| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2000

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 156  [Dalších 106 >>]
Katka,Kuba,Danča 32059
7.11.2005 21:17:52
Tak všechno nejlepší k těm zítřejším narozkám a brzy se uzdravte.
Katka,Kuba,Danča 32059
7.11.2005 21:13:14
V 5-ti letech je očkování na záškrt,tetanus a dávivý kašel.
Kuba dneska přišel ze školky,má 38,5,šíleně ucpanej nos a vůbec nemůže mluvit,jen šeptá.Tak nás to ORL asi taky nemine:-(
To je teda malej statečnej si nechtat bez mrknutí vytrhnout zub.To si u nás nedovedu představit.
Mili+5 20018
7.11.2005 11:58:38
ahoj
Mili+5 20018
7.11.2005 11:45:33
Ahoj, holky. Taky tu mám pořád Nenalezen atd. Nakonec jsem se sem dostala tak, že jsem dala přidat nový příspěvek a najednou jste se mi objevily:-)))
Vašík jde na 5letou prohlídku ve středu. Jsem zvědavá, co nám Dr. řekne, Vašík je hrozně hubený až vychrtlý. Ovšem jeho starší bratři byli ve stejném věku také. Jaké je v 5 letech očkování?
Také měl malý potíže se zubem, měl ho zkažený a zubařka na preventivní prohlídce říkala, že už nemá cenu to spravovat. Jenže to začalo hrozně bolet a k tomu v pátek, jak byl svátek. Pak zase víkend a zubní pohotovost až někde v Chebu. Tak to Váša musel přežít na Nurofenu, v noci se strašně naplakal. V pondělí mu ho pak zubařka vytrhla a už má klid.
U zubařky byl nečekaně statečný, vůbec se nepral a dělal všechno, co mu řekla, byl zlatíčko. Naštěstí máme doktorku, která to s dětmi umí. Zvládli to oba, vašík i dr., moc dobře:-)))
Mili+5 20018
7.11.2005 11:44:38
Ahoj, holky. Taky tu mám pořád Nenalezen atd. Nakonec jsem se sem dostala tak, že jsem dala přidat nový příspěvek a najednou jste se mi objevily:-)))
Vašík jde na 5letou prohlídku ve středu. Jsem zvědavá, co nám Dr. řekne, Vašík je hrozně hubený až vychrtlý. Ovšem jeho starší bratři byli ve stejném věku také. Jaké je v 5 letech očkování?
Také měl malý potíže se zubem, měl ho zkažený a zubařka na preventivní prohlídce říkala, že už nemá cenu to spravovat. Jenže to začalo hrozně bolet a k tomu v pátek, jak byl svátek. Pak zase víkend a zubní pohotovost až někde v Chebu. Tak to Váša musel přežít na Nurofenu, v noci se strašně naplakal. V pondělí mu ho pak zubařka vytrhla a už má klid.
U zubařky byl nečekaně statečný, vůbec se nepral a dělal všechno, co mu řekla, byl zlatíčko. Naštěstí máme doktorku, která to s dětmi umí. Zvládli to oba?vašík i dr., moc dobře:-)))
Katka,Kuba,Danča 32059
6.11.2005 20:46:51
Tak zase několik dní příspěvek nenalezen:-(
U doktora jsme ještě nebyli, musím počkat až manžel bude mít čas.Jelikož Danina tak 2 očkování nazpátek slyšela plakat děti, a tak okamžitě jakmile jdeme někam do ordinace tak spustí a přestane až vyjdeme ven.A ještě k tomu Kuba, který není taky zrovna poslušný na slovo,on prostě když třeba ráno řekne, že se třeba nenechá naočkovat,tak si můžeme být jistí, že nenechá.Tak musíme jeden se starat o jedno a druhý o druhý.Obě dvě děcka v jedné ordinaci by doktorka nemusela přežít a hlídací babičky nemáme.
Kuba taky chodí do školky hrozně rád,nejradši by tam i spával,až je mi to kolikrát blbý,že ho tam necháváme tak dlouho, ale před čtvrtou nechce vůbec jít.
Tak to máte dobrý,první antibiotika v životě,Kuba trpí na zaražený rýmy a většinou mu zjistí zlatého stafylokoka,toho už jsme přeléčovali několikrát.
A kolikátého se malá narodila?Ve školce u Kuby v jeho oddělení má 7 dětí narozeniny,to jsem tam snad tolik dětí neviděla napsaný žádný měsíc:-)
Katka,Kuba,Danča 32059
3.11.2005 13:13:46
Ahoj,
můžu se k vám taky přidat?I když tady to asi moc nežije, že.Ale je pravda, že se mi tato diskuze načítá tak jednou za dva až tři dny.Většinou je napsáno, že není nalezen žádný příspěvek.
To listopadový dítko se jmenuje Jakub a hned prvního měl pět let.Hned včera jsme absolvovali 5-ti letou prohlídku s výsledkem 111 cm,20 kg a prý se doktorce zdá,že má jednu nohu kratší a taky mluví šíleně přes nos,tak jsme byli odesláni hned na ortopedii a ORL.Hrozně mě to vzalo,celou noc jsem na to musela myslet.
Jinak chodíme taky do školky,není to žádný andílek,takže jsou radši, když tam není.Se spaním jsme měli velké problémy,ale už se to pomalu uklidňuje.Dokonce se mě učitelka ptala, jestli si ho nemůžu brát po obědě.
Tak teď zase chce chodit až po spaní a slibuje,že nebude dělat scény se spaním,tak uvidíme.Zatím žádná stížnost.
0čkování u nás proběhlo,sice se strašným řevem a bojem,ale úspěšně.
Mili+5 20018
26.10.2005 21:18:05
Chtěla jsem jen sdělit, že problémy se školkou ustaly, Vašík chodí rád, dokonce chce zůstat až do odpoledne, ačkoli prý nespí jen odpočívá. Také chodíme do 2. třídy, do motýlků:-)))Milado, nejste čistě náhodou z Mariánek?
Mili+5 20018
7.10.2005 21:31:31
Vašík nespal přes den už od 2 let. Ne že bych se nesnažila, ukládala jsem ho a zpočátku občas usnul, ale když kolem 2 let asi 3 týdny neusnul ani jednou, tak jsem to vzdala, od té doby nespí. Ze školky chodí také po o.
Kristýna+Robík 865
4.10.2005 19:59:25
Ahoj Milado,
tak my jsme stále spací. Robert spí ve školce i doma po obědě tak dvě hodiny, ale večer chodí spát dost pozdě (kolem desáté), do školky vstáváme v půl osmé ráno. Vyhovuje mi to, když můžu, tak se s ním po o taky natáhnu.
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 156  [Dalších 106 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.