| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 500] Názory 501510 z 6294  [Dalších 5784 >>]
Iva (Aneta03, Radovan06) 13293
9.6.2006 12:08:25
Ahoj holky, já to už prostě nestíhám sem chodit, mám toho nějak moc, ale přišla jsem vám sem nahlásit, že mám kluka Radovana 2.6.2006 :-)Anetka samozřejmě žárlí, ale tak nějak zatím jakože za každý kontakt potřebuje taky kontakt a jak je rozhozená, tak si moc nehraje a hned z každé blbosti - např. i krátká jízda autem, trochu smradu...- zvrací. Tak se teď pokusíme o týden domácího stereotypu a snad se srovná. Jinak je na něj hrozně hodná, úplně úžasně. Vzala si za "úkol" ho chodit kontrolovat a hlásit, jestli nebrečí, cpe mu do pusy dudlík a pořád ho chce chovat. Jo a večer při koupání mu důležitě svlíká ponožky :-))) Tak uvidíme, jak bude dál.

Porod jsem ještě nestihla sepsat do hodnocení porodnic, ale něco jsem hlásila holkám na diskusi porod doma (i když jsme teda rodili v porodnici) tak kdo je zvědavý, může tam juknout. Pa, mějte se tady krásně, dětičky ať přibývají, prospívají a rostou :-)
Janijaja 19205
6.6.2006 9:20:39
Nejak to tu mrzne - vázne :-)
Tak už se nám konečně rýsujou prázdniny - asi se nám podaří mít Věrušku celej červenec a její nejvroucnější přání bylo strávit celý měsíc v Čechách s Lucinkou (to je prostřední dcerka od ségry). Takže hromadná akce. Nejdřív přiletěji naši, chvilku tu pobudou a pak i s nima pojedeme do ČR (proto jsme kupovali nový, velký auto), tam pobudeme. A pak zase pojedeme nazpět, pravděpodobně se ségrou a její rodinou... No pro mě to úplně prázdniny nebudou, protože manžel s náma celou dobu nebude, ale hlavně musím taky trochu odlehčit ségře, když je s těma třema sama. Moc se těším na to dětičkovský střetnutí. Jestli budete v červenci v Praze, třeba bychom se mohli zúčastnit nějakého vašeho srazu... Pro Honzíka to bude první velký cestování bez plínek, tak uvidíme, jak to dopadne... hezké dny!!!!
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
5.6.2006 15:32:32
Mirko, dekuji za prani, ja budu prat v crvnu/cervenci, az tu nebude Krystufek, ale kam dam mimi veci....to nevim, musi se vejit do Krystufkovo skrine ;o].
Emma78 8067
5.6.2006 11:22:09
Dančo,užij si dovolenou,v brně to teda na hezké počasí nevypadá,tak jsem se včera pustila do přepírání miminkovskýho i bez sluníčka,protože jinak bych taky nemusela mít do porodu vypráno;o))).
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
5.6.2006 9:01:32
Tak ja se s vami chci rozloucit, zitra odjizdime na dovolenou a vracime se 12.6.
tak si tady uzivejte, snad uz krasneho, pocasi a ja se 13.6. rano ozvu.
Pa a hzke vejletovani vsem.
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
1.6.2006 15:53:49
Ahoj babulky,
tak asi vsechny uzivate MDD se svymi milacky. Tak vsem detatkum {i tem jeste v brisku} preju usmevne detstvi, plne radosti, ty nejuzasnejsi rodice {to jsme samozrejme my}, spoustu kamaradu, radosti a poznavani sveta.
Uzijte si hezky den.
preje klan Konecnych
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
31.5.2006 17:20:51
Tak Krystufek stale spi po obidku 1,5 az 2 hodinky a neminim to menit a mimi budu delat stejny rezim, jako mel Krystufek, takze se mi budou kryt a spat spolecne a ja si taky dachnu.
Tady je taky hnusne, uz at jedeme do Italie nebo potrebuji slunicko, to fuceni je hrozne.
Tak tata si pise vtipne maily po rodine, ze jako chysta stan a tak {jede zitra na tu vodu}, ale na pudu jsem pro stan lezla ja a balila jsem ho taky ja...asi se na to vyprdnu, ale on by byl schopny odjet v tom co ma na sobe, nevi kde co ma {slipy, ponozky atd.}. No a privezu si ho v sobotu nekdy mezi 22 a 23 hod, ve nedeli vyperu a v pondeli zase balime do Italosky, prijedeme 12.6. vecer, v utery vyperu a zase balim do Ameriky, sakra to je zahul ;o]....
Emma78 8067
31.5.2006 16:02:51
AHoj holky

Dančo jsme pořád dvě v jednom,nestraš;o))),doufám,že ještě nějaký pátek tak zůstaneme. Taky Ti přeju ať jsi brzy fit,mi se od Vánoc s leničkou držíme(klepy,klep). Jsem dneska nějak otrávená z toho počasí,fučí tu jak na severní točně,jsem zvědavá jestli bude nějaké léto.To mám asi za trest,protože jsem si přála,aby nebyly tak děsný horka jako to léto 2003,pamatujete? To byla síla,ale zase jsem nemyslela,že nebude jaro a léto vůbec žádný.

No nic asi půjdu vzbudit růženku,nějak nám te´d začala vstávat ráno v šest,a pak spí po obědě 2-3 hodiny.Sice mi to momentálně i vyhovuje,ale nevím jak pak s mimčem.
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
31.5.2006 15:49:34
Luci, dekuji za prani, urcite to zabere.
tak si uzij Moravy a v cervenci, neb ja mam taky cerven plny, ale cervenec se uvolni a srpen uz jsem uplne volna ;o]. Uz jen budeme cekat na vykouknuti Karolinky.
A mirko kde jsi, jste jeste 2 v1?
Luci, Ondra 24.09.03 15412
31.5.2006 8:44:14
No pani Dani, tak to se poradne vylez, alespon co se da!!! Preji ti brzke uzdraveni!!
My zitra odjizdime na Moravu a vratime se az koncem cervna. Kazdy vikend je nejaka oslava, a potom jedou rodice na dovolenou a nema se kdo postarat o dum, slepicky a zahradu:-)) Tak at nemusime kazdy tyden jezdit, tak uz tam s detma zustanu. Takze snad potom v cervenci!:-)))
[<<Předchozích 500] Názory 501510 z 6294  [Dalších 5784 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.