sám si ho bere ze stolu a vrací tam. Zpívá a tancuje podle písniček co slyší, teda zpívá jen notu a lalala.

Jináč asi i víc věcí, ale všechno mě hned nenapadá.

Dcera běhala už od 10 měsíců, vylezla všude, mluvila v tříslovných větách, jezdila na odrážedle, jedla sama od roka, nechtěla si nechat pomáhat.
ChemicalJane + 4 86738
7.1.2012 22:23:04
buď ráda, že aspoň žvatlá to svoje ~t~
Geena3 122743
7.1.2012 22:21:35
Chemical Jane mám kluka a je ukecanej hrozně, ale jen svoje, pravá slova nic moc, tak jsem ráda, že nejsme sami:-)
Geena3 122743
7.1.2012 22:19:53
Tak to je fakt šikovná..~z~
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 10722  [Dalších 10642 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.