| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 770] Názory 771780 z 6294  [Dalších 5514 >>]
Lucie, Amaia+Eneko+Julen 18584
9.2.2006 13:57:45
Teeeeeda, Renco, Danik je ale peknej kus chlapa! A to jste teda velky sikulky s tim nocnikem, my porad bojkotujeme.
Moc vam dekuju za gratulace, oba z toho skaceme radosti, ted jen, aby to bylo vsechno bez problemu:o) No, uz bylo na case a presne to dokazuje to, ze psychika je mrcha a vsechno zly je pro neco dobry:o) A tentokrat jsem ale "citila", ze je to ono, i kdyz zadne priznaky nemam, dokonce mi ani nevyrostly prsa, jako se mi okamzite stalos Amaiou. Manzel me ted jeste primel, at si udelal jeden testik odpoledne, nedockavec jeden, ale taky vysel pozitivni:o) Termin mi vychazi na 15.10. podle MS, ale vzhledem k te pozdejsi ovu to spis tipuju nekam k 20.10.
Toci, synovecek po Novem roce Amaie priskripnul palec do dveri, takovych tech tezkych dubovych, odneslo to hlavne luzko nehtu. Mysleli jsme, ze ji nehet sleze, ale docela pekne se to hojilo, az ted v sobotu se ji to podebralo, ten novy nehet totiz nema misto na rust a zacal se ji zarezavat do masa:-(
Dandulo, dneska jsme dostali visnovku a hnali nas na rtg, takze zitra tam musime jdem znova, protoze s ni musi jit na rtg nekdo jinej, kdyz jsem tehu. Dr. ale rikala, ze to asi strhnou. Brrrrrrr:-( Co ty, uz uklizis?
Renca a 2 34362
9.2.2006 11:09:55
Tak a toto je nas drobecek Daniel asi pred tydnem v 19 hodin vecer... :)
Tak se tu mejte zatim pekne,tehulky opatrujte se...:)
Renca a 2 34362
9.2.2006 11:02:13
Renca a 2 34362
9.2.2006 10:45:13
Tak jsem tu zase delsi dobu nebyla...tak jsem se rozhodla se na vas prijit podivat :)
Nas malej od posledni doby co jsme tu byli udelal par pokroku..mluvil uz predtim krasne,ale ted to jeste vice vylepsil,takze rika cele vety a musim si davat pozor co rikam,jak on rad opakuje a vse vykeca :)
Navic jsme uz pred mesicem konecne odlozily kojeneckou flasku a pije z hrnecku od Aventu sice s tou hubickou na sani,ale je to pokrok,zacal nam pit i z hrnecku takze snad uz se zbavime i toho Aventu.. :)
Nocnik,tak musim rici ze pres den cura,kaka do nocniku co 2-3 hodiny bez prblemu,V noci ma vzdy suchou plenu takze si rikam ze dnes ho uz necham pres noc bez pleny,Ven chodi bez plenky,ale za ty 2 hodky se ho ptam jestli che curat a v nejhorsim to krovi jisti...
Jinka jsem snizily tekutiny z 2 litru denne na 1.5 litru,to diky te flasce takze se nam paradn rozpapal a ji dostatecne.Byli jsme v poradne na kontrole a bez 1 cm ma metr a vazi 15.5 kg.
Takze nam konecne zacal delat radsot..
I pres noc nepije ne to ze mel nedavno jeste 3 flasky... :)
Jinak nase ocekavane mimco se ma zatim take dobre...
Toci 12735
9.2.2006 10:18:28
Luci, mooooc gratulujeme :o))) Já jsem to tušila, zahlídla jsem tě nedávno na diskusi "první příznaky těhu" ;o) A co má Amaia s palečkem? Nějak mi to uniklo... Každopádně držíme pěsti, aby jste dopadli co nejlépe a aby to nebolelo...
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
9.2.2006 9:43:38
Ty jo Luci a to ted neni dobre, to mi pak napis sem, nebo posli sms, co se deje. drzim Amaice palecky. jde mi sem na navstevu kamoska a pak dam dlouuuuhou prochazku s Boninou, ta bude mit radost.
tak jsem neco udelala, snad mi zacnou chodit mailem info o brisku ;o].
A kdy jdes k doktorce na potvrzeni tehu? hele, tady je videt, ze zase plati prislovi:"Vsechno zle, je pro neco dobre." ;o]
tak opatruj brisko a nepretahuj se, vim co rikam, v utery jsem si strhla brisko pri odhazovani snehu a bylo mi blbe jeste vcera. A s jidlem je to porad na prdlacku, ale zvykam si. 4 brambory a kyska je tak krome ovoce a jogurtu {jednoho} vsechno, co za den snim, no a zeleninu na vecer, ale jen syrovou. Jako sopak, mrkev ocistit a chroupat, tunakovy salat, rajcata s mozarelou a tak.
Nemate nekdo jeste nejaky receptik na salat, ale at tam neni maso a nic mlecneho ;o].
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
9.2.2006 9:23:47
Tak jen pisu, ze jsem si KONECNE, zmenila registraci, jen nemuzu dojit na to, jak si nechat zase posilat mail pro brisko, jako co se tam deje, no mam 9 dni volna, tak budu badat ;o].
To je fajn, ze se to Lucilde taky povedlo, parada, to tu bude zase miminkato ;o].
Lucie, Amaia+Eneko+Julen 18584
9.2.2006 9:16:12
Joooo!!! TEstik jednoznacne pozitivni, ale uz jsem to par dni tusila:o) Ta nase usmirovacka stala za to. Jojo, psychika je mrcha:o)
Dandulo, chudinko, neboj, odpocines si a neco udelas, Krystufek se bude mit dobre! Ja vim, bude ti smutno...
My jdeme dneska do Motola na chirurgii s tim Amaiinym palcem, podebral se ji, tak ji to asi nejspis budou muset strhnout:-(((
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
9.2.2006 9:12:13
JAKZE LUCILDO? UZ?
FAZOLKA? KDY? JUUUUUUUUUUUUUUUUU, TO JE UZASNE :o]]]]].

Tak a ja jsem od 7:00 hod bez Krystufka, uz jsem to obrecela, umyla nadobi, dala prat pracku, vygruntovala K pokoj {do toho makam u PC} a co budu delat dalsich 9 dni...to nevim. Asi se dam do velke debordelizace skrini a preberu veci na mimi ;o].
Lucie, Amaia+Eneko+Julen 18584
9.2.2006 8:46:42
Holky, schvalne, ktera z vas ma nejvetsi pozorovaci talent?;o)
[<<Předchozích 770] Názory 771780 z 6294  [Dalších 5514 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.