| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 900] Názory 901910 z 6294  [Dalších 5384 >>]
Lucka+Áďa 9/2003+Káťa 11/2005 13310
6.1.2006 21:28:14
Dančo, tak obrovská gratulace i od nás. Moc vám to zařijátko přejeme!! Teorie je to sice zvláštní s tím oplodněním,ale u nás by to taky mohlo platit. Kačenka bala původně plánovaná až na jaro 2006, ale vzhledem k tomu jako nám to dlouho trvalo s Adámkem, tak jsme začli s předstihem. A kdy máme Kačenku? ... Asi je to individuální, ale září bude super!! To se přeci rodí ty nejlepší dětičky, ne?
Toci 12735
6.1.2006 20:11:13
Ahojky :o)
Srazík zatím nevím, příští týden krom pondělka zatím nic nemáme, ale u nás je to vždycky otázka pár "minut", než se pro něco rozhodnem ;o) Takže já budu vědět víc až po neděli.
Dano, na té plodnosti by něco mohlo být, my Viki dělali víc než půl roku a povedla se přesně na den jako Kuba (samozřejmě +2 roky). Na oba jsem měla termín 17.9. ;o) Mě ale tenkrát Dr. říkala, že v zimě jsou rychlejší a životaschopnější spermie...
Lucie, Amaia+Eneko+Julen 18584
6.1.2006 16:33:35
To je skoda, jak to teda udelame?

Sarapis jsou takovy prirodni kapsle, obsahujou materi kasicku a jeste dalsi veci, to uz si nepamatuju, brala jsem ho pred trema rokama, nez jsem otehotnela s Amaiou. Ma to pomahat na bolesti hlavy, navaly pri menopauze, pravidelne menstruaci apod. Myslim, ze se tu zminovala Petule, ze je taky bere...?
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
6.1.2006 15:09:23
Tak holky, ja zrovna jen ve stredu nemuzu, me by se hodilo pondeli, utery....
Lucildo, co je to ten Sarabis {jestli to pisu sparvne?}?
Lucie, Amaia+Eneko+Julen 18584
6.1.2006 15:05:08
Ja muzu ve stredu, v pondeli jdeme cela rodina k zubari:o) Luci, kam jedete na hory? My se chystame pristi vikend do Spindlu, ale jen na jeden den. Snad si aspon trochu zalyzuju, tri roky jsem nebyla! Manza si pujci muj snowboard, on na lyzovani neni. Doufam, ze se na nem nezabije...tak ve stredu? Kdo se prida?

Jo, Dandulo, dneska jsem rano trochu spinila, tak asi zase nic:-( Mazu do lekarny pro Sarapis!!!
Luci, Ondra 24.09.03 15412
6.1.2006 11:16:59
Teda Luci mam pocit, ze funguje telepatie:-)) Dneska jsem na vas myslela, ze jste se tu dlouho neukazaly:-)) Jsem urcite zase pro nejaky srazik. Pristi tyden mame cas jen v pondeli a ve stredu. V utery mame kontrolu u Dr. ve cvrtek ma Luky narozeniny a v patek se budu balit, protoze v sobotu vyjizdime na tyden na hory. Uz se tesim, doufam, ze nam deti neonemocni a budu moci jet s nami. Tak kdyz by mi to nevyslo pristi tyden tak potom az po horach.
Lucie, Amaia+Eneko+Julen 18584
6.1.2006 8:19:16
Ahoj po ranu, jeste k tem barvickam - my mame obyvak cervenej, kuchyn merunkovou, haly bezovo-zluty, loznici zluto-zelenou a Amaii pokoj je modrofialovej se zlotou bordurou s medvidkama.
Dandulo, mne to prijde jako blbost s tim plodnym obdobim, vzdyt se jedne mamine rodi deti v ruznych obdobich...dekuju za pochvalu fotek, koukej tam dat ty svoje, at se taky muzem pokochat.
Katko, diky za pritele, zkoukla jsem fotecky, jste nadherna rodinka! Moc vam to slusi a deti jsou proste k nakousnuti. Uz se taky tesim na nejakyho sourozence pro Amaiu, vzdyt je to tak bezvadny mit vic deti! Taky toho dost nacestujete, co?;o)
Holky, hlavne Dandulo, Luci s Ondrou a Lukym, Toci, Katko, co takhle nejakej srazik zase v Clovickove?
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
6.1.2006 7:45:31
Lucildo, moooc hezke vanocni fotky. Tak ja ten nas albacek taky naplnim a poslu odkaz ;o].
Jinak dneska se chystam mladase zmerit, vazi 12,7kg, tak musim juknout, kolik se nam vytahl ;o].
Jooo barvicky v pokojich to je hra, kdyz je na to cas. My jsme chteli malovat loni, tak hold to snad vyjde letos a kdyz ne, tak napresrok ;o]. mame takove prace, ze nevim kde driv skocit a to mluvim jen o praci na baraku, co je treba dodelat a opravit. Hmmm, clovek by vubec nerekl, ze je to novy barak ;o].
Tak jsem se dozvedela i z Inetu ze zena je plodna jen jedno obdobi v roce, no a u me to vypada na zimu, tak snad nebudu mit vsechny deti v zari.....jezko vy voci ;o].
Lucie, Amaia+Eneko+Julen 18584
5.1.2006 22:58:14
Tak nase Stedrovecerni fotecky jsou tady.
Dobrou!
Berush 5363
5.1.2006 22:33:26
Zdravim z jihu... treti ditko na stara kolena...no diky :-))))
U nas byl lonsky rok tak strasny, ze to nepreju nikomu...bohuzel dozvuky jsou porad a nikde nevidim konec...je to na dlouhy pokec...snad nekdy....
[<<Předchozích 900] Názory 901910 z 6294  [Dalších 5384 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.