| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 260] Názory 261270 z 39556  [Dalších 39286 >>]
Janynka+M/98+A/05+O/09 29496
6.2.2011 14:57:39
co děláte?
Misugetka,Dada5/05+Adri5/08 59199
6.2.2011 9:57:33
A můj super nákup v pátek ve slevách :-)





Hned si to navlíkla i s novejma botkama-ty se k tomu moc nehodí :-D


Ještě sem jí koupila 2 tuniky s krátkým rukávem a jedno s dlouhým :-)
Misugetka,Dada5/05+Adri5/08 59199
6.2.2011 9:52:36
Adri to ste to hezky zvládli.u nás jedině čípek nic jiného nepomůže :-( ale tuk tuk ted už je to lepší nemodrá a nezvrací když ho to chytne-asi je to tím jak je už velkej a Adri tuk tuk tak nic
Misugetka,Dada5/05+Adri5/08 59199
6.2.2011 9:51:29
Ahoj děkuju za gratulace.Tak sme byli na obědě byla tam mamka,brácha s přítelkyní,teta,tchýně a tchán bylo to super dostala sem kytičky,orchidei-krásnou a dokonce kterou ještě nemám :-) fakt to bylo super~v~~z~
Hrošinka+David 5/05+Klárka3/07 13543
5.2.2011 23:55:35
Teda Adri, ještěže jsi nešla spát později a hlavně,že jste to zvládli a vyhli se nemocnici. a to je už OK? už nemá ani kašel, nic??

My si dneska užívali jarní počasí a odpoledne jsem lítala s dětma venku, byli jak bahňáci (všude byly velké louže a bahno, jak roztál sníh), ale konečně sluníčko a teplo ~:-D
Už by mohla skončit zima, letos je stejně nějaká divná.
Navečer jsme pak vyrazili do OC na nutný velký nákup a taky jsem chtěla Davídkovi koupit botky na plavčo a nové papuče. byli jsme ve 3 obuvích, ale papuče jsme na něj nesehnali, hrůza, buď mu jsou těsné nebo se vyzouvají (při rozdílu 1/2 čísla)~d~ má totiž problém s tím jeho vysokým nártem. a boty na plavčo jsem nakonec koupila aspoň obyčejné plážovky(pantofle) v Tescu, jinak nebyl výběr, stačilo by něco jako kroksky, ale neměli (jen pravé, přes 600 se mi za ně dát něchtělo)
Adri + kluci 21788
5.2.2011 20:09:49
Apolence i Kris přejeme všechno nej nej nej do života, hodné brášky a taťku!!!


Míše gratulujeme k narozkám!!! Tak jaképak bylo to překvapení?

Já ve čtvrtek vyrazila sama s Hroši na kávičku, koktejl, bombardino a nevím co vše a bylo to moc fajn, Hroši, díky!!! Škoda, že nejel už žádný pozdější trolej :-)
Nicméně když jsem dojela domů, šla spát o půlnoci, tak nás v půl jedné probudila Kikinova nefalšovaná lary... já na to nejsem moc zvyklá, vlastně prvně. Ale zvládli jsme to pomocí 3 koňských dávek fenistilu, ráno jsme šli k Dr. a ta pro jistotu rectodelty ještě nasadila, ale naštěstí jsme se vyhli atb. řádí jak blázen, občas zachraptí, takže fungujem normálně.

v pátek nám dojela babička, takže jsem zvládla klidnou bezdětnou masáž a večer kino a nákupy s manželem, film Nevinnost se mi fakt líbil, doporučuju, není na pobavení, ale dobrej.

Dnes jsem vzala kluky do plánovaného divadýlka kde se mi zdály povědomé dvě děti... jasně byli to Skřítci z Prahy :-) tak jsem oslovila i babičku s kterou tam byli a ta cinkla Radce, která asi za pět minut došla na pokec , no docela náhoda, ale moc milá :-)

No a celé dnešní odpoledne jsme strávily s babičkou /samy/ po obchodech, mám toho celkem plné brejle a zas tak nic moc jsme nevybraly ~b~

Janynka+M/98+A/05+O/09 29496
5.2.2011 16:08:05
všechno nejlepší k narozeninkám!! to bude oslava, co~R^~;((~x~~x~~x~~x~~v~
Ivánek+D*05+L*07+G*10 11812
5.2.2011 7:54:08
I od nás letí gratulace k princezně Apolence ~x~ Ať jí celý život potkává jen samé štěstí ~;((
Vanda+4 23027
4.2.2011 18:23:38
Juuuuu tak ja vcera nenakoukla a ona tu takova krasna zpravicka!

Kris moc moc moc gratuluji k Apolence! At Vam dela jen samou radost!
Misugetka,Dada5/05+Adri5/08 59199
4.2.2011 18:08:35
Ahoj

Tak sem super nakoupila mám rifle a 2 trika.No pak pro Adri nádherný hadříky za pár korun no sem nadšená.Pak sem jí vzala i tenisky adidas takže tu mám na jaro a asi i léto oblečenou-jasný že na léto ještě něco nakoupím :-)
Dandoj sem koupila 2 pc hry a nějak mě to nejde spustit
[<<Předchozích 260] Názory 261270 z 39556  [Dalších 39286 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.