| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 580] Názory 581590 z 6294  [Dalších 5704 >>]
Emma78 8067
2.5.2006 16:16:39
Ahoj holky,

děkuji za přání,pokud chcete,tak mrkněte na nějaké fotky v našem albu , uvidíte oslavenkyni pupkáče a jiné;-).

Jinak u nás nic nového,pupík roste,cítím se docela v pohodě,ale července se nemůžu dočkat;o).

V sobotu odjíždíme na týden na dovolenou,tak už se těším,že vypadneme na chvíli z Brna,ale bývá mi teď hodně blbě v autě(teda mně bývá i normálně,ale v těhu obzvlášť),tak na cestu se moc netěším,i když nejedeme moc daleko.

Katka... 7968
2.5.2006 15:24:42
Janouche, ještě prozraď to tajemné datum, kdy se narodila Kačenka - tuším, že 13. nebo 14.? Už chodí?
Sousedů chlapeček už krásně chodí - byla jsem z něj úplně hotová, narodil se 11. května. Viděla jsem ho teď před chvílí chodit poprvé, když ho prostě maminka vyndala z kočárku na chodbě a on šel sám!
Klára stojí, když ji postavím, nebo se prostě pustí, protože chce tleskat nebo držet hračku oběma rukama - zatím
A hatlamatilista Adam konečně začíná mluvit. Sice pořád je to totální patlalština, ale pokrok je znát. :)
Dano, to je mi líto, že UZ se nekonal. :( Snad příště budeš mít lepší zprávy! Co Kryštůfek, jak se zaklimatizoval doma po návštěvě babí?
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
2.5.2006 15:05:40
Jeee, babulky, takvsechno nej...at vas milackove nosi na rukou a deti delaji samou radost ;o].
Nejak se nas tu objevuje stale mene ;o]. Copak se deje? Lucildy, kdepak jste vsechny, haloooo?
Katka... 7968
2.5.2006 14:40:34
Jé, tady někdo slavil narozeniny? Že se, holciny, ani nepochlubíte! :)
Tak alespoň takto virtuálně posílám pugétek, třesu pravicí a přeji vše nej, Mirce dalšího pohodového potomka. :)

Janijaja 19205
2.5.2006 14:36:12
Ja zapomnela:-) Mirko vsechno nejlepsi k predvcerejsim narozeninam!!!! A Hofisce k dnesnim!!!! Hezky den!!!
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
2.5.2006 8:41:58
Tak holky, stale nevim, co nesu v brisku, v patek fiasko, sestricka se spletla o tyden a ja jela do Prahy zbytecne, tak znovu ted ve stredu :o{.
Ale mam tusaka, ze tentokrat asi nebudeme do posledni chivle vedet, co cekame...hlavne at je to srdicko ok. Dost me sestricka vyplasila, minule s tim takove obstrukce nebyly....
Krystufek je uzasny, bezel po peronu a hupsnul mi do naruce. To byla parada. A je hodnoucky, akurat jsem muela s nim behat, ale to mi uz ted snad nevadi a miminku prospeje. Tak tento tyden nestiham, ale od 9.5. nejaky den napanujte ZOO, mise prizpusobime.
Toci 12735
29.4.2006 14:56:23
Já jsem pro ZOO, jen mi kdyžtak dejte vědět na mailík :o)
Katka... 7968
28.4.2006 21:30:17
Dančo, tak co, už jsi chytřejší, kdo u Tebe přebývá v bříšku? Až dorazí Kryštůfek domů, ani ho nepoznáš, co?
Domluvíme se pak na nějaký to ZOO? Co, Pražandy???
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
28.4.2006 9:41:58
Jee, tady nikdo neni ;o{.
Kde jste vsechny????
Huraaaa, dneska jdu an UTZ srdicka tak snad uvidime i co to cekame a bude vechno ok, jo a prekontrolujeme pupecnikovou snuru, i kduz myslim, ze je ok, mimi se tam kvalitne vrti.
Krystufek uz v nedeli prijede, to je druhe huraaaaaaaaaaaaaa, uz mi chybi.
Naucil se u babicky byt i venku bez plinek a hlasi ciii a kakat, uka jako ruka. To ho naucila babi a ma z toho kacko velkou psinu.
Takze s plinkami uz jen spime.
Snad to taky odpadne, ale stresovat a budit ho v noci, na curani, nebudu.
A co je kde u vas noveho? Zijete, co delate, co deti, halooooo, napiste neco.
Janijaja 19205
25.4.2006 9:06:10
Uz se tu opakuju mockrat :-) Ingeborg Stadelmann: Zdrave tehotenstvi, prirozeny porod. Ma tam homeopatickou radu snad na kazdy problem v tehu, behem porodu i v sestinedeli. Davkovani je stejny - tri kulicky normalne v 9CH, kdyz je ucinek moc slabý/silný - změnit potenci. Hodně úspěchů!!!
[<<Předchozích 580] Názory 581590 z 6294  [Dalších 5704 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.