| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 390] Názory 391400 z 6294  [Dalších 5894 >>]
konecnad,Krystof03,Kaja06 16697
2.8.2006 20:26:47
Ahoj, tak pozde, ale preci, jsem vlozila fotky Mircinou maminkou mne zaslane, omlouvam se, je to problem mezi klavesnici a zidli ;o].
Mirko to je fajn, ze jsi plna euforie, ja uz se na to taky tesim, az to bude za nami. Kdy se Kata narodila? Myslim hodinu a jak jste zvladli prejezd do porodnice a kdo byl u Lenicky?
Katko, ja musim to ZOO zatim zrusit, v patek budu dlouho v praci a na hodinu jit do ZOO {kvuli vyjezdu z Prahy bych musela brzy vyjet}, jsem to zatim odsunuli. Vcas dam vedet novy termin.
Jinak zatim si materskou uziva naplno Krystufek, ma mne jen pro sebe a porad neco podnikame. Skoro mam pocit, ze jsem si pri te praci vic odpocinula, nez ted an materske ;o].
Toci 12735
2.8.2006 20:26:47
mooooc gratulujem k malé princezničce :o)

Je fakt krááásná :o)

Jinak 4.8. bychom možná taky mohli do ZOO, plánovala jsem jí na zítřejší odpoledne, ale vzhledem k tomu, že dopo máme jiný sraz, tak by to i v ten pátek bylo asi lepší. Jen budem muset být brzo doma, páč odjíždíme do hor...
Katka... 7968
2.8.2006 20:26:05
Jedna holčina baculatější než druhá! :))) Mirko, ještě jednou velká gratulace!
Emma78 8067
2.8.2006 15:39:55
Při narození 3900 g a 52 cm,no kus ženské;-).
Lucka+Áďa 9/2003+Káťa 11/2005 13310
2.8.2006 13:56:16
Mirko, obrovská gratulace ke Katynce!! Je nádherná a strašně vlasatá. Jaké měla ty míry?
Katka... 7968
2.8.2006 12:22:11
Mirko, malá Káťa je nádherná! Fakt krásné miminko.

Dano, pátek by šel - asi spíše bez oběda, protože bychom tam nechali majlant. :)
Emma78 8067
2.8.2006 9:26:14
Ahoj holky,

tak jsme od pondělí konečně doma,naše holky prostě od malička musí na solárko,takže jsem si opět užila běhání krmit do fota a opět jsem měla miminko barvy pomeranče,ale už nakonec jí to začalo klesat,tak nás pustili.

Jinak co se týče porodu,tak to byla nádhera,rychlý a v porovnání s tím vyvolávaným Leniččiným téměř bezbolestný,jen mě Káťa díky svým mírám trošku natrhla,tak jsem byla ten první den trošku víc grogy po ztrátě krve,ale jinak fakt nádherný vzpomínky na porod,i manžel byl hotovej,tak nějak jsme pořád nemohli uvěřit,že se nakonec malá rozhoupala sama,když už bylo na pátek naplánovaný vyvolání a že to tak odsýpá;o),tentokrát si taťka užil všeho co mu bylo u Leničky kvůli zdlouhavějšímu tlačení odepřeno(hned ji šli prohlížet,jestli je v pohodě),takže tentokrát stříhal šňůru a popsal miminko:o).

Lenička je z malé nadšená a lítá kolem ní,jak družice;o)),chudera dostala angínu když jsem byla v porodnici,tak jsme to hůř nesli,že za mnou nemůže,naštěstí se na ni stihla přijít podívat,tak aspoň věděla,že jsem fakt s miminkem.

Zkusím vložit fotku,i když tentokrát to s tím focením nějak flákáme,budu se do toho muset vrhnout.

nn
  • 
1.8.2006 15:50:31
[<<Předchozích 390] Názory 391400 z 6294  [Dalších 5894 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.