| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2001

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 120  [Dalších 60 >>]
Dana, Mirka a Nikolka 11156
14.10.2003 8:52:44
Ahojky,
Chci se zeptat jestli máte podobné skusenosti s očkováním jako já.
Od září chodí Mirečka do jeslí a hned první týden jsem museli na očkováni. Hned na to reakce: teplota, kašel a začalo ji kapat z nosu. O měsíc další očkování ( neštovice) no hrůza. Teploty máme už po druhé ted je to už třetí den. Po prvních teplotách a hrozném kašli, který ji napínal až se pozvracela jsme šli k doktorke. Tá nám řekla, že je to z očkováni a že do jaslí může. A ty teploty ještě může dostat. A tak je dostala. Vždy tak moc reaguje na to očkování a onemocní. Jinak mněla jednou anginu a nebyla ještě vůbec nemocná.
Anouk, Maru 5/01 a Hani 11/03 10240
13.10.2003 14:30:13
No, mé děti budou od sebe 2 a půl roku, tak to bude o malilinko lepší, ale kdoví :-)
Dnes mi zase nechtěla spinkat po obědě, potvůrka, sedí tu se mnou.
L.
Momi + Hani a Veri 10179
11.10.2003 11:47:22
Já si myslím,že to o moc lepší nemáš.Aspoń já jsem ty poslední měsíce těhotěnství znášela hrozně špatně.Každým dnem jsem prosila ať je už venku.Všechno mě bolelo,byla jsem pořád unavená-a při tom se starej ještě o malý dítě.Znáš to.
A na truc se Verunce nechtělo ven,až týden po termínu.
Jak to znášíš ty?
Přeju ti krásný,zdravý miminko.
Anouk, Maru 5/01 a Hani 11/03 10240
10.10.2003 15:25:37
Ahoj,
máš to náročné a já za chvíli (od 12/2003) taky :-)
Hlavně, že Ti moc nestonají, prdelinky malé...
L.
Momi + Hani a Veri 10179
10.10.2003 14:45:55
Prepáč,začnem slovensky,bude to na mna asi dlhé,tak aby som tam nemala moc chýb.Inak žijeme v Čechách.

Zo začiatku to bolo strašné.Priviezla som si Verunku domov,a tie prvé týždne som myslela že sa zbláznim.Plakala som od zúfalstva! Aj keď je Hanička na svoj vek velmi rozumná,žiarlivosti sme sa neubránili.Hlavne keď som maličkú kojila,tak po mne skákala,skákala po gauči,všemožne chcela dosiahnuť pozornosť.Tak som sa jej to x krát snažila vysvetliť,ale nakoniec som jeden deň na ňu nakričala a bolo to.Ešte teraz ju musím niekedy upozorniť.v tom ti asi teda neporadím.
Ale neskor prešla na inú metodu,vždy keď som začala kojiť,zakričala "čurať!" a ja som musela položiť řvoucí mimino a utekať s malou na záchod.
Keď sa to stalo pravidlom,dala som ju na záchod tesne predtým,ale teraz si zvykla v núdzových prípadoch použiť nočník a je to.

Tie naše dni sa ešte stále dosť menia-tým jak sa mení počasie,a Verunka.Zo začiatku spala skoro stále,tak jej bolojedno či sme doma ,alebo vonku.Teraz sa už musím riadiť aj podla nej.
Takže ráno vstávame pri troche šťastie o pol siedmej,vždy jedna prebudí druhú.Keď ich obe nakrmim a prezlečiem,ustelem postele,tak sa k snídani dostanem aj okolo pol devietej.ale vtedy akurát dávajú kouzelnú školku (predtým teletubbies),tak sa v klude najem.Verunka sedí zatial v lehátku a hraje sa.
Okolo desiatej by bol vhodný čas ísť von,ale to verunka ide zas spať.Tak musíme buď vyraziť skorej,alebo ostávame doma.spí tak hodinu.
o pol jednej-poobede ide spať zasa Hanička,spí tak 1,5-2 hod.A ja sa snažím,aby vtedy spala aj Verunka aby som si ukradla trochu času aj pre seba.
o tej pol stvrtej vyrazíme (znovu) von.Vonku vždy čas rychlejšie utečie,a nerobíme bordel doma.Lenže už začína zima...a verunke sa prestáva páčiť ležanie v kočíku,tak to budeme musieť nejak prežiť,kým začne sedieť.
Po večerníčku,začína ten pravý blázninec-kúpanie,obliekanie,krmenie,uspávanie,jeden to sám ťažko zvládne,ale načo máme manželov,že jo.Hani je v posteli o deviatej,zaspáva aj hodinu(pohádka,občas aj z CD).Verča si zaspí kedy chce....unosením.O tej desiatej padnem do postele aj ja,čaká ma ešte nočná :-) .Uf,prečo sa to nazýva mateřská dovolená? V lepšiu noc vstávam len každé dve hodiny na krmenie.
Zatial teda tolko...
Anouk, Maru 5/01 a Hani 11/03 10240
9.10.2003 18:32:01
Jaké to je při krmení ? Pokud ještě kojíš, neruší malou ta větší třeba ? Popiš mi, rosím, zhriba, váš běžný den, díky moc.
L.
Momi + Hani a Veri 10179
9.10.2003 10:29:19
Hanička je 4.5 2001,Verunka 1.6 2003.takže rozdíl 2 roky a měsíc.Už si začínají spolu hrát.
Tak to s tím spinkáním ješte nějak vydržím.
Anouk, Maru 5/01 a Hani 11/03 10240
8.10.2003 14:45:34
Jo, to je problém s tím spinkáním. Dnes a včera Maru nechtěla spinkat po obědě, asi je dost naspalá za noc, vstávala v 7:45 a večer usla v 21:00.
Také budeme mít doma za pár týdnů Haničku :-)
Jak jsou teda teď Tvé holky staré ?
L.
Momi + Hani a Veri 10179
8.10.2003 13:48:10
Ruší.

Právě se to chystám řešit.Hani dnes dva krát v noci vykřikovala, a malou vzbudila.Ta se zas budí i 6 x za noc,Ale dokud vysloveně neřve,tak Hanču nevzbudí.Musím nějak Verunku naučit líp spát,už navštěvuju "poradnu" "spinkání"...
A jinak máme jen dvougarzonku,tak si vybírat nemúžeme.

Anouk, Maru 5/01 a Hani 11/03 10240
7.10.2003 14:06:02
Ahoj,
počkej, to mi chceš říct, že spí obě v ložnici ? To se nerušily navzájem ?
L.
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 120  [Dalších 60 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.