| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 560] Názory 561570 z 6294  [Dalších 5724 >>]
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
15.5.2006 9:56:29
Ahoj Janouche, preji Kacence k prvnim narozeninam vsechno nej. At je nejstastnejsi mimi na svete, ma nejhodnejsiho brasku a nejlepci rodinu :o].
Holky dik za gratulace ;o], hlavne to srdicko ze mame za sebou, uffff.
Ja jsem pro srazik, muzeme jak do ZOO, tak doporucuji plavecky aqua park v Kladne {Kato byl to dobry tip, jezdime uz jen tam}.
Tak kdy a kde? napiste dneska, at to muzeme behme zitrak domluvit ;o].
Jinak zpetne vsechno NEJ k vcerejsimu MDM :o]]].
Ja jsem si udelala radost a koupila jsem si oblecek na Karolinku, vyslovene holcici a jeste jedny saticky, mam zalusk v Deb enhams, ale nevim, kdy se tam dostanu.
Luci, Ondra 24.09.03 15412
15.5.2006 9:17:09
Ahojky mamulky,
tak jsme zase zpatky v Praze, proto jsem se neozyvala, byli jsem opet na Morave:-)))

Lucildo - blahopreju ke klucikovi!!! Stejne jako psala Jana, i kdyby to byla holcicka, hlavne at jsou mimisci zdravi!!! No mate to taky pekne hekticke - jak to zvladas, porad se stehovat tam a sem?:-))

Jani gratuluji k autu!! Me by se taky neco takoveho hodilo:-)) No treti mimi - asi premyslim stejne jako ty. Mozna ted telisko a potom zase dve najednou! Uvidime:-))

Dani, Kaco, Toci - tak co ten srazik? Co treba ve stredu? Chcete do Zoo a nebo nekam jinam? Dejte vedet kam a cas, ja dojedu! Jinak uz je mi dobre!! Povykladam az se uvidime!


Janijaja 19205
15.5.2006 8:57:38
Ahoj Dano a Lucko, moc vam blahopreju k pareckum :-) I kdyz uplne stejne bych vam blahoprala i kdyby to bylo detatko stejneho pohlavi :-) Dano, hlavne ze srdicko je vporadku!!!
Holky to je neuvěřitelný - naší Kačence je zítra už rok!!! Uteklo to jako voda!!
Katko, jak zvládáš těch pět? A holky, co máte tři, jestli jsem ještě chodíte - jak to jde? Lucko s klukama, jak Ty jsi se rozhodla? Já teď bloumám mezi dalším mimčem a děložním tělískem (do hormonů se mi nechce...) Ještě bych ráda dvě, ale říkám si, že mám ještě čas klidně i za deset let a možná si to pak víc užiju...
Velká novina u nás - dostala jsem poprvé v životě auto :-) Náš starej citrónek nám totiž asi před třemi týdny umřel, byli jsme tedy nuceni se poohlédnout po něčem novém (tedy ojetém) Nakonec to vyhrál Opel Zafira - je to skrytý sedmimístňák. Dvě poslední sedačky jsou zabudovaný a složený v podlaze. Nás je většinou jenom pět, ale když přijedou naši, nebo tchýně zdálo se nám praktický moci se pohybovat jednim autem. Navíc je užší a kratší než typický renault espace, takže se s ním po městě i míň bojím a lépe se mi parkuje :-)
Hezký sen všem j
Lucie, Amaia+Eneko+Julen 18584
13.5.2006 22:53:47
Ahojte holciny, nemuzu moc psat, natoz docitat, jsem stale bez pocitace:-( Ted si aspon muzu na chvilku pujcit tchanuv...Dandulo, jeste jednou gratuluju k holcicce , je super, ze se vam povedl parecek:-) a pro vas ostatni, kdoz nevite - nam taky, budeme mit kluka! Doufam, ze se vsechny mate dobre, my jsme ted u tchanovcu ve Spanelsku a pristi tyden snad konecne odletime do toho Mexika. V cervnu budeme v Praze a v cervenci uz se budeme stehovat. Tak doufam, ze se v cervnu jeste uvidime!!!

Zatim papa
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
11.5.2006 15:51:11
Kato, ne, byli jsme sami. Lucilde bylo po tom vysetreni tak blbe, ze nemohla jet. zatim nepise, ale snad uz ji je lip.
Tak nekdo navrhnete termit. me vyhovuje ut, st, ct od 10:30 do 14 hod.
kdo jeste muze? Ma byt pristi tyden kraaaaaasne.
Kato, dekuji za gratulaci, ale ta spis patri tatovi, ne ;o]?!
I kdyz on se tvari, jako vzdy, odtazite a rika :uvidime, az bude po vsem". On to tak jako neumi dat najevo, ale clovek {ja} uz to pozna ;o].
Katka... 7968
11.5.2006 14:36:28
Jééé, Dano, gratuluju ke Karolínce!!! Krásný jméno.
My jsme bohužel včera nemohli, ale až bude další termín, zkusíme přijít.
Byli jste s Luckou a klukama?
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
11.5.2006 7:37:33
Ahoj babulky,
tak srdicko mame vysetrene a je vporadku, konecne uz tam nemusim.
Jo a cekame KAROLINKU :o].
Jinak ZOO byla uzasna, zvladli jsme jen 1/4 nebo 1/3, tu dolni cast po tygry a gorilky a hrali jsme si. Uz chapu, proc si lide kupuji rocni vstupne. Oni tam vozi deti hrat si na hriste pravidelne. Tak kdy zase vyrazime my? A at je nas tam vic?
Stihla bych to od 10:30 a mohla bych tam byt do 14:00. Myslim, ze to staci, sice je doba obeda a vyhen, ale to se da vsechno skloubit.
Krystufek byl tak utahany {byli jsme tam az do 17:30}, ze jeste teed spi, to uz se mi dlooouho nestalo ;o].
Tak napiste nekdo, neco. nejake novinky a pokroky ratolistek ;o].
Ja mam pocit, ze jsou dnu, kdyz je Krystufek nastejno a pak ze dne na den udela skok a to jsem s nim porad. Taky se vam to tak jevi?
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
9.5.2006 17:37:13
Tak ja zitra do toho ZOO jdu, uz se Krystufek tesi.
Pokud se chcete nekdo pridat, tady je na mne cislo, cinknete, at se srazime 602 608 429.
Budeme tam nekdy kolem 13:30 az 14, zalezi na prujezdnosti Magoskou.
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
9.5.2006 7:57:09
Ahoj holky, tak co to ZOO?
Ma byt krasne, tak kdo se pridate?
Vylet byl fajn, ale vsude dobre, doma nejlip ;o].
Luci, Ondra 24.09.03 15412
7.5.2006 21:26:17
Katko - planovali jsme to ZOO. Dana psala, ze jede ve stredu do Prahy, a ze bychom se mohli sejit kolem 14:00 v ZOO. No a me napadlo, ze kdyby ne tam, tak bychom se mohli sejit nekde jinde - treba na nejakem hristi. Jen to tu moc neznam a nevim kde jsou dobra hriste, znam to jen tu na Zizkove!
[<<Předchozích 560] Názory 561570 z 6294  [Dalších 5724 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.