| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 1999

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 319  [Dalších 219 >>]
Bibi-bari 12410
11.3.2008 14:51:47
Všem březňátkům vše nej k narozeninám. Pořádně to s dětmi oslavte.

Zdení 26920
8.3.2008 20:02:02
Ahojte, tak k tomu dnešnímu sváááátku

Na horách bylo krásně, jukněte do mého alba. Příští rok pojedeme znovu, tak srazík může být;)

Želvičko, když vidím tu fotku z utz, hned tu taju a závidím. No, naskytla se mi nějaká prácička z domova a tak podle toho uvidím, jestli nezlomím drahou polovičku a nepořídíme si benjamínka:-D
jehla +4 64905
8.3.2008 11:18:14
Želvičko, budulínek je krásný ;)
No a jestli chcete vědět, co jsem v posledních dnech prožívala, jukněte na vícečetné rodiny. Bylo toho dost a už se mi to nechce psát. Tak pápá, já jdu do pelíšku.
Bibi-bari 12410
6.3.2008 12:42:36
Ahoj holky, musím se pochlubit, tady je fotka našeho Budulínka:

jehla +4 64905
4.3.2008 15:52:30
Ahoj Želvi, děti mám 14,11,9 a nejmladší má 5 měsíců.Takže máme ten věkový rozdíl,ale neva.
Honzík je náš brouček :-D
Bibi-bari 12410
4.3.2008 12:00:55
Ahoj Jehli, no mateřská je zatím hóóódně daleko, ale to uteče. Mimi by se mělo narodit v září, tak uvidím, jak dlouho to v práci vydržím. Jinak práci při mateřské doma taky znám. Místo užívání si jsem překládala, ale to se tentokrát změní :-) (no teda aspoň doufám).Manža říkal, že za čtyři až šest roků chtěl další, tak jsem mu ťukala na čelo, že se zbláznil. Přece nebudu doma několik let, pak nástup do práce na rok, dva a další mateřská. A on mi na to řekl, že bude vydělávat a já budu doma. Haha. No má hezké představy. Proti čtvrtému dítku nejsem programově, jen se mi nelíbí ten velký věkový rozestup. No ale člověk míní a plánuje a nakonec to dopadne třeba jinak :-))). Jinak co se týče srazíku, tak klidně i v sobotu, moje děti jsou co druhý víkend se svým tatínkem, takže o hlídání nouze není. A klidně bych brala i srazík s dětmi. Jak velké (malé) děti máš???
jehla +4 64905
3.3.2008 15:40:38
Želvi,
a kdy nastupuješ na mateřskou?

Já jsem se těšila, jak si mateřskou užiji a zatím jsem skoro pořád za strojem. Teď to se mnou taky vypadá bledě, ale já mám nával práce od ledna do června, pak je to lepší. Klidně můžeme i v sobotu na srazík, aspoň manža hlídne děti, ale mrńouska budu muset vzít s sebou ;)

Bibi-bari 12410
3.3.2008 12:24:13
chtěla jsem do prvního odstavce napsat jehli, a napsala jsem zdeni, no jo, práce kvapná, málo platná :-)
Bibi-bari 12410
3.3.2008 12:23:31
Ahoj Zdeni, jo srazík by šel. Akorát si to vůbec nedovedu představit. Alespoň zatím. Z práce chodím domů v pět, pak mě čeká každovečerní kolotoč a maratón a pak padám do postele. Snad až zakotvím na mateřské :-). Nebo některý víkend :-))-. Co navrhuješ???

Jinak zdeni, jak bylo na horách???
jehla +4 64905
22.2.2008 7:34:08
ahojky,
Zdeni, jsem z Ostravy, jojo. Co takhle někdy srazík :-D:-D:-D.
A nick je opravdu podle mé práce ;), chtěla jsem jiný, ale zkoušela jsem to asi 10x a pořád ho už někdo měl, jehlu neměl nikdo :-D:-D:-D.

Já jsem si teď dala trochu pauzu, dnes mám volno, ale pak se zase musím vrhnout na šití. A to jsem si říkala, jak si tu mateřskou užiji.
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 319  [Dalších 219 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.