| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 1999

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 319  [Dalších 139 >>]
Zdení 26920
3.12.2007 17:33:40
Želvičko, my jsme toho Mikáláše taky vzdali z toho důvodu, že Ada od 5 let v patře v pokojíku sama, tak aby se nebála. Nechtěji jsme jí zbytečně jančit. Párkrát k nám v noci přišla, že se bojí, tak jsme jí museli vysvětlit, že žádná strašidla nejsou, ježibaby a vodníci jsou jen v pohádkách.
Na Ježíška pořád věří. Tak alespoň nějaké iluze.
Odpoledne jsem běhala po úřadech, mám vše vyřízeno. Muž přišel ve 14 z práce, tak jsem toho hned využila a teď se vrátila.
jehla +4 64905
3.12.2007 16:53:36
Tak 3x jsem to opravdu nechtěla.Nějak to blbne.

A mikuláš? Tak na něm jsme byli v sobotu. Sešly jsme se 4 rodiny s dětmi + babičky,celkem 23lidí v bytě 3+1. Bylo to super.
Včera večer jsme řekli Michalce, že dárky kupují rodiče a příbuzní a že každý obdarovává toho koho má rád.
Vzala to hezky.
Vědí to už vaše děti, nebo jsou ještě v sladké nevědomosti?
My jsme jí to radši řekli,aby nebyl nějaký trapas :-)))
jehla +4 64905
3.12.2007 16:46:06
Ahojky, vy jste se teda rozpovídaly :-DDD

želvi, díky za odkaz,mrknu tam a snad koblížky dopadnou dobře.

Andreo, super fotky, kluci jsou krásní a i váš stůl :-)))
Kdy se Ti narodil malý? Náš Honzík je 3.10.07.
My máme doma taky přechlapíno :4 chlapy na 2 ženský:-DDD
jehla +4 64905
3.12.2007 16:45:42
Ahojky, vy jste se teda rozpovídaly :-DDD

želvi, díky za odkaz,mrknu tam a snad koblížky dopadnou dobře.

Andreo, super fotky, kluci jsou krásní a i váš stůl :-)))
Kdy se Ti narodil malý? Náš Honzík je 3.10.07.
My máme doma taky přechlapíno :4 chlapy na 2 ženský:-DDD
jehla +4 64905
3.12.2007 16:45:31
Ahojky, vy jste se teda rozpovídaly :-DDD

želvi, díky za odkaz,mrknu tam a snad koblížky dopadnou dobře.

Andreo, super fotky, kluci jsou krásní a i váš stůl :-)))
Kdy se Ti narodil malý? Náš Honzík je 3.10.07.
My máme doma taky přechlapíno :4 chlapy na 2 ženský:-DDD
Bibi-bari 12410
3.12.2007 14:53:52
Zdeni,

my jsme jako děti školou povinné už taky nevěřili, ale stejně jsme Mikuláše vždycky měli a tradici dodržovali :-). Vždycky jsme s napětím čekali, co najdeme, i když jsme věděli, že to za okno dala maminka. Mě by to asi bylo líto, přece když už nevěříme třeba na Ježíška, tak to není důvod neslavit Vánoce, ne?
Zdení 26920
3.12.2007 14:40:32
Andreo, parádní Santa !!!!

Mikuláš k nám již dva roky nechodí. Ada už nevěří a Míša je ještě malý. Jinak dostávají ovoce, adventní kalendáře a sladkosti. Ada i to uhlíčko.

Pro seznámení jukni na http://rodina.cz/tvrdkovi , bydlíme u Neratovic.
Bibi-bari 12410
3.12.2007 12:05:29
Pro Jehlu: receptík najdeš tady: http://recepty.vareni.cz/rychle-koblizky-se-skorici/
Je to jednoduché, rychlé a všichni se olizovali :-).

Pro Andeyu: Ahoj, tak vítej u nás, přece se nebudeme bavit jenom na svém měsíci, když máme dítka ve stejném roce a moc nás tady není, ne??? ;-). Já to mám doma přechlapíno taky :-). Ale chceme do toho praštit a snad to bude ta holka :-)))). Jak se říká, do třetice... Pěkné fotečky a propó...

Jak řešíte holky Mikuláše????

My dáváme drobnost, hlavně ovoce a nějakou sladkost, ořechy a pár brambor, že zlobili, uhlí nemám vzít kde :-(. Ale Jindra je praktik, vůbec mu loni nevadili brambory. Zahlásil, že je to ddobře, aspoň si může udělat brambory s cibulkou :-))). Tak se bojím, bojím, že u nás to neplní ani tu symboliku, protože ty mu udělali de facto největší radost... Ořechy mu nejedou, takže mu je letos ani dávat nebudu-... i když loni si je vyměňoval se Štěpkou za něco jiného, tak je tam možná dám.... ať se kluk učí výměnný obchod.

Z vánoc mám holky trochu strach, kluci jsou čím dál náročnější :-(. Už mám něco nakoupíno, ale to hlavní ještě chybí :-(.

Andreya &Domi99,Pati07,Adeli10 44721
3.12.2007 11:26:50
a tohle je ten starší, loni o Vánocích

Andreya &Domi99,Pati07,Adeli10 44721
3.12.2007 11:25:50
tak to trochu zvětším,a´t z toho něco máte:-))

[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 319  [Dalších 139 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.