| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 1999

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 319  [Dalších 159 >>]
jehla +4 64905
12.12.2007 16:30:46
Andrey, jsou v Brně trhy i v sobotu? Jedem totiž do Brna,tak že bysme se podívali.
Zdení 26920
11.12.2007 9:38:38
Tak jsem se dozvěděla, že se trochu zhoršila v čj, ani se nedivím. Ty vyjmenovaný slova a příbuzný, dost síla. Sama uč. říkala, že děti hlavně neznají jejich význam, některých slov. Hlavně, že se to učí už ve třetí třídě. Už samé jedničky nebudou :o(

Včera večer měla Ada 38, tak je doma. Už teplotu nemá, ale bolí ji oči, něco na jí leze. A to mají do konce školního roku 5 akcí, dneska vystoupení v LŠU, čtvrtek kino, pátek výlet na betlémy do Prahy, besídku a vystoupení v domově důchodců.

Myslím, že ve všech městech jsou trhy stejné, v Praze akorát mega lidí. Už jsme tam nebyli tři roky a mám na další tři roky vystaráno. Svařák 2dl á 45 Kč a párek v rohlíku za 50 Kč mi vyrazil dech. O dvě ulice dál byl už jen za "30". Takže jsme si nic nekoupili, jen trdlo, je moc dobré a doma si udělali svařák za 35 Kč celý litr. Pro mě je to sprosté okrádání lidí, taky tam moc lidí se svařákem nechodilo a jídlo si taky nikdo moc nedával. Jsem ochotna na výletě pustit chlup, ale né za každou cenu. Děti měly pití z domova, no zkušenost, že bez pití na výlet nene.
Andreya &Domi99,Pati07,Adeli10 44721
10.12.2007 20:50:43
Tak my rodičák měli nedávno. Paní učitelka většinou jen chválí. Mezi 4 očima s ní mluvil manža,protože já utíkala kojit. Takže jsem se toho moc nedozvěděla. Chlap na schůzce, hotové neštěstí.:-) Aspoň jsem nevyšilovala:-)))

Já bych ráda v neděli vyrazila na trhy do Brna. Sice Praha je Praha,ale stánky stačí i tady. V sobotu něco málo upeču, jinak mám objednáno.

A už zas mizím,ten malej čert dnes nějak nechce spát. Už řičí skoro hodinu.Velkej chrní jako dogouš:-)
Bibi-bari 12410
10.12.2007 13:07:20
U nás vše v klidu. O víkendu jsem konečně pekla první cukroví. Už teď vím, že budu muset napéct další dávky, protože to nějak mizne 8-o. Jinak kluci byli v sobotu venku a docela mě naštvali. Když přimhouřím oči nad tím, že zvonili co pět minut jak gestapáci na zvonek kvůli každé kravině, ale hlavně Jindra se vysvlékl z bundy a mikiny a čepice a lítal jen v tričku, protože mu bylo horko!!! To jsem myslela, že mě omyje, protože to není ani moc dlouho co byl nemocný :-(.

Jinak u nás bylo přemikulášováno. Kluci se pak sami převlíkli za Mikuláše a čerta (anděl se u nás nevede :-)) a chodili po dospělých a strašili je, babičky musely zpívat a říkat básničky, děda jódloval a oni rozdávali svoje nadílky :-). I tak zbylo. Myslím, že nám sladkosti vydrží hóóódně dlouho :-((.

Třídní schůzky u nás v nedohlednu. Doufám, že budou brzy, docela bych ráda věděla, jak na tom Jindra celkově je. V poslední době se hodně zlepšil. Zapomíná úkoly pořád, ale známky výrazně lepší. Musím ho pochválit :-).
Zdení 26920
10.12.2007 9:48:43
V sobotu jsme se byli podívat na Staromák a prošli jsme se snad po třech letech po Kampě a Karlově mostě. Davy docela šíleny, no spoustu cizinců, počasí bylo supr a máme vystaráno zase alespoň na dva roky. Adu to moc nebavilo, jediné na co se zeptala, co jí koupím. Takže příště bez dětiček :o))
Dnes máme třídní schůzky, tak uvidím co je nového.
Co vy?
Zdení 26920
7.12.2007 10:34:18
To už tak bývá, že se občas zapomene. Já takhle jednou zapoměla, že má Ada svátek :o((

To je venku hnusně co, vůbec to nevypadá na prosinec. A to se zítra chystáme na Staromák na trhy a stromeček. Jak to tak vypadá, tak budeme doma.

Ada dělá vyjmenovaný slova a žasla jsem, co je příbuzných slov. Třeba Hrabyně a já napsala po b měkké i. Takže jsem dostala z úkolu 2. Včera jsme procvičovaly, dneska píše diktát, jsem zvědavá s čím přijde.


Bibi-bari 12410
6.12.2007 8:40:31
Ahoj,
tak my nezapomněli :-).

Ale včera u nás bušili na dveře čerti a já jsem je nepustila. Kluci si už dvě hodiny uklízeli v pokojíku, a tak jsem jim řekla, že Mikuláše do takového chlívku nepustím. Během pěti minut měli uklizeno, ale Mikuláš mezitím odešel. Tak jsem jim řekla, že dobře jim tak. Myslím, že se docela báli, že nic nedostanou.

Ale naštěstí pro ně jim Mikuláš donesl, když spali :-)).
jehla +4 64905
6.12.2007 7:57:36
Ahojky,
tak si představte, že jsem úplně zapomněla dětem naplnit punčochy.
To byl ráno teda trapas.
Děti byly smutné, že nic nedostaly, tak když se chystaly do školy, rychle jsem jim tam nacpala ty dobrůtky.
To se stane, když má mikuláš hodně práce :-DDDD

Je toho teď nějak moc a ještě nemáme ani jeden dárek.
Vůbec nevím,kdy něco půjdeme shánět.
Zdení 26920
5.12.2007 8:04:32
Pěknou nadílku od

Andreya &Domi99,Pati07,Adeli10 44721
4.12.2007 14:43:15
ZDNI, tak ptáček u nás slavil úspěch. Domča se tu řehtá jak pominutej:-)))
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 319  [Dalších 159 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.