| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 730] Názory 731740 z 6294  [Dalších 5554 >>]
Luci, Ondra 24.09.03 15412
20.2.2006 23:18:25
Holky diky za radu!! Jak psala Toci, tu od 9-36kg taky moc nechci, promin Katko, ale slysela jsem na ni vice negativniho jak pozitivniho:-))Ale i tak diky za typ! Ja myslim, ze mu asi tu od tech 15 poridime, ale problem je prave v tom, ze Ondra vazi porad nejakych 12kg, a sedacku ma jeste porad dobrou, i kdyz manzel rika, ze uz nema misto na nozicky( ma je oprene o nase sedadlo). Tak pujdeme do obchodu a uvidime:-)
no jdu chrnet, jsem jeste z toho sobotniho plesani pekne unavena.:-))
Emma78 8067
20.2.2006 17:35:25
Ahojte,

Lucko taky bych koupila tu od 15 kg,pokud nemá Ondra pod 13 kg,tak by to mělo být v pohodě,ony jsou ty údaje o hmotnosti přeci jen orientační a když budeš mít hodně dlouhý a hubený dítě,tak ho přece taky nenecháš v autosedačce z které by mu nahoře čouhala hlava,takže si myslím,že se tam určitě s nějakou odchylkou počítá.. U nás už to bylo akutní co do výšky,takže jsme kupovali po Vánocích velkou sedačku od 15 kg i když ta stávající byla do 18(lenka už teda těch 15 má) a Lenička v ní je moc spokojená.
Lucie, Amaia+Eneko+Julen 18584
20.2.2006 16:24:17
Ahoj holky,

Luci, vitej zpatky! A diky za gratulace. Se sedackou se pripojuju k Toci a Dandule, radeji bych koupila pro Ondru tu vetsi. Ja ji planuju pro Amaiu na podzim, ted stejne autem moc nejezdime, ale uz o prazdninach mela hlavou jen kousicek k vrsku sedacky a navic ma ted 16 kg...:o)

Amai palecek uz je skoro zahojenej, tak zitra vyrazime na hory!!! Vracime se v nedeli. Holky, co nejaky sraz pristi tyden?
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
20.2.2006 15:45:56
Ahoj holky,
vsechno jsem prezila a Krystufek taky :o]. uz jsme komplet a makame spolu jako pred im, jen ja mam vic trpelivosti ;o].
Luci, co se tyka autosedacky, koupil bych starsimu vetsi a mensimu posloupla tuto. Ono to neni presne na deka, ze to musis mit az od 15kg.
hezky den, jeste juknu.
Toci 12735
20.2.2006 15:16:46
Ahojky :o) Luci, já osobně bych sedačku 9-36 kg nekupovla, ona nevydrží o moc dýl než ta do 18 kg a je technicky horší... prodejci o ní říkají ani ryba ani rak. Ale třeba s ní má Katka dobrou zkušenost a může to vyvrátit :o) Já jsem Kubovi koupila už tu větší (15-36), ale zase je pravda, že já mám děti 2 roky od sebe a navíc Kuba je velikej, takže požadavky na větší sedačku splňoval (oni oba šli z vajíčka do větší asi v 7 nebo 8 měsících). Viki je drobnější a větší sedajdu plánuju kupovat někdy na podzim.
Katka... 7968
20.2.2006 14:31:02
Luci, já bych viděla jako řešení koupit sedačku 9-36 kg. Ono to asi stojí velké peníze, ale třeba natrefíš na nebouranou někde na inzerát či v bazaru.
Luci, Ondra 24.09.03 15412
20.2.2006 13:05:58
Ahojky holky,
preji vam pekny zacatek tydne!:-))
Lucildo, taky velka gratulace k fazolce!!! At se vse dari jak ma!
My jsme se vcera vratili z Moravy, bylo to uzasne a nepopsatelne:-)) Ne, popisi vecer! Ted tu mam binec a nevim co drive!
Ted jen otazka pro Katku a Toci - holky jak jste to resily se sedackama do auta? Luky uz ma vajicko male, a Ondra ma zase malo kilo pro sedacku od 15-36kg. Tak nevim jestli koupit jeste jednu sedacku 9-18kg a nebo to risknout a koupit Ondrovi uz tu vetsi. Holky napiste mi jak jste to delaly vy a nebo ostatni jak by jste to udelaly. Ja si z toho potom vyberu:-)) Tak snad jeste vecer, pokud nepadnu unavou:-)
Emma78 8067
17.2.2006 16:26:04
Dančo,teda ty vyvádíš:o),ale neboj,já mám pocit,že na některé věci jsme v těhu i víc odolné,co se týče pádu,tak mimi je ještě snad dost malinké a dobře schované a vypolstrované v bříšku,tak jen zahnat nachlazení.

U nás nic nového,Lenička pořád vzdychá po písku a po skluzavkách,tak pořád řkám,až bude teplo a stačí,aby vykouklo sluníčko,tak už hlásí,že je teploučko,že jdeme na písek,je to letos nějaký dlouhý,ale já vím je teprve únor,tak musíme ještě vydržet.Ovšem tady ty břečky to bude taky zážitek:o/.

Jinak všem přeju krásný a klidný víkend.
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
17.2.2006 15:44:45
Ahoj holky,
musim se pochlubit se svym nejnovejsim ulovkem ;o].
Me dneska napsal inet, ze uz jsem za zanitem samovolneho potratu, uffff, to jsem si oddechal nebo jsem mela vcera uuuuzasny vecer.
Byla jsem v 18 se psem venku a abych ji udelala radost, tak jsem sla do lesa {upozornuji vsude je tu led a na nem 5 cm vody}, INTELIGENTNE jsme usoudila, ze v lese to tak hrozne nebude, tam nikdo nechodi. Ha.
Dosla jsem na vrchol prvniho kopecku, uz bylo dost tma a ja jsem seroslepa, ale bylo mi jasne, ze musim jit ouha po kraji nebo je pomne. Psa stale na voditku{ ma necelych 40kg}, protoze hara a sel za nami cokl. Jednu chvili jsme stoupla na nejistou pudu a zrovna v te chvili Boninka neco zacula a posunula se, ale i se mnou a ja jela po zadku dobrych 100m po ledu a v kaluzi an teplakach, vyskrabala jsem se po kolenou, vsude kolem led a crcela mi voda po zadku. V te chvili jsem zjistila, ze jsem na blbem miste, kde je vsude led a ja se nemam jak dostat domu, vsude je to z kopce. Tak jsem si lehla na zada na bundu do te ledo vody a jela jsem co to slo a pak jsem se poslednich 150m dobrodila lesem. NO, crcela ze mne voda, sla jsem hned do horke sprchy a tata jak prisel domu mi rika, proc si tu vypranou zimni bundu, ze ktere crci voda nedala do koupelny, tak jsem vysvetlila, ze to neni prana bunda....no malem mne uskrtil.
Tak tolki me vecerni venceni, uz at je tu krystof a nebudu blbnout.
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
15.2.2006 16:40:57
Tak je vyreseno, v sobotu se broucinek vrati domu a pokud bude hezci pocasi, tak za mesic nebo tak, si to mohou na tyden zase zopakovat.
At ma mama spestreni, ma tam jen kocky a psa, sice kamarady, ale ted v zime na hory nejezdi, tak az zase v lete.
Uz se ho nemuzu dockat, sice mi je furt mizerne, kor ted, kdyz prsi a je blby tlak, ale at uz ho tu mam,radsi budu utahana z nej, nez ze sebe.
Dala jsem se do prani koberce...a musela jsem toho nechat, bylo mi spatne. Tak to zkusim po ranu zitra.
[<<Předchozích 730] Názory 731740 z 6294  [Dalších 5554 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.