| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Apolence i Kris přejeme všechno nej nej nej do života, hodné brášky a taťku!!!


Míše gratulujeme k narozkám!!! Tak jaképak bylo to překvapení?

Já ve čtvrtek vyrazila sama s Hroši na kávičku, koktejl, bombardino a nevím co vše a bylo to moc fajn, Hroši, díky!!! Škoda, že nejel už žádný pozdější trolej :-)
Nicméně když jsem dojela domů, šla spát o půlnoci, tak nás v půl jedné probudila Kikinova nefalšovaná lary... já na to nejsem moc zvyklá, vlastně prvně. Ale zvládli jsme to pomocí 3 koňských dávek fenistilu, ráno jsme šli k Dr. a ta pro jistotu rectodelty ještě nasadila, ale naštěstí jsme se vyhli atb. řádí jak blázen, občas zachraptí, takže fungujem normálně.

v pátek nám dojela babička, takže jsem zvládla klidnou bezdětnou masáž a večer kino a nákupy s manželem, film Nevinnost se mi fakt líbil, doporučuju, není na pobavení, ale dobrej.

Dnes jsem vzala kluky do plánovaného divadýlka kde se mi zdály povědomé dvě děti... jasně byli to Skřítci z Prahy :-) tak jsem oslovila i babičku s kterou tam byli a ta cinkla Radce, která asi za pět minut došla na pokec , no docela náhoda, ale moc milá :-)

No a celé dnešní odpoledne jsme strávily s babičkou /samy/ po obchodech, mám toho celkem plné brejle a zas tak nic moc jsme nevybraly ~b~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.