| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2001

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 67  [Dalších 47 >>]
Demlika,Vendy 10/01,Majda10/05 30866
26.2.2007 22:38:04
Jéé, ani jsem nedoufala, že by se tu ještě někdo objevil :-). Jo jo Beruško, času moc není. Ale kdybysme to tu trošku rozjeli my, tak by to možná ožilo, ne?
17.6modrasek13 4288
17.1.2007 7:04:21
Ahoj holky,
na této diskusi to moc nejde, proto chodím na Listopad 2001, ale tam už je taky klídek. Děti chodí do školky, maminky do práce, tak jsou asi jiné povinnosti a starosti. Moc mě to mrzí, ale nedá se nic dělat. Když budete chtít, pište mi na email, ICQ ani Skype neovládám, jsem antitalent.
Leni, Péťa*10/01&Míša*6/07 18678
16.1.2007 21:41:11
Demliko- ahojky, občas nakouknu, ale tady to bohužel nežije... :((
Demlika,Vendy 10/01,Majda10/05 30866
4.1.2007 22:31:47
Ahojte, je tu někdo? Jak vidím, tak to tu zeje prázdnotou, ale třeba se někdo najde, kdo má "prcka" jako já :-)
katka willheimova 17894
23.2.2006 12:51:34
Dobrý den,
ráda bych vás pozvala do svého obchůdku: BAZÁREK U BUBÁČKA . Je zlevněno více než polovina zboží, navíc při koupi nad 500 Kč neplatíte poštovné.

Těším se na Vaši návštěvu!
17.6modrasek13 4288
10.12.2004 21:12:33
jsem moc mile překvapená, že to tady ožívá. Holky, odkud jste?
My už jsme ve školce taky v pohodě, ale Květuška chodí jen pět dnů v měsíci. Lojzík chodí do druhé třídy. Chystáme se na vánoce, budu mít pomocníky na pečení. Dárky zabalené...
Končím, přišla mi vzácná návštěva, tak mám radost.
Marika Kovaříková
  • 
6.12.2004 14:47:56
Hledám spolehlivé a komunikativní maminky na MD na brigádu pro občanské sdružení CPK (centrum přípravy koní pro hiporehabilitaci), které kupuje a financuje výcvik koní pro hiporehabilitaci. Toto sdružení po 3 až 4 letech výcviku, zdarma darovává koně do dětských hiporehabilitačních a sociálních zařízení. Jedné se o pomoc při pořádání veřejné sbírky.Pracovní doba samozřejmě záleží na Vašich možnostech. Máme více druhů aktivit, jistě si vyberete tu, která vám bude vyhovovat. Dobré platové podmínky
Pokud máte zájem, ozvěte se mi na tel. č.777572796 nebo (608210052) a dohodneme si schůzku.
Nebo pošlete e-mail na kovarikova.cpk@seznam.cz
S pozdravem Marika Kovaříková
sněhulák 20849
2.12.2004 22:33:43
Ahoj. Jsem moc ráda, že se někdo ozval. Se školkou to už je v pohodě. Jenom jí tam terorizuje nějaká Gábinka. Ale to se snad taky srovná. V pondělí máme Mikulášsko zábavu. Moc se těšíme. Jenom ty čerti... Snad z toho nebude mít žádnou újmu. Kromě Adélky, která chodí do školky máme ještě mladší Klárku. Hrozně moc se těším až si spolu budou hrát. Zatím se Adélka s Klárkou pořád tulí (říkáme že morduje), protože Klára u toho vřeští a očima hledá pomoc. Snad až se naučí lést tak to bude lepší.
sněhulák 20849
18.11.2004 11:15:05
Mám cácorku Adélku. Teď v říjnu jí byly tři roky. Bohužel mezi děti moc nepřišla, tak jsem se rozhodla jí dát do školky. Ikdyž jsem s miminem doma. Je docela suveréní, tak při odchodu vůbec nebrečí a do školky se od prvního dne teší. Jenom to spaní.. Prý hrozně řve, když má jít spát. A přitom doma pořád po obědě spí. Zkoušeli jsme vlastní hračku na spaní a zatím nic moc. Uvidím dneska až si pro ní půjdu. Můžu si ji brát po obědě, ale to se mi moc nechce.
Jana K, laktační poradkyně 23166
7.11.2004 15:13:48
Tak jsem se přišla podívat. Jsem 24 letá maminka 3 leté rošťačky jménem Barunka. Bydlím v Čelákovicích (cca 25 km od Prahy). O školce nepřemýšlým ze dvou důvodů - za prvé u nás je tolik dětí, že je už do školky neberou bez papíru o práci, ale jak si mají maminky najít práci, když musí mít dítě sebou, že? No a za druhé jsem objevila Mateřské centrum, což je výborná instituce a od minulého roku tam pomáhám. Vřele doporučuji všem, kteří mají problémy se školkou, zajít párkrát do MC a uvidíte, jak si děťátko rychle zvykne. Už jí ani nevadí, když je chvilku s někým jiným (klidně i půl dne), horší je to se mnou, no a potom nerada usíná s někým jiným.
Příští rok by u nás měly otevřít další dvě třídy, tak se tam snad dostanem. Jinak v březnu 2005 čekáme další mimi - měl by to být kluk, tak uvidíme, jak se snesou.
Kdyby měl někdo zájem, tak aktuální seznam mateřských center je na internetu.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 67  [Dalších 47 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.