| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 1999

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 319  [Dalších 269 >>]
Bibi-bari 12410
9.7.2008 14:43:58
Ahojky, tak jindra taky jen dvě dvojky, takže obrovské zlepšení. Jinak hypo dostaneme, včera nám psala makléřka, takže se asi v dohledné době budeme stěhovat. Už se těším, možná to sfouknem, když budou kluci na táboře. Uvidíme. Kdybych se neozývala, tak nemám net ... ještě nevím, jak to na novém bude. Takže přeji hezké prázdniny a taky zkusím ještě nakouknout, jak bude příležitost.
Zdení 26920
26.6.2008 9:57:30
Ahojte.
Ada končila ve škole dříve a na vysvědčení má 2 dvojky.
Odjíždíme na chalupu, za týden na dovolenou na Slovenko-Malá Fatra a začínáme si užívat prázdnin.
Tak všem přejeme hezké prázdniny, hodně sluníčka, pohody a hezké vysvědčení.
Určitě ještě nakoukneme.

:-):-):-):-):-):-):-)
jehla +4 64905
19.6.2008 18:43:01
Ahojky, super fotečka R^
Měla jsem spoustu práce, tak jsem se tu neobjevila.
Ale už tu budu :-D:-D:-D
Bibi-bari 12410
5.6.2008 8:04:25
Zdeni, tak jsem jukla na odkaz a přeji hezkou minidovču, vypadá to tam slibně, hlavně že tam mají zázemí i pro prcky R^. Jinak s baráčkem to vypadá slibně, akorát se to strašně táhne týden jsme čekali na to, až protistrana podepíše budoucí kupní smlouvu, jen proto, že se býv. majitelé rozvádí, nebo rozvedli??? tak se vždycky na jednoho z nich čeká;((. Hypotéka se vyřizuje, náš byt taky prodáváme, máme i zájemce, snad i vážného, tak snad se to rozhýbá, na můj vkus to prostě trvá dlouho . :-D. Já už bych nejradši bydlela
Zdení 26920
4.6.2008 9:42:36
Želvičko, jak to vůbec dopadlo s baráčkem? R^Rv
U nás zataženo, alespoň se doma ochladilo. V neděli jedu s 5 kamarádkama na mini dovču s dětmi na 3 dny do www.hotelpeklo.cz
Se těšííím, jak se nechám obskakovat;)
Bibi-bari 12410
4.6.2008 7:49:10
Pěkná barevná fotka, jak je teď tak krásně, tak malému to bazenování i zavidím. Ale taky se snad dočkám.
Zdení 26920
2.6.2008 23:33:27
se nepovedlo
Zdení 26920
2.6.2008 23:32:52
jj, želvičko, bude hůř;)
víkend parádní, dětský den, doma grilovačka, jízda na kole, paráááda
kéž by bylo takových dní více, bouřka nás minula, jen pršelo
jedna letní s prďolou
img src=http://rodina.cz/tvrdkovi/album/bazxmxx.jpg>
Bibi-bari 12410
2.6.2008 20:24:08
Ahoj holky, kde se furt flákáte??? Venku svítí sluníčko, tak si užíváte, co?? Já už mám po zubařovi, vše mám OK. Tak jsem si oddychla. Jinak mimís už dává pořádné pecky, nedá si chvilku pokoje.
Bibi-bari 12410
20.5.2008 9:00:53
Ahoj Zdeni, tak zubař mě taky čeká :-©. Ale až ke konci měsíce... no to už je za chvíli. Srdíčko je v pořádku a mimís taky, akorát jsem dneska měla hrozný sny, že mi mimi umřelo, tak jsem z toho byla špatná. ;((. Jinak u nás neprší, u nás přímo leje, už několikátý den. Ale aspoň se zaleje příroda ;). Hezký den přeji,.
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 319  [Dalších 269 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.