| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 450] Názory 451460 z 6294  [Dalších 5834 >>]
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
11.7.2006 8:29:09
Ahoj zenske,
to je dost, Lucildo, ze e taky ozves!!! A ni jsi nedala vedet, ze uz jste zpet, co tak sms nebo maly vzkazik, ty ty ty ;o].
Ok, ctvrtek, muzu tam byt mezi 10 a 10:30, ale nevim kde to je, date mi nejakou popisku, zachytny bod?
Katka... 7968
11.7.2006 8:15:34
Já bych je brala, ať se vyvenčí. :)
Lucie, Amaia+Eneko+Julen 18584
11.7.2006 7:24:37
Katko, to musela bejt sila, bez dalnice...ja Amaiu prave muzu vzit nebo nemusim, Inaki nepracuje, tak mu ji muzu hodit na krk;-) Dandula hlasila, ze prijde bez Krystofa, tak co ty? Kdyz budem bez deti, tak muzem i nekam jinak, na kafco. Ale jestli beres deti, tak ja Amaiu urcite taky!;-)
Katka... 7968
10.7.2006 23:18:10
Lucko, cestu z Bilbaa do Madridu (a ještě dále do Granady) jsme absolvovali před šesti lety. To tam ještě tenkrát často místy ani nebyly pořádný silnice. Ale bylo tam hezky!
Dětský ostrov beru - ty budeš mít Amaiu s sebou?
Lucie, Amaia+Eneko+Julen 18584
10.7.2006 22:17:21
Jo, a stehujeme se do Spanelska;-)
Lucie, Amaia+Eneko+Julen 18584
10.7.2006 22:15:59
Katko, Mexiko jsme si ohromne uzili, trosku jsem mela obavy z cesty tam, protoze se leti pres den a precejen je to 10 hodin letu (plus predtim jeste diky vybornemu napadu meho manzela 3 hodiny autem z Bilbaa do Madridu;-))) A pak jeste hodku a pul busem do hotelu. Amaia spala sice jen 2 hodinky, ale zbytek byla straaaasne hodna! No a tam? Ani nechtela na plaz - porad byla nalozena v bazenu. Mela ho temer cely pro sebe...

Mne se ctvrtek hodi, co ty, Dandulo? Janouche se asi jeste neprobrala po tom gymplackem srazu;-))) Misto je mi celkem jedno, Katko, budes s sebou brat deti? V techhle vedrech mame oblibeny Detsky ostrov, je tam hodne stromu, tudiz i stinu a prijemne vane od reky.
Katka... 7968
10.7.2006 21:25:19
Lucko, dívala jsem se na vaše fotky z Mexika - jak jste se měli? A kam že se to zase pošupajdíte? Vy jste příšerní světoběžníci! :)
Sraz - sem s ním i oběma břichy! Já vám chybějící stavy doplním. :) Co teda čtvrtek? A kam?
Lucie, Amaia+Eneko+Julen 18584
10.7.2006 19:04:17
AHojky, ja bych se taky s brichem pridala;-) Je to asi posledni sance, ani ne za 2 tydny se stehujem. Tak co?
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
10.7.2006 15:48:03
Ahoj Kato a babulky,
Janouche se mi zatim neozvala a ja jsem od soboty bez Krystufka a to asi na 14 dni. Tak krome utery a stredy, to uz neco mam, muzeme kdykoliv. Pokud nevadi, ze budu sama a jen s brichem ;o].....
A nebudete mi verit, tentokrat jsem Krystufkuv odjezd neoplakala. Uz jsem z toho briska tak unavena, ze se mi blbe spi a vsechno, ze to vitam jako odpocinek {teda na kazdy den mam naplanovanu jednu pracku, priprav u kocarku a postylky, rezani dreva o vikendu, vylet na kole, pokud to pujde, ale jinak ok}.
:o]
Katka... 7968
7.7.2006 12:04:49
Renčo, gratuluju dodatečně k holčičce! Peťulu taky zdravím! :)
Dano, podařilo se Ti zkontaktovat Janouche? Já na ni mobil nemám. Ona má mobil na mého manžela, ale zatím se neozvala. Největší raubíř je od včerejška na táboře, druhou raubířku odvezeme snad dnes - včera je tam chudinky vyplavila ošklivá buřina, tak si ji tam nechtěli nechat - no alespoň jsme se projeli po vlastech českých. (Oba dva totiž cvičili na sletu na Strahově, takže měli pozdější nástup na tábor.) Tak můžeme něco příští týden spáchat. Oblečky čekají! :) A má být teplo.
[<<Předchozích 450] Názory 451460 z 6294  [Dalších 5834 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.