| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34978  [Dalších 34908 >>]
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
6.7.2016 20:43:09
Tak mám na půl sbaleno:-)

Beremi, na hlaváku bychom měli dorazit vlakem v 8:53. V kolik budeš ty na hlaváku?
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
5.7.2016 14:33:24
Beremi, tak to bych nedala. To je mazec. A to já mám cestovní horečku z pátku. Je
Beremi 80377
5.7.2016 11:37:30
Jestli se do pátku vzpamatuju.... v neděli nám zrušili let z Barcelony. Po 5 hodinách front jsme se dostali do hotelu . Druhý pokus jsme strávili přes 10 hodin na letišti. Nikdo nebyl schopen n říct, v kolik to poletí. Každou chvíli bylo na tabuli něco jiného. Nakonec zpoždění 7 hodin. Ano, s 5 detma..... do postele jsem se dostali v 6 ráno....dnes,. Vyjeli jsme v neděli v poledne....
Molly. 74807
2.7.2016 20:57:41
Holky, ještě mě napadlo - v noci je tam tma šílená, možná jestli máte nějaké noční světlo do zásuvky, vezměte. A zároveň tam nejsou závěsy v oknech, tak vezměte něco, co by se dalo použít, ať nevstáváte ve 4 ráno.
A případně chůvičky, máme jednu, tu nepůjčím. A aplikace na mobil vám tam nepojede.
Molly. 74807
2.7.2016 13:30:53
Evi, držím palce...
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
30.6.2016 22:08:43
Blízko, telefon platííí.
Akorát máme teď starosti s babičkou. Tak doufám, že na sraz dorazím. Nevīm. Je po mrtvici v nemocnici~7~
Nevypadá to dobře~7~ Je jí 89.

Dnes jsem si ve školce a ve škole pobrečela s učitelkami a hlavně s Michalovou asistentkou. Bylo to náročné loučení po 5 letech co se o Michala starala. Takovou úžasnou asistentku už mït nebude~n~~n~~n~
Nová asistentka nevypadá špatně, ale neznám ji. No uvidíme od září. Lucka nová škola. Michal nová škola s novou asistentkou. No asi mě v září klepne~8~
blizka 104177
30.6.2016 20:31:59
Ahojte holky, tak zatím to vypadá´,že bychom dojeli tedy ke vlaku a vzali Evičku s Lucinkou:)..a Evi,co teda ten tvůj telefon,platí?..se mi vrátil jen mail bez odpovědi:)
Molly. 74807
23.6.2016 13:51:03
Pro začátek nám to stačit bude, ano :-)
A přesně v tom společném bydlení jsem si myslela, že bude velký problém. Chápu tě.

Pošli mi prosím ještě mailem ten tvůj telefon, prosím. Lenka.Babunkova@seznam.cz
blizka 104177
22.6.2016 22:52:04
Molly, neboj,ony se zabaví samy..a nechte je at se něco přiučí přeci:)vzájemně.
No..takže Ondřej je vysoký a štíhlý,ale je šlachovitý a houževnatý:)~j~ a jí všechno ano Molly,ale jídlo,pro něj není smyslem života:)~t~,ale má rád sladké~z~
My pokud přijedeme ale zůstaneme jen z pátku na sobotu..takže a námi si nijaké starosti nedělej..a Ondřej nás doveze a pak pojede za jedním svým obchodním partnerem co bydlí ve Frýdlantu myslím..a pak se tedy za námi vrátí.Je hodný,obětavý,mírné povahy a miluje mne~m~ A kluci jej mají rádi,pořád by po něm skákali, rodičům se zdá se také zamlouvá,nebot již udělal plno práce v baráku/na druhou stranu je to jen a jen moje věc a můj život/ :)))..ale popravdě bychom se nejraděj odstěhovali kamkoli a žili si po svém...protože takto je to celé dost divné všechno...a. kdo by chtěl žít s rodiči navíc,když to nejsou ani vlastní/ale vycházíme spolu dobře, to je jen můj vnitřní pocit a velká touha/..někdy mám hodně moc velkou potřebu soukromí a zařídit si život úplně jinak..a říkám si sakra ten mě musí milovat,když tohle se mnou vše podstupuje.
No..a kde jsem jej vzala?..známe se z dřívějška a měli jsem k sobě již před 10lety hodně blízko,/bydlí za Brnem/..no je to dávná láska~;)..a jen osud či co..mám přichystal v životě tvrdé zkoušky....tak to už by vám mohlo stačit ne?:)
Molly. 74807
22.6.2016 22:48:31
No já bych byla ráda, kdyby jí někdo řekl, jak se dělají miminka, ale nějak šetrně hele ~t~
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 34978  [Dalších 34908 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.