| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 300] Názory 301310 z 39556  [Dalších 39246 >>]
Misugetka,Dada5/05+Adri5/08 59199
2.2.2011 17:31:33
Alčo užijte si hory.U nás se něco rýsuje snad za rok tak pak půjdu na radu k tobě kam :-) vy ste furt někde
Misugetka,Dada5/05+Adri5/08 59199
2.2.2011 17:30:47
Jo a Adri slavím v sobotu a mám nějaký překvapení Petr s mamkou něco kujou a dneska mě řekl že v sobotu v pů 11 jedem kam to nevím :-) no a v pátek jedu s mamkou do HK a vyberu si rifle.

No ale co mě dneska potěšilo už oblíknu ty co sem asi před 3 týdnama neoblíkla :-)
Adri + kluci 21788
2.2.2011 17:11:02
Alčo, já chci batoh malý přes jedno rameno...jen tak na výlet prostě místo brašny něco takovéhoto

A výročí máte od svatby nebo jaké? No to si nějaký hezký dárek zaslouží. Manžel má za dva měsíce pětatřicetiny, tak už naštěstí vymyšleno mám :-)
V Rakousku si to užijte, nám zítra dojede na víkend babička a tak jdu hned zítra k holiči a večer posedět s Hroši a Jarkou na večerní "kávičku" :-) v pátek chceme vyrazit sami někam s manželem, ale když už jednou máme hlídání, tak nevíme kam vyrazit, večeři nechci/nemůžu, divadlo kde je volno a líbilo by se nám, jsem nenašla a tak asi zas skončíme v kině :-) ale hlídání se musí využít.
aala + honzik05 + julie08 23506
2.2.2011 16:55:39
jdu aspoň nakouknout, od rána tu běhám, poklízím, vařím, chystám vše pro děti, zítra jedem s manželem a ještě dalšími 6 dospěláky do Rakouska lyžovat. Děti si užijí babičku a dědu. Snad bude pohodová cesta a pěkně si to tam užijem.

Míšo - tak snad se vyrážka brzo ztratí, Adrianka na to asi bude víc citlivá. Hezký dáreček sis vybrala~R^

Zuzíku - musím ti poděkovat, s tím psacím stolem jsi mi totiž vnukla skvělou myšlenku. Dneska jsme do pokojíčku dětem psací stůl přestěhovala a oba jsou naprosto nadšení, pořád u něj sedí a něco malují~g~ No mohlo mě to taky napadnout dřív.

Adri - a co děti jako měly za téma nebo za den??? Ach jo, u nás se ve školce nějak teď nic neděje. No a taky teda dostaneš super dárky. Akorát fotobatoh si kdysi přál můj manžel, tak slavnostně dostal fakt hodně drahej batoh a ten teď leží ve skříni, měl ho asi 2x. My zase neustále vymýšlíme, co k letošnímu 10 výročí - buď jsem myslela welnes pobyt a nebo nějáký trip - feraty nebo něco v tom stylu.
Adri + kluci 21788
2.2.2011 16:48:35
ale ty vysavače roboti cenově docela klesly, dá se to pořídit tuším už za pět tisíc?
Ad. žehlička, já žehlila Jarčinou parní stanicí a to je nebe a dudy, prožehlí ti to krásně z obou stran, je to rychlost!!!Fakt. Cenově taky 5-6tisíc, takže to ještě jde.
Misugetka,Dada5/05+Adri5/08 59199
2.2.2011 16:34:52
Adri jestli ti to chutná dám ti to mě to teda nechutná :-(
Misugetka,Dada5/05+Adri5/08 59199
2.2.2011 16:34:15
Adri zatím super děti si uklidili po večeři drobečky :-) no já původně jela jen pro ten malej do ruky a pán ukázal tohle a to je určo super jelikož je to obojí.No můj sen je ten robot :-) co vysává sám ale to až někdy jindy :-)

Žehličku bych klidně jako dar brala.Já mám docela novou asi 3 roky
Adri + kluci 21788
2.2.2011 16:17:27
Míšo, pak napiš jak jsi s vysavačem spokojená... takovýho něco rychlo by se mi taky šiklo.

Já si ještě min týden koupila parní mop / uznejte,že ve výprodeji za 300.- jsem to musela zkusit/ a zatím se zdá dobrý, určitě rychlejší než běžné mytí podlahy.
Adri + kluci 21788
2.2.2011 16:15:17
Míšo,
mně to hnus nepřijde, respektive jsem je měla kdysi a vždy mi všechny chutnaly!

Jé= a kdy slavíš? teď někdy??

Já si taky už předobjednala dáreček, v sobotu jsem na pánovi viděla úúúžasný fotobatoh, který by se mi moooc hodil na foťák a pak chci ještě fototašku ale obří, abych na příležitosti na které tahám více objektivů, blesk atd. to měla kam dát :-)
Potřebuju koupit novou žehličku, si říkám, co nejdřív, ale to nechcu jako dárek :-) to je pro celou rodinku.

No a jinak nám to letos hezky vyšlo / teda až v dubnu / ale moje mamka nám mně a manželovi koupila lístky na muzikál Kat Mydlář.. a my si uděláme romantiku bez dětí v Praze. Takové dárky mám nejradši, nějaké zážitky, vstupenky atd.
Misugetka,Dada5/05+Adri5/08 59199
2.2.2011 16:09:22
Sem si koupila kapsle mocha a to je hnus teda to sem naštvaná :-(
[<<Předchozích 300] Názory 301310 z 39556  [Dalších 39246 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.