| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 1999

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 319  [Dalších 259 >>]
Zdení 26920
20.5.2008 8:00:59
Jak dopadla kontrola želvičko?
Sobota se u nás vyvedla, byli jsme ve voj muzeu ve Kbelech, pak proběhla grilovačka oběda, po obědě Ada a táta kolo a my se s Míšou vydali pěšky do zahr restaurace s kamarádkou na pivko. Je to od nás cca 3km, krásně jsme se prošli a dorazili domů na osmou večer.
Zato neděle děs běs, pršelo celý den. No asi jako včera.
Dnes razím k zubaři.
Bibi-bari 12410
17.5.2008 10:11:11
Zdeni,Tak ať vám to grilování vyjde.
Kontrola dopadla v pohodě, akorát mám nízko placentua v pondělí jdu na ko na srdíčko :-). Jinak tento víkend jsem úplně sama doma, tak si užívám klidu a pohody ;)
Zdení 26920
16.5.2008 8:19:31
no, tak se na švp nejede, ani nám k tomu uč. nic neřekla, brečela, má nějaké rodinné důvody - nemocného otce;((
Ada byla smutná a otrávená, že bude doma, taky mě to mrzí;((

včera se Míša koupal venku ve vaničce, dneska je zataženo, máme dopo nějaké vyřizování, tak se nebudeme smažit:-D
zítra jsme chtěli venku grilovat, místo oběda, uvidíme
jsem se těšila, je to vždy práce muže, takže bych jen seděla a užívala si;)
Zdení 26920
14.5.2008 21:30:35
tak co poradna? jak dopadla?
my jsme taky neměli původně jet na švp a po tř. schůzkách přišla, že se jede
jedna aktuální, při odchodu do školy, pořád fotím jen juniora a na cácorku zapomínám


Bibi-bari 12410
12.5.2008 10:38:34
Ahoj Zdeni a holky :-)
Jsem doma a robotím. Zítra jdu na poradnu, měla bych mít velký UTZ, tak se těším :-). Jindra tento rok do školy v přírodě nepojede, pí. uč. se asi nechce :-(. Takže pojedou jen na výlet...
Zdení 26920
12.5.2008 9:53:26
Tak jsme konečně po dvou prodloužených víkendech doma.
Měli jsme to rozcouraný. Muž na kole na třeboňsku, já na chalupě, pak Míša u babičky, Adélka s tátou doma sama, my jsme druhý víkend byli sami.
No a včera jsem uklízela, několikrát prala, vařila a nadávala, že je doma bordel a s ničím nepomůžou.

Nabíjím se venku na sluníčku, krááása.

Ada jede na školu v přírodě 9.6. do Kout na Šumavě. Já razím s kamarádkama na 3 dny do penzionku si odpočinout. Sice s juniorem, ale ten se dá zvládnout.
Želvičko, co mimísek? jsi doma nebo ještě robotíš?

Já mám do konce června brigádu. Chodím dělat faktury po večerech. Je to dosti časově náročný, děti, kroužky, hlídání. Ale vyhověla jsem jen známé.
Alice+Ada99+Máta02 30182
12.5.2008 8:43:32
zdravím:-)
My odjíždíme na školu v přírodě až v červnu a to jsme nachystaný Adě za ten týden z rekonstruovat pokojík. Ada přední horní zuby nemá od roka a půl tenkrát do dásní dostala zánět tak je jí museli vytáhnout až ted jí začali růst druhý zuby a to zase první dvojky i ty první jí nejdřív narostly dvojky:-) tak si jí neumím ani se zubama představit:-D

Tak jdu něco dělat jdu na odpolední at taky něco stihnu:(
jehla +4 64905
11.5.2008 13:00:16
Ahojky, já jsem měla kupu práce a moc jsem se sem nedostala.
Teď čekám , až mi dorazí domů tatínek s dětmi. Byl na víkendu otců :-D:-D, nechal mi doma jen Honzíka.
Nám už je smutno.
Michalka hned jede do školy v přírodě, takže doma budu mít samý chlapi ;)
Bibi-bari 12410
9.5.2008 7:43:52
Ahoj Ellis, to víš nakukuji každý den, ale když nikdo nic nepíše :-(. Jinak jedna puberta bude za námi a druhá před námi :-D. My máme teď naštěstí od narozenin oddych, tohle prostě nejsou termíny, kdy se u nás rodily děti :-). První nejbližší máme v červenci, zato pak zase nastane menší frmol, nejvíce toho oslavujeme v zimě. Prostě letní radovánky ;).
Jinak zoubky se prckovi ještě nekývou, i když už má jeden venku. Holt často boural, až mu ho musel zubař vytrhnout.
Alice+Ada99+Máta02 30182
7.5.2008 18:19:11
Ahojky zase po delší době nakukuju a tady je mrtvolno???

Venku je nádherně chystáme nějaký výlety v neděli určitě zoo už se těším...
Zítra máme oslavu ségry a neteře narozky. Pak ještě 24.5. malej bude mít šest let no letí to dneska přišel ze školy že se mu kýve zub tak budeme mít první venku:-)
Ada v pohodě škola jí pořád neba je to prý vopruz jak tvrdí už aby ta puberta byla za námi;)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 319  [Dalších 259 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.