| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 34978  [Dalších 34918 >>]
blizka 104177
10.7.2016 23:14:59
Tak Molly to je čistý humor s tím hermelínem:))..viděla jsem že Dan je svolný k verbálnímu špičkování:))a to mi pak nikdy nedá...no ty máš taky pěkně držkoidní smysl pro humor tak to mi vyhovuje:))
Jo a tak s těmi potomky..u Evy to tedy plně chápu...únava materálu:))/jinak Evuš Adam mi dnes několikrát řekl,že chce jet za Luckou domů jo:))/

Jinak děvčátka..s těmi potomky..přiznávám,že toto nějak řešíme stále s Ondřejem..a on by byl opravdu přešťastný míti robátko a stále si mne dobírá..sice máme dětí dohromady dosti..ale, mít společné dítko..jak jistě Beremi potvrdí..je něco jiného a velká touha...jenomže ..maminy...uvědomte si,že já jsem z vás nejstaší ano?:)
J
o a o plavkách jsem zas nic nedověděla kurnííík:)
Molly. 74807
10.7.2016 21:55:03
No moje oba hermelíny tekly velmi, to prostě vy jste se asi pusinkovali, nevnímali okolí a ty vaše mezitím vychladly ~t~ Teď jsem projížděla fotky, rozrůstá se nám to potomstvo velmi. Eva říkala, že u ní už máme zapomenout, tak jsi teď holt zase na řadě ty :-)
Stella byla velice potěšena, že jí Matěj vyznal lásku a chce si ji vzít, ale ona nemůže, už to přece slíbila Vojtovi.

Pan Ondřej je fešný, ale neříkej mu to, moc by si o sobě myslel :-) Jak jste na sebe opět narazili a proč to kdysi nevyšlo? Teď ale samozřejmě doufám, že to vyjde velmi, moc vám to spolu sluší a strašně moc jsi omládla a zveselila :-)
blizka 104177
10.7.2016 19:22:24
Ahojte..Molly, děkujeme za pohostinnost a taktéž matince tvé:),která tam chudera dělala posluhu...rádi jsem vás viděli..kluci byli nadšení a naučili se projevovat nově city:)),které jsem u nich dosud nezaznamenala:)))..Stella by měla na Matěje myslím dobrý vliv,přestal by být taková kvična a projevil se v něm muž už:)
Jo, vyřiď manželovi, že až přijede k nám..udělám mu tekoucí hermelín~t~ na oplátku~b~..nééé to je vtip..moc fajnově to tam griloval všechno..si je jen tak dobírám..je to takový rozvážný a klidný muž~y~, že ano.
Místo to bylo velmi pěkné a jak jsem tak projížděli krajinou,moc se nám tam líbilo a dnes jsem si s Ondřejem říkali,že si do Beskyd zajedeme a uděláme nějaké túry po okolí..dnes jsme s kluky ještě pekli koláč z "vašich"borůvek.
Beremi..Matějovi se velmi zalíbil Bertíček:)))a nabádá mne ať máme taky takového:)
Evi..vyřiď Lucce, že aby měla radost,tak si budem dávat pusinky pořád a pořád/nakonec už ani neříkala fůůůj:)..ale jen se usmívala,že je to dobrý,takže taky jsem jí přinesli příkladem nějaký pokrok ve vnímání okolního světa ne?:))/

Jo a doufám tedy,že jste dojeli dobře..A co bylo s plavkama???Povídejte..
Molly. 74807
10.7.2016 17:00:38
Tož tak snad jste si ty plavky užily, dámy! ~t~
Děkuju za příjemný víkend, snad jste všichni dorazili domů v pořádku! A už se těším na další setkání, bo se mi po vás stýská :-)
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
7.7.2016 14:45:21
Blízko, v Ostravě hl.nádraží by to mělo být ve 12:44
Chudák Matěj, ale hlavně,že nemá teplotu atd.

Beremi, bereš plavky? Tak to musím přibalit. Má být chladno, tak bundu ano.
blizka 104177
7.7.2016 11:20:00
Jo Beremi,tak jsem to spočetla správně s Bertíkem...a v kolik máme tedy být na tom nádraží vlakovém..nějak kolem 12.30 ?
Beremi 80377
7.7.2016 9:33:59
No dobrá holky. Až se Rosi vzbudí, půjdu balit. Jaké berete dětem boty? Polobotky a i sandály? Plavky? Teplé bundy? Přemýšlím, kolik toho poberu... vysílačky nemám. Noční světlo si snad pujcim.
Bertik bude mít 18 měsíců.
blizka 104177
6.7.2016 23:35:50
Tak holky,doufám,že to v pátek vyjde...až na to,že Matěj má s největší pravděpodobností boreliózu/bere antibiotika ale jinak nic mu není,kdybych na něm neobjevila záhadné fleky,tak to ani nezjistím,no ještě že tak..ale omezení nijaká nemá,jen ne přímé slunce a nijak se nehonit/,tak my jsme připraveni na cestu..taky mám napůl Evi sbaleno..telefony zadány všechny vaše a tradáá...
doufám,že se Beremi vzpamatovala...jo kolik je Bertíkovi vlastně už?
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
6.7.2016 22:55:03
Beremi, tady: simunkova10@seznam.cz
Beremi 80377
6.7.2016 22:35:44
Evus, pojedeme tam autem, tak jsem si říkala 20-30 min předem. Chystat jsem nezačala. Mas můj mail? Já tvůj nemůžu najít. Kdyztak mi napis. Prepislu ti jízdenky, ať je máš taky.
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 34978  [Dalších 34918 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.