| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jdu aspoň nakouknout, od rána tu běhám, poklízím, vařím, chystám vše pro děti, zítra jedem s manželem a ještě dalšími 6 dospěláky do Rakouska lyžovat. Děti si užijí babičku a dědu. Snad bude pohodová cesta a pěkně si to tam užijem.

Míšo - tak snad se vyrážka brzo ztratí, Adrianka na to asi bude víc citlivá. Hezký dáreček sis vybrala~R^

Zuzíku - musím ti poděkovat, s tím psacím stolem jsi mi totiž vnukla skvělou myšlenku. Dneska jsme do pokojíčku dětem psací stůl přestěhovala a oba jsou naprosto nadšení, pořád u něj sedí a něco malují~g~ No mohlo mě to taky napadnout dřív.

Adri - a co děti jako měly za téma nebo za den??? Ach jo, u nás se ve školce nějak teď nic neděje. No a taky teda dostaneš super dárky. Akorát fotobatoh si kdysi přál můj manžel, tak slavnostně dostal fakt hodně drahej batoh a ten teď leží ve skříni, měl ho asi 2x. My zase neustále vymýšlíme, co k letošnímu 10 výročí - buď jsem myslela welnes pobyt a nebo nějáký trip - feraty nebo něco v tom stylu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.