| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 530] Názory 531540 z 6294  [Dalších 5754 >>]
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
22.5.2006 9:27:23
Ahoj holky,
reaguji na Petuliny info o skolce. Mate nekdo nejakou zkusenost s podobnym ustavem v Praze? Jde mi o skolku s vyukou rodilym mluvcim anglicky, ale aby mne to nezruinovalo?
Luci, Ondra 24.09.03 15412
21.5.2006 22:46:50
Ahoj Petule,to je dost ze se taky ukazes! :-))) Stejne jsi dobra ze to tak zvladas!! Obdivuji vsechny co jsou schopni zvladnout deti, domacnost a k tomu jeste chodit do prace! Ja mam z toho nejvetsi hruzu!!!! :-)
Jindrisek teda pekne rychle roste, ten cas tak leti!! Tak se tesim na tve zkusenosti(nebo spise Honzikove)ze skolky! Zni to zajimave! Nam Ondru prijali tady do skolky na Praze 3 a taky mame zazadano u rodicu na Morave. Taky zdravime Honzika a Jindriska - posilam jim pusinu! Kdyz budes mit cas tak sem dej nejakou fotecku, jou? :-)))

Bajka + 2 brouci 5337
19.5.2006 17:06:32
Ahoj, moc vás všechny po dlooouhé době zdravíme :-) Mám cvrkot, nestíhám, když mám chvilku volnýho času, tak přemýšlím, jestli spát nebo pracovat. Doma jsem to musela vzdát s úklidem, chodí nám sem jednou za týden paní (s vidlema :-) a já nejsem tolik ve stresu. Dělám souběžně na vícero důležitých projektech pro firmu, do hajan se dostávám k půlnoci, vstává se před šestou a v noci co dvě hodiny budík na kojení. Už se nám blíží první lžička mrkvičky, tři týdny a je Jindříšovi 6 měsíců.
Včera jsme s Hanýskem byli u zápisu ve školce, pořád jsme se rozhodovali, jestli ho dát sem do místní (bydlíme na maloměstečku se sedmi tisíci obyvateli), ale nakonec ho asi budem vozit do Liberce a půjde do soukromé anglické školky. Je to první školka takového druhu u nás, zkoušej tam novou metodu Whattsenglish a to tak, že celou dobu pobytu prcků ve školce je přítomen anglán - rodilý mluvčí + česká vychovatelka a ´učí´ děti hrou, ve skupině je max. 8 dětí. Simulujou přirozené prostředí biligvní rodiny, tak jsem na bobka zvědavá.
Sedačku jsme nakonec koupili Jané Indy Racing Team, je lehká a jde i polohovat. No nevím, připadá mi, že ta původní Maxi Cosi City s pětibodovým zapínáním byla podstatně stabilnější, v týhle se mi kviklá, ale asi je to normální.
Moc zdravím taky všechny těhulky a tiše jim závidím okopkávání :-) A taky Klárku, Lukáška, obě Káti a prckovou od Renči, naše malé sourozenečky zářijových prťavců. Jo, dámy to letí takovým způsobem, že z toho mám husinu... ale normálně si to druhé bábě nějak víc v pohodě vychutnávám :-)
Tak zatím páček!
Janijaja 19205
19.5.2006 10:16:04
Dano, ja par veci mam, ale bohuzel to k sobe nemame co by kamenem dohodil :-)
Katko, jak ta vase Klarka uz hezky sama stoji!!!! Nase Kacka si sice stoupa uz od vanoc, ale dal zatim moc nepokrocila. Zkousi ted obcas sama stat, ale chodit se ji jeste rozhodne ani trochu nechce :-)
Honzik spi posledni ctyri noci bez plinky - rozhodl se sam a jsem moc rada(snad nam to nezakriknu). Ale pres den se mi jeste obcas pocura - hlavne kdyz je oblecenej...
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
19.5.2006 7:20:19
Kato, brala, jsou krasne :o], ale zadarmiko to nebude ;o]. Bud si neco rekni, nebo donesu neco detem, kolik jich sebou budes mit? :o]
jana
  • 
18.5.2006 22:50:38
ahoj, kdybyste meli chvilku a chteli podporit dobrocinny projekt (stavba centra pro sirotky v Africe), hlasujte prosim zde:
neziskovka

a pokud byste meli chut hlasovat i pro jednu velkou prazskou rodinu...
rodina

jedna se o rozdeleni penez, ktere kdu usetrilo za predvolebni kampan.
diky, jana
Katka... 7968
18.5.2006 16:54:44
Dandulo, brala bys tyhle šatičky? Kláře už jsou docela malý - přinesla bych Ti je do ZOO. Jsou fleecový, velikost 68. Nic za ně nechci - zrovna jsem přemýšlela, komu je vnutím. :)
Toci 12735
18.5.2006 16:50:22
Ahojky, tak my se budem muset zúčastnit až někdy příště, Kuba jde (pokud to konečně vyjde) 30.5. na tu mandli a pak 14 dníé nesmí do kolektivu... Každopádně si to užijte a dodejte fotodokumentaci :o)
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
18.5.2006 15:49:24
Rano jsem vam sem odepsala a ono se to sem neulozilo, kruti brko!
Tak to nas bude vic, nebudeme se vlku bati nic.
Ja mam cislo na Lucildu, tak kdyz tak ji prozvonim, jinak si vas necham vyvolat rozhlasem, az dorazim, ale kolem te 11 bych tam mela byt.
Tak ted se mi spatne spi a malemu taky. Funguje podle matematicko-fyzikalnich zakonu. Cim pozdeji jde spat, tim driv rano vstava, ted uz v 5.
Tata ma ted hodne prace a jezdi pozde a ti m i Krystufek chodi pozdeji spinkat, nenecha se o tatu osidit.
A ja se prevaluju do pulnoci, pak usnu, furt se budim a rano bych spala jak diva.
Hele holky, co mate holcicky, nechcete se nektera zbavit nejakych malych vecicek tak 50 az 68, bodycka, cepicky, saticky? Koupim?
Luci, Ondra 24.09.03 15412
17.5.2006 21:08:11
Tak my pokud nas neco neskoli tak pujdeme taky!! Katko, ja bych mozna dorazila taky tak brzo, ale to bych ti dala jeste vedet, uvidim jak budeme stihat:-)))
[<<Předchozích 530] Názory 531540 z 6294  [Dalších 5754 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.