| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 9208  [Dalších 9178 >>]
Anicol 108690
4.11.2011 22:01:39
Tak vzdal to chvilku po odeslání, holt nemá prsa z kterých něco kápne. Ale maka i ségra neměly problém s uspáváním... tak nevím~d~
Anicol 108690
4.11.2011 21:37:22
Ahoj,

holky všem kteří na nás myslíte děkujeme. Hani zauzlení střev je prý u dětí celkem časté a nebezpečné. O což mě zaráží více, že doktorka na pohovotosti skoro nic neudělala a poslala nás domů. Ale asi je to běžný postup... :-( Fakt je dobře, že máme Tadeáška a další mimčo snad taky bude. Mám zpoždění s MS, tak uvidíme. Ale kdybych si mohla vybírat, tak ještě tak půl roku počkat...

Co skauti potřebují? Hodně věcí. Třeba něco na tvoření, prostěradla, těch bude třeba mraky na tábor na kostýmy slovanů. Kdyby jste měla některá doma nepružící nejlépe přírodní barvy (bílá, krémová, pastelová zelená, hnědá, žlutá...) a materiál (bavlna, len...) uvítám v jakémkoliv množství s nadšením, nevadí potrháná a zapraná a flekatá a podobně.

Ještě jsem chtěla napsat další věci, leč manžel celkem neúspěšně uspává Táďulku a já se nedokážu soustředit a to jsem dva pokoje od ložnice. Malej strašně křičí, nejraději bych tam vběhla a uspala ho, ale muž si ho chce alespoň jednou uspat sám. Tak jsem zvědavá, kdy zavolá...
Siky,Klara 6/08,David 2/10 70577
4.11.2011 20:21:43
ahoj holky...
holčičky jsou chudátka fakt... já být maminkou tak jsem asi už v bohnicích ale pro děti musíme vydržet vše že?
A co bys vlastně potřebovala Anicol pro děti? já ráda pomůžu ale fakt netuším co ty děti by vlastně do skautů potřebovali????
jsem nikdy nikam v dětství nechodila tak fakt nevím..my ani nekempovali....v dětství..to až s manželem..na prvním rande jsme byli spolu v únoru v minus 10 stupních na tůře na celý den se brodit sněhem....ale jsou z toho super zážitky na celý život ~t~
Náš dáda je opět nemocný... byl před 3 týdny a pořád se ho to drží..ale snad už bude líp...jsem s dětmi s malýma přestávkama už 2 měsíce zavřená doma...co začla malé školka tak jsme furt nachcípaní a nahromádce,, malému se to usadila na plicích tak se to hůř léčí...ale už je to snad za náma..
morry 53191
4.11.2011 13:26:18
Také jsem hlasovala a když jsem to četla bylo mi děsně a vzpomněla jsem si při té příležitosti na Adélku,když mi lékař v Motole řkal,že pokud přežije její prognoza je nejistá,když pak zemřela a já se ptala kardioložky,jen mi to potvrdila,že ta vada srdíčka je většinou neslučitelná se životem a ať jsme rády za zdfravou holčičku,takže na tom asi něco pravdy bude.Ale je fakt,že si neumm představit mt doma nemocné dtko a k tomu se tsrat o další.
Proto jak píše Anicol,také mě tyhle příběhy dodávaj sílu a vždy si řeknu,jo holka,co Tě nezabije,to Tě posílí.A to mi každej říká,že to,co mám za sebou já,by normáln člověk nemohl vydržet,no holt asi jsem silná osobnost.
krupice. 33843
3.11.2011 23:10:23
Ahoj holky,
taky jsem zahlasovala a vygooglila si diagnózu, přečetla si pár příběhů a je mi z toho hrozně. Opět mě to zavedlo na Klárčin blog, možná někdo znáte. Paní má 4 děti, jedna holčička postižená SMA a do toho jí před 2 lety tragicky zahynul manžel. Ségra mi na to dávala odkaz, když jsem byla těhotná s Patrikem. Tenkrát mě to hodně vzalo...

Jinak s nočníkem jsme to prozatím vzdali. Nějak nemám čas abych neustále Patrika posazovala a odchytávala to. Párkrát se do něj vyčůral, ale myslím, že je ještě brzy. On si řekne, když už to dělá nebo má uděláno, dám mu ještě čas. Taky je trochu nastydlej a navíc začaly problémy s usínáním. Doteď jsem ho pochovala a pak položila do postýlky na bříško a on sám usínal. Teď nechce zůstat sám ani za nic, brečí, vstává, ukazuje "tam", že chce do obýváku. NOrmálně chodí spát v půl 8, včera vydržel do vyvádět do půl 10. Dneska to bylo podobný. Navíc začal vylézat z postýlky. Nechala jsem ho plakat, protože jsem potřebovala osprchovat Danielku a najednou bum a pláč se "blížil" k nám. Dneska mi to taky s hysterickým pláčem přelezl, takže už nevím, co s ním.

Anicol, přesně tak. Cizí neštěstí "zmírní" to vlastní. Často na vás myslím. Napsala jsem ti zprávu do deníků.~6~
Anicol 108690
3.11.2011 16:29:15
Tak holčičky dostaly ode mne 2. hlas. Říkám si, že jsme na tom fakt dobře. Ono to bude znít asi dost hnusně a sobecky, ale vždycyky když vidím, že je na tom někdo (v mých očích) hůř, tak mě to tak nějak zvedne a mám chuť něco dělat.

Ale jinak se neflákám. Zakládám nový skautský oddíl v Modřicích, neb tu máme jen pionýry. Tak ať je nějaká zdravá konkurence. Kdybyste měly doma cokoliv přebytečného, co by skautíci mohli využít, jenom uvítáme. Začínáme prakticky od nuly. Od města snad něco přijde, ale to tak vše a potom jestli seženeme nějakého sponzora. Kdyby cokoliv pište sem, prosím: svesttt@centrum.cz

Táďovi rostou zuby, no děs.... Prořízlo se mu jich 5 během jednoho týdne a další tři nalitý a čekám, že do týdne taky venku. Je teď strašně protivnej a pořád chce chovat chůďátko moje. A teplotu má pernamentně nad 37°C většinou tak o půl stupně zvýšenou. Na ni mu nic nedávám, na zoubky/dásničky patláme gelík asi i pomáhá.
Myšička21 98603
2.11.2011 20:09:08
Akpilif, ano, obě ~n~ a chuděra maminka, je to mladá holčina, je jí teprve 18, už takhle to měla těžký a teď ještě taková "podpásovka" ~n~ achjo, děti by neměli být nemocné, nikdy!!!!!!!!!!!!!!! ~a~ děti si mají hrát ~k~ a radovat se ~b~ a vymýšlet lumpárny ~5~ a zlobit rodiče ~y~
akpilif 99435
2.11.2011 16:59:00
tAK JSEM ODHLASOVALA A MŮŽE SE KAŽDÝCH OSM HODIN~R^a koukala jsem na diagnozu~n~to jsou tak nemocné obě?Tak mamince ahlavně jim hodně štěstí~x~~x~~x~~x~
akpilif 99435
2.11.2011 16:53:22
ahoj Myšičko, protože v lednu nám přibude od bráchy Šarlotka, tak už tam běžím a dám hlas.-))
Jinak holky, fakt nestíhám nevím jak to budu dělat až půjdu do práce~:-DAle musím pochválit Beníka...stáv se z něho miláček a zlaté dítě, už si konečně hezky vydrží hrát, konečně začíná rozvazvat..moc se mu do mluvení nechtělo a v pondělí dem po půl roce na gastro, kde nás asi pošlou do špitálu na testy, ale já myslím, že alergie na BKM bude pryč~R^
jo a myslím Hanka se divila co se to učím~:-Dfakt ruštinu, protože z ní budu maturovat~:-Dto víš...doba se mění, ruština se vrací do kursu~t~~t~
Myšička21 98603
1.11.2011 23:01:13
Ahoj holky, prosím vás všechny o hlas pro Estreku a Šarlotku, a jestli můžete, tak to rozšiřte dál, jsou to dcerky kamarádky mé kamarádky... vím, zní to blbě, ale prostě s mladou maminkou těchto dvojčátek máme společnou kamarádku... děkuji moc ~m~

http://prozeny.blesk.cz/soutez/zlaticka/2011/profil/4216/sarlotka-a-esterka/
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 9208  [Dalších 9178 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.