| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 1999

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 319  [Dalších 229 >>]
Bibi-bari 12410
7.4.2008 14:10:55
Ahoj Zdeni,

tak ještě pořád nevím, co to bude, ale hned jak bude příležitost, tak se zeptám. Jinak na domečky jsme se byli dívat v sobotu. A nejvíce se nám líbil tento http://www.sreality.cz/domy-a-vily-prodej-bojkovice-1975009655
Tak držte palečky, ať nám to vyjde ;).
Zdení 26920
2.4.2008 9:01:54
Ahojte při jaru.
Začíná být hezky, tak jsme pořád venku. Na velikonoce jsme byli na chaloupce. Sice hnusně sněžilo a byla zima. Barvily jsme s Adou vajčka voskem a vyráběly výzdobu. Děsně nás to baví.

Minutou sobotu jsme jeli zakončit sezonu lyžováním do Krkonoš. Sněhu tam bylo dost, až mě to překvapilo. Ada lyžovala a my s Míšou jsme se pěkně máchali ve sněhu. Třikrát jsem ho musela převléknout. Byl mokrý až na slípky. Taky chodíme už 3 týden bez plenky přes den. Jásám, nečekala jsem u kluka, že to zvládne ke druhému roku.

Dneska máme sraz s holkama z regionu, bude nás 9 a 10 dětí. Pizzerii asi zbouráme:-D

Tento týden máme toulavou. Pondělí kafíčko v Praze se švagrovkou. Včera s holkama z okolí a dnes z regionu. Zítra budu asi odpočívat;)

Želvičko, gratuluji k jedničkám. Naše Aduša fláká, je laxní a všechno je jí jedno. Jedničky nebo dvojky, jde na ní snad už puberta.

Zítra máme třídní schůzky, tak se dovím novinky. Hlavně jedou první týden v červnu na školu v přírodě do Kout na Šumavě a budou bydlet na zámku.

Já jsem si v tu dobu dohodla s 5 maminami ubytování v www.hotelpeklo.cz kde si žbudeme taky užívat a budou se o nás starat, co se týče kuchyně:-) Se těším. Každá má pidi mimčo a Míša bude nejstarší.

Želvičko, už víte co budete mít nebo to bude překvapení? Jsem zvědavka. Holčička;);) ??
Bibi-bari 12410
1.4.2008 13:59:00
Ahoj holky, cože nic nepíšete??? Já ještě pořád pracuji. Bříško pomalu začíná růst. Kluci jsou pořád natěšení. A tatínek i já pořád taky :-). Jinak celkem nic moc nového. Příští týden mě čekají třídní schůzky, tak jsem zvědavá, co se dozvím, kromě toho, co už vím. Jindrovi zatím vycházejí samé 1111!!! Hodně se zlepšil, takže ho doma chválíme a chválíme. V nějakém matematickém testu (chodí do matematické školy... ale neplánovaně, prostě to tak nějak vyšlo) skončil první, měl plný počet bodů. Tak jsme to oslavili nanukáčem. Jo a plánujeme stěhování, takže se chystáme prodat náš 4+1 a pořídit si za to + hypotéku domeček. Přechodné období máme vyřešené, tak držte palečky. Chceme někam ke Zlínu nebo Luhačovicím.
Bibi-bari 12410
19.3.2008 11:33:22
Zdeni super. Mě nejvíc nebaví to zdobění :-(.
jehla +4 64905
18.3.2008 12:59:28
Náááááádherný dort R^.
Jsi šikula.

Já ten kopečkový dort moc nezdobila, byla to prvotina, ale všem chutnal a bylo to něco jiného. Tak se těším na další pečení.
Zdení 26920
17.3.2008 11:31:05



jehla +4 64905
12.3.2008 22:02:16
Tak mi máme březňáky kluky, ty starší. Miška je květnová :-D.
Taky přeji všem březňákům vše nejlepší ~s~

Koupila jsem si na mmb pečící formu na kopečkové dorty, tak zkusím v pátek nebo sobotu péct. Držte mi pěstě :-D
Bibi-bari 12410
12.3.2008 8:23:45
No nás oslava zatím jen čeká. A protože jsem organizační antitalent, tak se toho jako každý rok děsím. :-)
Zdení 26920
11.3.2008 18:11:43
Jééé, já si to vůbec neuvědomila:-D, že tady jsou další březňátka;)
My oslavili s Adou narozeniny poprvé večeří v restauraci, bowlingem a pohárem. Už jsme nedělali rodinou oslavu s babi a dědama. Tento týden nás čeká oslava malého, budou mu 2. Tak to bude dort a sezveme příbuzenstvo, ať se to pěkně oslaví.
Ostatním oslavencům

Bibi-bari 12410
11.3.2008 15:03:57
tak ještě jednou


[<<Předchozích 80] Názory 8190 z 319  [Dalších 229 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.