| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 14275  [Dalších 14105 >>]
Rotem 40041
18.5.2011 18:23:54

Rotem 40041
16.5.2011 9:59:48
+Jana+ 57778
6.5.2011 16:48:23
Zdravím Elois~3~~3~~3~

Myslím, že je normální že si Alex hraje na zvíře - u nás si děti také pořád na něco hrajou - poslední dobou třeba na zombíky!!! Amy má největší zážitek když ji vezmeme na hřbitov mezi mrtvé - třeba takový hřbitov na Vyšehradě byl pro ní veký zážitek! Takže vidíš, že jsou i podivnější děti než tvoje :-)
Elois 42064
4.5.2011 19:35:58
Ahooooj :-)
tak nejdřív mooooc gratuluju Bonsajce k miminku na cestě... no to je mi teda překvápko!!! ~g~~s~~g~
Lebitě k domečku blahopřeji snad ještě víc, protože po tom všem by si zasloužila chvilku klidu!!!!~m~

prostě všem ke všemu blahopřeju neb sem chodím fakt hodně málo, ale holky co já bych dala za chvíli volného času :-)

U nás vše OK... Alex už se snaží jezdit na kole bez koleček.. zatím teda kousek, ale dokázala :-) ve školce je jako doma, doma mě štve :-) žije ve vlastním světě, pořád si hraje na nějaké zvíře, žije v pohádce, je prostě jiná :-) ale snad z toho vyroste a nebo ne a bude točit filmy pro děti :-)
Já studuju jako oživot.. už mám zase zkouškové a mám toho nad hlavu...
zkusím zjistit jak jsem na tom 3.6.... ve 13 bych to asi nestihla, ale pokud by to šlo tak bych za vámi dorazila, ale asi bez dětí neb bych jela z práce... joooo to je úděl pracující matky a ženy vojáka :-)
Všechny zdravím!!!!!!!!!!!!!!!! I do Podivína~3~
+Jana+ 57778
3.5.2011 18:44:13
Zdar Liv ~3~ Je jasné, že kdo jednou zkusí už nechce jinak ~;) já bych už na klasické kolo nesedla když mám lepší co jezdí samo :-) Já mám elektrickou skládačku - značku teď honem nevím....... Dneska jsem koukala ve Sparu mají nejlevnější elektrokolo co jsem viděla - jen za 11 táců - do toho bych šla........

Dneska kosa co ~n~ Jsem dneska výletovala v Praze a tam dokonce zněžilo ~a~
Liv a Matyášek 14.10.06 42074
3.5.2011 10:09:16
kola bylA rozpůjčovaná:-))
Liv a Matyášek 14.10.06 42074
3.5.2011 10:08:17
Ahoj všem,

Májjo, vše nej k posledním dvacetinovým narozkám!!!!!!!~;((~x~ Přestože si je strávila, jak si je strávila, Adriance tak posíláme zdraví!!~x~ Já to mám za týden akorát, že už kulaté, br, budu mít depku:-) No a jak děti zvládají školku? Co ty, míříš už někam do práce?

Jinak také po dlouhé době zdravíme i ostatní! Corral, děti moc hezké, to to utíká!
Lebi gratulujeme k baráčku, to máte určitě radost a vesince bude pro děti super! My bychom teda s ohledem na práci na vesnici nemohli, ale vím, že Máťa kamkoliv na venkov přijedem, tak je také štastný.

U nás nic nové, byli jsme na Velikonoce na Lipně, já se tam vyflákala na bruslích hned první den, ale jinak super~z~ A co chystáte na léto? My pojedeme asi na dovču už v červnu, protože od července do srpna budeme zase v lázních, tak to bude pohodička~2~

Jo a vzpomněla jsem si na Lipně na Véču, protože byli kola už rozpůjčovaná, tak si tam Mar půjčil elektrokolo a je z něj nadšen, tak chce jen to:-) Jaký máš typ?? :-)
Rotem 40041
1.5.2011 18:16:46
Majjo VSE nejlepsi k TVYM narozeninam~x~ a krasne si je uzij
lebita 43570
1.5.2011 16:48:18
Večí tady kdysi dávno zrušili vlaky a udělali tam dráhy na brusle,kola.Máme tu 2 a jedna je syklostezka,to jsou samé kopečky.Ale ta nejkratší je asi 5km a ta druhá je asi 8km a má véct až do Šenova což bude asi 15km.Ale dnes to byl jen takový rozjezd.Pry v Německu hned někde nakraji u Liberce je krásná stezka.
Májji tak to je mi líto,při takovém krásném počasí.Tady řádí příušnice tak jen doufám že to nechytnem.
Májja 33456
1.5.2011 13:14:22
Jee holky moc dekuju!Oslavila jsem to tim,ze jsem v 8 rano vyrazila s Adriankou na pohotovost,pichali ji ousko.Manzel maka na chalupe,nastesti mam k dispozici mamky auto.
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 14275  [Dalších 14105 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.