| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 34978  [Dalších 34838 >>]
Beremi 80377
15.3.2016 19:51:47
Molly, se ti nedivim, zatazeno prinasi depku, zkus to polecit necim dobrym na zub!
U nas bylo ted poslednich tusim dva tydny nadherne, slunicko, teploty ke dvaceti. Ovsem vcera zacalo foukat, dnes se zatahlo, v patek ma snezit. A ano, zitra je posledni den skoly a od ctvrtka a jeste cely pristi tyden jsou jarni prazdniny, jako na schval. Snad se pristi tyden zase vyjasni. Rada bych aspon par dni nekam vyrazila, detem uz to doma leze na mozek. Jak je tatinek na sluzebce, tak toho s nima moc nestiham. A uz zitra se vraci, jupiii...
Molly dik, za odvoz budu Danovi fakt vdecna. Na auto si sama v CR netroufnu a s Bertem to bude i tak zazitek.
Molly. 74807
15.3.2016 13:01:40
Jinak ten sníh mě dneska úplně dožral!! Začaly se mi dělat boláky na obličeji, jím B komplex, ale spíš přemýšlím, jestli nemám nedostatek slunka, případně C. Už chci jaro, opravdu a upřímně.
Jak jsem byla na začátku týdne a prázdnin v optimistické náladě, tak každým dnem se to zhoršovalo. Venku šedo, za celé prázdniny nevyšlo slunko ani jednou! Hned v pondělí mě ofouklo, chatlo mě to do krku, tak už jsem dvakrát nebyla ve škole, chraptím, krk mě bolí...ale Stella jezdí na kole, tak jsme minulý týden byly každý den dvakrát denně venku, kosa jak byk, ale děcko šťatsné, že jezdí. Na žádném výletě jsme nebyly, na žádné návštěvě...prostě strašné počasí a strašná pruda. Chci jaro. Chci léto!!
Molly. 74807
15.3.2016 12:57:28
Holky, problém je, že vás bude šest na pětimístné auto (případně 9). Dan počítá s tím, že Beremi vyzvedne v Ostravě, ale Evu by chtěl poprosit, jestli by pak v Ostravě nemohla sednou na vlak a dojet do Frenštátu tuším, z tama je to pak na chatu kousek, ale dvakrát nebo třikrát otočit tu Ostravu, to by bylo na celý den...
Beremi 80377
14.3.2016 16:22:10
Ja taky musim kliknout prihlasit, ale vyplni se to rovnou samo.
Pendolino proc ne. Nemuzu najit, jak dlouho ta cesta trva a Bert mi do toho hrabe... prijela bych urcite jen se dvema, Evel bude u taty.
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
10.3.2016 17:13:16
Ahoj holky, taky se musíte pokaždé přihlásit? Zdržuje mě to~a~

Molly, jo jen s Luckou. Míša by to nedal. Ten je nejraději doma. Tak jsme byla celá rodinka nemocná. Chřipka. Já byla 2 dny totálně mrtvá. Manžel se staral a pak lehl on a já se starala. Lucka je doma už od minulé středy. Dětská prý to je jen virózka~7~
S Míšou doháním školu, ale je to masakr. Je línej~o~

Beremi, koukala jsi na to Pendolino z Prahy do Ostravy? To by se dalo, ne? Já bych s Luckou přistoupila k vám v Pardubicích.

Blízko, jak je u vás? Máte už jaro? Tady máme ještě zbytky sněhu.
Molly. 74807
4.3.2016 20:19:52
Joo, jsem vám zapomněla napsat :-) Mamka souhlasí, jsou tam nahoře 4 pokoje, takže se tam vlezeme všichni, mamku na víkend kdyžtak vykopnem ~t~
Projíždím Rajče, že bych vám jako ukázala, jak to tam vevnitř vypadá, ale loni jsem jela po rádobyuměleckých fotkách, takže samé fotky dětí zblízka. Nuda :-)

V kolika lidech kdo přijedete? Ty jenom s Luckou nebo i s Míšou? Beremi se dvěma nebo třema? Blizko, rádi tě uvidíme taky, Dan se rád projede :-)

Nám dneska začaly jarní prázdniny, tak jsem zvědavá. Manžel dovolenou nedostal, vzal si ji kolega, fňuká, že nemají peníze, tak jel se synem na Floridu, podívat se na Jardu. Holt někdo to "nemám peníze" má trochu jinak nastavené. Takže já se s holkama nedostanu nikam, peníze opravdu nemáme, takže i třeba taková herna, kde se platí vstup a nějaká útrata - kafe, zákusek, je záležitost 3-4 stovek, což je dost. Tak budem chodit po návštěvách, na procházky, když nebude vyloženě hnusně, chlap bude v práci makat za dva, takže unavený...přála bych mu někdy, aby za ty vydělané prachy taky někdy něco měl a ne furt záviděl kolegovi dovolené. V létě byli někde v Malajsii nebo co. My na Ježonkách, ale statečně tvrdí, že se mu tam líbí... Ale počkejte, já dodělám školu, začnu pracovat a s platem učitelky v MŠ možná dosáhneme na průměrný plat. Jako dohromady...

Tak pá, peču strouhanou buchtu, tak ať se mi chudinka nespálí, když je tak dobrá, že :-)
EVUŠA (syn 13 a dcera 7 ) 11614
4.3.2016 19:52:04
Tak jsme taky nemocný. Lucka 3 dny teploty. Dnes už je lepší, jen zvýšená teplota. Jsem to asi od ní chytla. Je mi mizerně~7~~8~ Stále mě pusinkovala..........bylo mi blbý ji říkat ať mě nepusinkuje, chjo~7~
Příště až bude nemocná, tak jí to budu muset vysvětlit dříve, aby mě nepusinkovala.

Asistentka má manžela řemeslníka, tak nářadí je pasé~t~
Dárkový koš není špatný nápad.........a něco vyrobeno od Míši, tak super. No díky za tipy~R^

Molly, ptala jsi se mamky ohledně té chaty? Je to podstatné, abychom si to mohly všichni naplánovat. Já už to mám pro případ promyšleno. Jela bych pendolinem z Pardubic do Ostravy a z Ostravy do Frýdku a pak by si pro nás musel Dan dojet~t~
No a Beremi by taky mohla jet pendolinem z Prahy a já byh přistoupila s Luckou v těch Pardubicích. Autem bych to k vám fakt s Luckou nedala. Zase takový profik řidič fakt nejsem ~a~
Jdu hajat, je mi fakt mizerně~n~~h~
Beremi 80377
29.2.2016 20:17:36
U nás to pokračuje. Rosi ucho jako vloni a kašel. Dostala atb. Teplotu nemá.
Tak pry muze zítra do skoly. Bert začíná taky kaslat, stejně jako zbytek rodiny. A manžel jede pozitri na služebku, to si to tu užiju.
Beremi 80377
29.2.2016 20:17:36
U nás to pokračuje. Rosi ucho jako vloni a kašel. Dostala atb. Teplotu nemá.
Tak pry muze zítra do skoly. Bert začíná taky kaslat, stejně jako zbytek rodiny. A manžel jede pozitri na služebku, to si to tu užiju.
Beremi 80377
29.2.2016 20:17:34
U nás to pokračuje. Rosi ucho jako vloni a kašel. Dostala atb. Teplotu nemá.
Tak pry muze zítra do skoly. Bert začíná taky kaslat, stejně jako zbytek rodiny. A manžel jede pozitri na služebku, to si to tu užiju.
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 34978  [Dalších 34838 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.