| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2001

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 81  [Dalších 1 >>]
Iva* 1018
26.12.2003 14:36:16
Ahoj,

nase Simonka se taky narodila v lednu (3.1.), tak VAm sem nakukuju a chci Vas aspon pozdravit. Jinak jsem se zapojila do prosincove diskuse. Jednak se mala narodit v prosinci tady se nic nedela :-o. Ted momentalne marodi, takze nic moc, ale jinak uz mame taky spoustu legrace.

Mejte se a at jste zdravi. Ja zas nekdy "zajdu" :-)
Iva
Alice a 2 zlatíčka 3014
26.12.2003 10:57:08
Ahoj Evino,
jak tak koukám tak máme stejně staré děti,Semi se narodila 12.1.2001 a Jonáš 29.4.2003.
Semi je taková svéhlavička,občas mě dohání k šílenství,nejvíc mě prudí když si hledá záminku,aby se mohla stekat a řvát.5.1.by měla nastoupit do školky,né že bych ji tamˇ"cpala",ale má moc ráda děti a hrozně ráda si hraje v kolektivu.Občas jí dáváme do dětského koutku v nějakém supermarketu.Do školky se moc těší.Ale nevím jak to stím nástupem bude,protože má plané nešťovice.Jinak je docela veliká,má 105cm a váží 15.5kg.
Na Jonáška reaguje různě,někdy by ho láskou "snědla" a někdy mu bere hračky a nechce ho.
Z vánoc,ze stromečku byla úplně unešená,hlavně ty dárečky.I přes to že měla 39horečku,tak její radost nic nekazilo.
Budu se těšit na vaše příspěvky.
Dodatečně přeji mnoho štěstí s vašimi miláčky do Nového roku 2004.
Zdraví Alice,Semirka a Jonášek
Eva, A+D 6607
12.12.2003 9:03:26
Ahoj,
tak se tady ta diskuse nějak nerozběhla...nemáme si o čem povídat?
Co dělají Vaši miláčci? Půjdou už do školky? Já nechávám Adama doma, protože mám 8 měsíčního Davida, takže je doma s námi. Adam je hodně citlivej kluk, hodně všechno prožívá a dává city najevo. Možná je to i tím Davidem. Musí se prosadit. Jinak se nerad sám obléká, je to náš věčný spor, nechce se mu. Má taky problémy s výslovností některých písměn, jako je V,L,CH,S a R. Takže místo vlak říká jak apod.
Mluví hodně nahlas, vlastně pořád křičí, takže je u nás doma věčná "Itálie". Poslední dobou se mu moc nechce spát po obědě, ale domluvili jsme se na tom, že si musí aspoň odpočinout, a já taky, takže je v pokojíčku a buď si v posteli prohlíží knížku nebo si hraje s autem a často tak pak usne. S jídle dělá pořád drahoty, nemá vysloveně oblíbené jídlo, po kterém by se mohl "utlouct". Taky se snažíme omezit sladkosti, místo bombonů (převážně má gumové Haribo) mu občas vnutím rozinky nebo oříšky. Jinak je to moc fajn kluk. Tak mi napiště, jak jsou na tom vaši miláčci. Budu moc ráda. Ahoj Eva
Maroško
  • 
3.11.2003 13:40:59
Ahoj, ja se jmenuji Marosko a bydlim v Brne. Narodil jsem se 31.01.2001 na Slovevsku. Jakym druhym jazykem mluvis? pa.
alesaci 8063
17.9.2003 20:12:35
Ahoj, patříme sice do jiné diskuze /únor 01/, ale nic moc se tam neděje. Anetka také hledá dobrou kamarádku. Budeme rády, když se nám ozvete. 777 131 314 nebo
271 720 339. Bydlíme ve Vršovicích, tak na Prahu 3 je to kousek.
Ahoj Jana a Anetka
Alice a Semirka
  • 
20.6.2003 21:15:39
Ahoj jsem Semirka a narodila jsem se 12,1,2001 v Podolí.Hledám kamarádku.Bydlíme na Praze 3.
Linda a Sara
  • 
24.5.2003 11:21:26
jojo, naše Sara je tako šílená "paní radová", sedí kolikrát v kuchyni a jí, slyší jak jdu ze záchoda, splachuju a už na mě volá: mamíííí, ruce, umýt ruce:-)))
je to opravdu ted legrace, navíc je dvojjazyčná, tak nám to s tím mluvením trvalo trochu dýl, ale o to je to teď větší legrace.
jsme z prahy, z vršovic. mějte se krásně
Ivča, dcerka Anetka 5179
19.5.2003 2:06:50
Ahojky,

naše Anetka se taky narodila 10. ledna. Je to pěkná rošťanda, trošku přerostlá a přemoudřelá, většinou ji lidé hádají tak o rok více. Během druhého roku se hodně vytáhla, takže měří cca 94 cm a má zrhuba 15 kg. V poslední době velmi ráda používá větu: "Maminko, to mi nedělej! To Anetce nedělej!", nebo "Dávejte pozor!" No, prostě nás vychovává stejně, jako svého milovaného panáčka Matýska.

Jo, a jsme Pražáci z Letné.

Zatím se mějte a ať je s Vašimi broučky hodně radosti a žádné starosti.
Eva, A+D 6607
17.5.2003 10:31:09
Ahoj,
já mám Adama, který se narodil 20.1.2001. Je to fajn kluk, hodně komunikativní. Prokecá skoro celý den, až nám jde někdy hlava kolem. Vyžaduje hodně spolupráce u hraní, rád si povídá a taky hodně opakuje. Samozřejmě i slova, která by neměl. V poslední době se začíná i vztekat, občas brečí jenom jakoby na zkoušku a dívá se u toho na nás, jak reagujeme. Musím se hodně ovládat, abych se nenechala vytočit. 1.4. se mi narodil druhý syn David, kterého Adam má moc rád, a když má vztek, tak to spíš na mě, že se mu už tolik nevěnuju. Je to opravdu zabíračka, ale jsem ráda, že mám děti takhle za sebou.
Eva z Mladé Boleslavi
Hanka2002 4043
17.5.2003 7:49:36
Jsem Hanička a narodila jsem se 10.ledna 2001.Jak se máte a odkud jste. My z okolí Brna. S malou je teď velká legrace. Hodně mluví a člověk vlastně sleduje, jak napodobuje a opakuje takové věty, jaké sám říká. Jak se máte Vy?
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 81  [Dalších 1 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.